Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 07:42 18.05.24 
Природни науки
   >> Медицина
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | (покажи всички)
Тема ГЛАСУВАНЕ!  
Автор Nikam (freelife)
Публикувано30.09.03 00:55



В клуб МЕДИЦИНА да има модератор /и/, които да следят за името на науката МЕДИЦИНА, и да не допускат безредие, злоупотреба и уронване престижа на най-висшата наука!

Моля, гласувайте!


Модератори в Клуб МЕДИЦИНА
Да, нека има модератори
Не са нужни модератори на клуба



Резултатите от анкетата, ще бъдат предоставени на Фукла и суппорта на дира, за назначаването им.
След като се получат данните за модераторите, предлагам, те да бъдат избрани поименно, и да се създадат правила на клуба.

Нека опазим здравето на нацията!



Тема Re: ГЛАСУВАНЕ!нови [re: Nikam]  
Автор kate_ (непознат )
Публикувано30.09.03 01:24



Здрасти!
Току-що се регистрирах, за да мога да гласувам. Надявам се, нещата да потръгнат - компетентно и цивилизовано.
Кейт



Тема Re: ГЛАСУВАНЕ!нови [re: kate_]  
Автор Fire walker (член)
Публикувано30.09.03 01:37



Е чакай,Никамчо!Още не е гласувано за това,че трябва да има модератор,та да се въведе цензура! Ако..тогава....поименно или каквото там...



Тема Re: ГЛАСУВАНЕ!нови [re: Fire walker]  
Авторчитaтeл (Нерегистриран)
Публикувано30.09.03 09:14



Докторчето е с тоталитарно комунистическо мислене, ако му четете всички постинги, не само тези, които са свързани съвсем тясно с някакви специализирани съвети, ще го разберете! Никакво друго мнение освен ако не е в синхрон с неговото не е желателно да се вижда написано. И защо да трябва да се регистрирам, за да гласувам? Така не могат да гласуват всички, които посещават този клуб защото не са регистрирани!



Тема Мерси за предложението инови [re: Nikam]  
Автор bira_more (непознат )
Публикувано30.09.03 15:21



браво.
Както казах, завършил съм медицина, но си изкаржам хляба с програмиране.
Бравото е за това че например аз не съм на ясно как си спретнал възможността за гласуване :)
Но си мисля че това е правилния начин.
И аз предпочитам да влизам в клубовете анонимно, но щом е необходимо ще се регистрирам.

А за онези дето са за демокрация - ми то и USA за да гласуваш, трябва да си се регистрирал първо :)))
Иначе дали би попречило на някой да гласува 10 - 100 пъти?
То и така е възможно, ама трябва да си направи съответния брой регистрации.



Тема Re: Мерси за предложението инови [re: bira_more]  
Автор Nikam (freelife)
Публикувано30.09.03 15:54



Охо, падам си малко самоук компютърен маниак. Не е трудно много, ще ти пратя сорса да схванеш! На лична бележка!



Тема Пак за демокрацията и цензурата :)нови [re: Nikam]  
Автор bira_more (непознат )
Публикувано30.09.03 20:28



Май болшинството от тези които имат мнение нямат против модераторите.
Дали пък не трябва да се съобразим с мнението на болшинството?
Защото тук могат да гласуват регистрирани потребители.
И пациенти и лекари и хомеопати.



Тема Re: ГЛАСУВАНЕ!нови [re: Nikam]  
Автор Fallen_Angel (St. Lucifer)
Публикувано30.09.03 23:43



Макар че рядко влизам в клуба и още по рядко чета, гласувах ЗА.

Ако може, само един съвет да ви дам:

Не избирайте за модератор някой отявлен привърженик на определена медицинска школа... май така се наричаха :)

Винаги има вероятност да се получи "уклон" към поддържаната от модератора щкола и да се стигне до напрежение...

По-добре, според мен, изберете някой лаик, който да следи за техническото функциониране на клуба, т.е. да няма спам, обиди и прочие, но да не взема страна при медицински спорове или при даване на съвети от една или друга школа...

Между другото, аз съм модератор в клуб История именно на този принцип и занм, че работи добре



Тема За малко да забравя...нови [re: Fallen_Angel]  
Автор Fallen_Angel (St. Lucifer)
Публикувано30.09.03 23:48



Админите не приемат за представителна подобна анкета, тя е по-скоро информативна.

Ако и когато се стигне до избор на модератор, гласуването трябва да е със постинги, и то по възможност от регистрирани участници.

След това се праща бележка на фукла и така...



Тема Re: За малко да забравя...нови [re: Fallen_Angel]  
Автор Nikam (freelife)
Публикувано30.09.03 23:52



Да, така ще направим и ние.
Нека приключим с условното гласуване и ще преминем към явното.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.