Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 11:14 26.09.24 
Природни науки
   >> Медицина
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | (покажи всички)
Тема Re: Често срещании проблеминови [re: bira_more]  
АвторCepaфимa (Нерегистриран)
Публикувано08.06.05 13:10



Най-често срещаната болест и една от наи мъ4но ле4имите е неустановената ( а това се слу4ва в 90% от слу4аите) алергия.



Тема Re: Миокарден инфарктнови [re: Dr Singh]  
Автор lady_11 ()
Публикувано26.06.05 20:37



Много е лесно тва пускане на една каридограмка, докторе. НЗОК има лимит за пускането им от специалист. Да не говорим, че за да отидеш до него трябва да прескочиш великата китайска стена, наречена личен лекар, който игнорирайки някоя баба, да ти деде талон за специалист. Добре че си имам дружка, която ми прави ЕКГ-тата / с миокардит съм от 14 годишна възраст/.

Редактирано от lady_11 на 26.06.05 20:39.



Тема Акненови [re: bira_more]  
Автор weisse_hexe (непознат )
Публикувано10.01.06 09:44



Имам малък проблем. В продължение на 2 години пиех Диане като контрацептив, реших да го прекъсна и след няколко седмици започнаха д ами излизат младежки пъпки. Ходих на козметик но нищо не се получи. Купих си скъпа козметика - на Виши, като че ли започнаха от нея още повече пъпки да ми излизат. В момента мога да ползвам само бебешка пудра, но аз все пак съм във възраст (26) в която трябва да започна да ползвам антиейдж продукти. Може ли някой да ме насочи към добър дерматолог. Предварително благодаря.



Тема Re: Гастрит/Хеликобактер пилори/язванови [re: Koтkaтa Mapтa]  
АвторKaвapнa (Нерегистриран)
Публикувано18.05.06 11:22



Здравейте. Днес си получих резултата от теста за хеликобактер пилори за който дадох кръв в Добричката поликлиника "ВИВА ФЕНИКС". Резултатът бе ГРАНИЧНА СТОЙНОСТ . Демек и те немогат да разберат.. Какво да направя за да се докаже или не съществуването на тая бактерия в мен.. Сега пия НЕКСИУМ.. назначено ми е едномесечно лечение с рози препарат от познат добрички гастроентеролог, но и на него нямам вяра вече. Оплакванията ми се състоят от гадене , киселини , връщане на храна в хранопровода , преходни болки в стомашната област , дискомфорт. Ще съм благодарен яко някой помогне или препоръча коректен гастроентеролог.

trendafil.mihailov@gmail.com



Тема Re: Гастрит/Хеликобактер пилори/язванови [re: Kaвapнa]  
Автордoбpич (Нерегистриран)
Публикувано22.05.06 13:27



Здравейте!Аз имах подобен на вашия проблем,но не се доверих на добричките гастроентеролози,а отидох във Варна при доц.Коцев,както и изследванията са ми в клиника Темелков.Там приемите са платени,но си струва.



Тема Re: Хламидиинови [re: spock]  
Авторpapa (Нерегистриран)
Публикувано27.06.06 00:22



А фалшиво отрицателни резултати има ли?



Тема Re: хемороидинови [re: Бoжaнa]  
Авторsven (Нерегистриран)
Публикувано01.07.06 09:47



хемороиди дааа, наистина е болезнено


Хигиената му е майката



Тема Re: хемороиди [re: Бoжaнa]  
Авторfufhgjyutjhgjhh (Нерегистриран)
Публикувано04.07.06 12:38



likhjkjniouyh
;lklm,,,,,,,;lkkljl;kj pokiokd opdjskd ksdsldkjsf lkdjkdfndlkfndmfnfopfkdjfkdfjdkjfdkfff





Тема Re: Гастрит/Хеликобактер пилори/язва [re: Kaвapнa]  
Автормyцa (Нерегистриран)
Публикувано07.10.06 21:57



д-р дафина ганева от град пловдив ІІ х,доиуд





Тема Re: Хламидии [re: spock]  
Авторззз (Нерегистриран)
Публикувано27.12.06 09:27



А какви са признаците за да се съмняваш,че моце да имаш хламиди?




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.