Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 00:45 18.05.24 
Природни науки
   >> Математика
*Кратък преглед

Тема Статистика - книги, учебници, прочеенови  
Автор Accolade (Erisian pope!)
Публикувано16.01.12 05:27



Трябва ми малко да се образовам на тема статистика, но не мога да намеря подходящи заглавия (Български/Английски нема особено значение, предпочитам енглишарските по принцип, но и Българска няма да е лошо също :)

Учебници, книги и сборници. всичко наподобяващо.

Ако има някой така добър да ме светне за конкретни заглавия, ще съм му много благодарен

Имената на авторите не ме интересуват, само дали на Вас са ви харесали вътрешно, няма нужда да казвате точните емоции само дали ви се струват ОК.

Мисля, че темата би била хубава и за другите (освен мен). Не съм ползвал "powered by diri" щото нещо му нямам вяра, че ще ми свърши работа (мода да решава )

Благодаря предварително!

REALITY CHECKS NEVER BOUNCE!

Тема Re: Статистика - книги, учебници, прочеенови [re: Accolade]  
Автор decima (новак)
Публикувано16.01.12 15:15



Х. Тъкер. Математическа статистика. София. 1968.
Много е хубава и достъпна - превод от Боян Пенков. За съжаление, един колега "забрави", че съм му я дала.



Тема Re: Статистика - книги, учебници, прочеенови [re: Accolade]  
Автор croesus (хлевоуст)
Публикувано16.01.12 23:01





Тук има почти всичко, което ти трябва, без да е разточително описано в хиляди страници. Перфектна книга.



Тема Re: Статистика - книги, учебници, прочее [re: decima]  
Автор Accolade (Erisian pope!)
Публикувано17.01.12 19:07



+1 тенкю... :)

REALITY CHECKS NEVER BOUNCE!


Тема Re: Статистика - книги, учебници, прочеенови [re: Accolade]  
Автор Accolade (Erisian pope!)
Публикувано17.01.12 19:10



+1 тенкю
хах! И заглавието изглежда мамещо, докато плаши с потенциално плащане, може би :)

REALITY CHECKS NEVER BOUNCE!



*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.