Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 19:45 30.05.24 
Природни науки
   >> Медицина
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | (покажи всички)
Тема ветеринарен (от zaphod)нови [re: Meli]  
Автор kate_ (too much)
Публикувано21.10.04 10:27



студент по ветеринарна медицина се явява на изпит. професора го мъчи, мъчи, но оня бъкел не знае и мълчи като пукал. накрая професора в изблик на великодушие предлага: "колега, давам ви последен шанс - отговорете ми на въпроса как се прави аборт на крава, имате 10 минути за размисъл" при което става и излиза от стаята. студента се чудил чудил, но не се сетил, накрая плахо поотворил вратата да види дали няма някой в котридора да му помогне. питал един, питал втори, никой не знае. решил да пообиколи из коридора, белким срещне някой който знае. пак никой не знае. решил да пообиколи двора на университета, пак никакъв резултат. накрая в изблик на отчаяние тръгнал из околните улици да разпитва минувачите как аджеба абортират кравите и така докато се набутал в някаква мизерна глуха уличка с омацани от графити стени и някакво наркоманче облегнато до някакъв кош за боклук. "абе пич, да знаеш случайно как мамка му се прави аборт на крава?". наркоманчето го изгледало със съчувствие, издухало му облак дим в лицето и казало "приятел, здраво си я закъсал!"

(копиран от клуб Генетика;)

====
There is no Dark Side of the Moon, really. Matter of fact, it’s all dark.


Тема ЕГЗнови [re: Meli]  
Автор Fire walker ()
Публикувано30.10.04 23:35



- Докторе, какво означава в моята диагноза "ЕГЗ"?
- Един господ знае.



Mens agitat molem

Тема Деца пред операциянови [re: Meli]  
Автор Edin_dva ()
Публикувано10.11.04 15:23



Две момчета лежат в носилки пред операционната и чакат реда си.Едното се обръща към другого:
- За какво си тук?
- Ще ми вадят сливиците и съм малко притеснен.-казва другото
За да му вдъхне кураж първото казва
- О,не се страхувай. На мен ми ги махнаха като бях на 4.Много е просто - приспиват те и като се събудиш ти дават много сладолед.
Поуспокоено другото момче пита
- А ти за какво чакаш?
- Ще ми парвят циркумцизия.
- Леле! Това ми го правиха като се родих и не можеш да ходя после цяла година!



Тема Погребениенови [re: Meli]  
Автор Edin_dva ()
Публикувано10.11.04 15:32



Умира известен кардиолог. На погребението се събират много хора, ковчегът е поставен пред гроб, покрит с капак направен от цветя във формата на сърце. След опелото сърцето се отваря, ковчегът се плъзва в него и то пак се затваря.В този момент един от опечалените избухва в смях.Съседът му го пита:
-Защо се смееш?
- Ами замислих се за собственото ми погребение.
- И какво му е смешното?
- Аз съм гинеколог...



Тема Лежат двама ранени войници в болницанови [re: Meli]  
Автор pyrx (-: свежъ ;-)
Публикувано30.11.04 13:12



по време на войната и си приказват:

- Теб къде те уцелиха?
- В Дарданелите.
- Аууу, сигурно много боли!!!





Тема Re: Хумор и медицинанови [re: Meli]  
Автор besen_hamster (RAMMSTEIN)
Публикувано30.12.04 19:51















Тема Re: Хумор и медицинанови [re: Meli]  
Авторmezzo (Нерегистриран)
Публикувано06.01.05 16:57



Deviz na kardiolozite:Umri vednuj, ama ot surze



Тема Re: Хумор и медицинанови [re: mezzo]  
АвторZara (Нерегистриран)
Публикувано06.01.05 17:05



Tova e gotino



Тема преподавателскинови [re: Meli]  
Автор spock ('лапе)
Публикувано22.01.05 17:59



Мъча на колоквиум едно много сладко момиченце от нашите задгранични територии, демек от Македония. Стигнали сме заедно до извода, че серумните антигени от системата АВО(Н) са гликопротеини.
- Коя част от антигена, белтъчната или въглехидратната определя неговата специфичност - питам аз мазно и предразполагащо.
Следват няколко секунди замисляне, тя разширява зениците на прекрасните си очи и изцвърква:
- Е па, шекерОт!



Тема А хумор и хомеопатия!?нови [re: Meli]  
Автор pyrx (-: свежъ ;-)
Публикувано24.01.05 10:29



Мисля, че и хомеопатията има какво да даде на света в хумористичния жанр!

Толкова ли не знаете вицове за хомеопати?





Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.