Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 04:13 31.05.24 
Природни науки
   >> Медицина
*Кратък преглед

Страници по тази тема: << 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 | (покажи всички)
Тема Re: Хумор и медицинанови [re: Meli]  
Автор maj4eto (непознат )
Публикувано31.05.07 13:10



След операция пациентът се събужда,тресейки се от плач.Хирургът го пита:Но защо,какво има?Операцията е успешна!Отговор:Бях дошъл да ви поправям парното,да ви....
Отива единна доктор с някакви оплаквания.Докторът му казва:За да разберем какво ви е,трябва да ви вземем кръв от пръста(потрива пръсти в смисъл на пари).Пациентът му вика а не може ли от вената да ми вземете?(жест с ръка,обозначаващ мъжки полов член)докторът се ядосва и го праща при колегата,известен,че добре се оправя с отворковци.колегата кара болния да се съблече чисто гол.Той свенливо поглежда към сестрата,но изпълнява нареждането и застава пред доктора с ръце върху слабините.Докторът:Не се притеснявай от сестрата,тя много голи е виждала.Пациентът:не бе,докторе,ама да не съм с празни ръце:)))



Тема Re: Хумор и медицинанови [re: maj4eto]  
Автор TE_DDA (Семейство Адамс)
Публикувано08.07.07 15:48



В едно спешно отделение едновременно постъпили две пациентки с името Мария Иванова. Едната - диабетичка, другата - болна от СПИН.
Мъж се обажда по телефона и иска сведение за диягнозата на жена му - мария иванова. Доктора, видимо объркан, гледайки и двата картона, мислил, мислил и казал:
- Господине, дайте една баклава на жена си и ако не умре, не я чукайте!

Извинете за правописа - немам нерви за тирета и запетайки

Извинете за правописа - немам нерви за тирета и запетайки



Тема Виц за моето семействонови [re: Meli]  
Автор winston (непознат )
Публикувано08.08.07 18:04



защо пишеш на тема медицина?
виц на друга тема:
звъни се на вратата:
-тук ли живее Иванов?
-то пък един живот...



Тема Re: Хумор и медицинанови [re: Meli]  
Автор 3ипpekca (атипична)
Публикувано17.09.07 13:49



Филип Рикорд спечелил световна слава като лекар хирург в болницата за сифилис в Париж. Той се отличавал със своето остроумие и духовитост.

Веднъж един от неговите приятели му представил своята млада съпруга. Последната - бивша пациентка на Рикорд - се смутила много от тази среща, което било забелязано и от съпруга й. Рикорд спасил положението, като казал:

- Госпожо, виждам, че репутацията на моята професия е стигнала и до вас. Но аз мога да ви дам моята честна дума, че вашето подозрение е неоснователно. Аз досега не съм имал нито случай, нито причина да лекувам вашия съпруг.



От книгата " Асклепий се смее", събрал и подредил доц. д-р Н. Запрянов, Пловдив: Хр. Г. Данов, 1980

Не всяка кал е лечебна.

Тема ето защо не харесвам зъболекаринови [re: drek]  
Автор Tиkвичka ()
Публикувано23.10.07 14:49



ИСТИНСКИ МОИ ПРЕЖИВЯВАНИЯ:

Отивам аз при чичо си-лекар с доста странен хумур(всъщност той лекарския хумур е по принцип странен)
Проблема ми е , че кучешките ми зъби ми никнат сега(на 21 години съм), а млечните са си още на мястото)
Та аз съм с приятеля си и двамата седим и се притесняваме и нервничим, дали не е сериозно, води ме чичо ми при зъболекарката в болницата и почват да обсъждат проблема на някакъв неразбираем докторски език докато аз си седя със зейнала уста и дума не мога да обеля ....Седи приятеля ми и нервничи и той, накрая се осмелява да попита
-Ако не и се извади млечния и други не и порасне на място това много фатално ли е?
Лекаря отговаря с насмешка:
-Фатално ще е като те задере за главичката


Приятеля ми видимо облекчен отговаря
-АА вадете ги всичките тогава.....

За да разсмееш Бог, разкажи му за плановете си!!![

Редактирано от Tиkвичka на 23.10.07 14:55.



Тема Re: Законите на Мърфи за медицинатанови [re: Galathea]  
АвторБeтka (Нерегистриран)
Публикувано28.01.08 19:40



Ако вашето положение се подобрява, вероятно вашият лекар се е разболял
smeq se]





Тема Re: Хумор и медицинанови [re: Meli]  
Автор femina (Mис Kаприз)
Публикувано17.05.08 15:08



Д-р Форман: Не станахме ли лекари, за да лекуваме пациенти.
Д-р Хаус: Не, станахме лекари, за да лекуваме болести. Лекуването на пациенти е това, което прави повечето лекари нещастни.

Държавата България - невъзможни неща няма!


Тема Re: Хумор и медицинанови [re: Meli]  
Автор goshko147 (любопитен)
Публикувано26.05.08 10:04



преди 4-5 гонини когато бях 9-10-клас и един съученик пишеше фалшивите бележки в класа се измайтапи с един друг и му написа на бележката че е бил болен от ОМЦ т.е. остър менструален цикъл,а той е момче... и имаша емоций след като си предаде бележката



Трима души пазят тайна когато двамата са умрели!

Тема Re: Хумор и медицинанови [re: Meli]  
Автор walkman™ (advanced lamer)
Публикувано30.07.08 01:35



На умиране, един човек поискал да доведат до смъртния одър лекаря му и адвоката му. Довели ги, застанали двамата от двете му страни. Стоят, мълчат. По едно време единият попитал:
- Добре де, за какво ни извика?
- Ами искам и аз да умра като Иисус Христос, между двама бандити.

____________
Библия учить нас любить ближнего своего. Кама-сутра объясняет, как это делать.


Тема Re: Хумор и медицинанови [re: Meli]  
Автор walkman™ (advanced lamer)
Публикувано03.11.08 23:30



- Остава ви да живеете още... десет...
- Докторе! Какво десет!? Години, месеци!?
- ...девет... осем...

____________
Библия учить нас любить ближнего своего. Кама-сутра объясняет, как это делать.



Страници по тази тема: << 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.