Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 19:27 24.06.24 
Природни науки
   >> Медицина
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | (покажи всички)
Тема Re: Проблемно забременяваненови [re: Meli]  
Авторззз (Нерегистриран)
Публикувано29.12.06 09:30



bira_more какви са признаците за хламиди?как се прабят изследвания т.е. кръв ли се взима или намаска?



Тема Re: Гастрит/Хеликобактер пилори/язванови [re: Koтkaтa Mapтa]  
АвторПpocтocмъpтeн (Нерегистриран)
Публикувано16.03.07 23:49



Благодаря за този "пост". Хубаво е когато някой си направи труда заради всички останали.





Тема Re: Често срещании проблеминови [re: bira_more]  
Авторkaтeтo (Нерегистриран)
Публикувано26.03.07 19:49



след излизане на годишните изследвания на кръвта на баща ми се оказа, че моноцитите и еозинофилите са 0% - какво трябва да означава това, за какви заболявания може да са признак липсата на тези 2 компонента? зще съм много благодарна, ако някой може да внесе яснота, поне за мен за какво става въпрос :) много благодаря предварително :)



Тема Re: Гастрит/Хеликобактер пилори/язванови [re: Koтkaтa Mapтa]  
Авторroro (Нерегистриран)
Публикувано24.04.07 14:32



Къде може да се направи изследване със сонда, но не онази дебелата и гадна?



Тема Re: Дископатия (дискова херния)нови [re: Rhayne lre]  
Авторfantasti4na (Нерегистриран)
Публикувано12.10.07 21:36



Здравейте!
Искам да Ви разкажа за един нов метод на лечение на някои видове дископатия и някои други болести на гръбначния стълб и прешлените. Аз не съм медицинско лице, не мога да формулирам диагнози. Болките идват от притиснатия нерв между прешлените- много причини може да има, за да го получите.
Наскоро разбрах за метода ДИСКОЛИЗА и искам да го споделя с читателите в интернет – много хора имат проблеми с кръста, гърба, операциите в повечето случаи са доста рисковани, даже опасни /имам предвид стандартната оперативна намеса/ - поне това съм чела във форумите и интернет. В частната клиника „Света София” се прилага този метод на лечение- дисколиза, както и много други новаторски методи, за които не съм компетентна , за да говоря. Д-р Калин Михов е лекаря, който избави две мои близки от болките, освобождавайки нерва, притиснат между дисковете на гръбнака, които причиняваха болка даже по протежение на краката. Метода е базиран на вкарване на инжекции с озон между прешлените, което води до разтягането им и нерва си идва на мястото. Операцията е предшествана от ядреномагнитен резонанс, както и други снимки, а самата процедура е с пълна упойка и трае около 30-60мин! След това пациента лежи неподвижно на специално твърдо легло, и на другия ден си е у дома! Не мога да Ви кажа за кои точно диагнози помага метода, но факт е, че този метод ПОМАГА – аз бях изумена как отшумя болката на следващия ден, както и от това, че само за 1-2 дни пациента стои в болница. В клиниката има всякакви специалисти – работи със здравната каса и е съвсем нова клиника! В екипа работят Д-р Калин Михов и Д-р Мазнейков - тел: 02/8184600, 8184635, 8184637
Не правя реклама, просто искам да дам гласност на този метод, нов за България, Д-р Михов е специализирал в Италия.
Много хора страдат от подобни заболявания, затова искам да им дам тези координати- дано да им помогнат тези специалисти! Оказа се, че даже в Павел Баня не знаят за него. Затова реших да напиша тези няколко реда – надявам се да съм Ви била полезна!



Тема Re: Дископатия (дискова херния)нови [re: fantasti4na]  
Автор bira_moreМодератор (бира)
Публикувано12.10.07 21:45



Познавам доста лекари, които са се отказали да работят в споменатата клиника.

Bеer? Mоre?




Тема Re: Гастрит/Хеликобактер пилори/язванови [re: Koтkaтa Mapтa]  
Авторнeли (Нерегистриран)
Публикувано05.12.07 20:09



здравейте искам да ви попитам при гастрит дали може да се употребява алкохол и титюнопушене



Тема Re: Дископатия (дискова херния) [re: fantasti4na]  
Авторoздpaвял (Нерегистриран)
Публикувано14.02.08 15:22



Има един лекар Д-р Людмил Димитров голям специалист по дископатиите.Лекува с лазертерапия в Пловдив.Много хора е излекувал от дискова херния.Това е телефона му:0888262804



Тема Re: черен дроб - увеличени ензими [re: 99]  
Автор78 (Нерегистриран)
Публикувано12.05.08 12:23



Заинтересувах се от мнението. Днес ми истановиха такива резултати.
От софия съм. ще съм благодарен за съвет.



Тема Re: Дископатия (дискова херния) [re: Rhayne lre]  
Автор vehtiya (doctor)
Публикувано06.11.08 10:11



Нестероидно противовъзпалително средство(каквото намериш)
Mydocalm 150mg 2x1
Milgamma N 2x2

b_gospodinov@mail.bg

Редактирано от vehtiya на 06.11.08 10:13.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.