Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 22:24 02.07.24 
Природни науки
   >> Математика
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | >> (покажи всички)
Тема Re: Maтематика-на нова сметка; учебници и т.н.нови [re: harish_chandra]  
Автор Military_MinD (Bl0w_Ya_MinD)
Публикувано18.01.10 08:33



Ти на кого отговаряш? М.М. не пита, той отговаря. И обяснява що е стършел свършил, което не е малко - я виж каква тетрадка е изписал човекът;). Похвално усилие. Оттам нататък приказките ти са дълбоко неадекватни отговори на грешен адрес, както ми се струва. Но за груби хора като тебе, както казваш, това е присъщо. ;]] Скучно му е на човека,търси да се заяжда.





Тема Re: Maтематика-на нова сметка; учебници и т.н.нови [re: harish_chandra]  
Автор нaив (тя)
Публикувано18.01.10 18:19



Нямам мераци да уча, просто много се забавлявам с туй онуй. Чета си разни поетични книжки, много са интересни. Не ми трябва и за да мога да уча нещо друго, например химия или физика. В тоя случай според мене взимаш училищните учебници и три сборника със задачи и ги решаваш всичките. Няма много какви съвети да се дават. Или става, или не става - ако си достатъчно луд да решиш тия сборници със задачи, значи става;).



Тема Re: Maтематика-на нова сметка; учебници и т.н.нови [re: нaив]  
Автор harish_chandra (curmudgeon)
Публикувано18.01.10 18:48



Но пък си готова да дадеш съвет. Ти да не си в момента в щатите?



Тема Re: Maтематика-на нова сметка; учебници и т.н.нови [re: harish_chandra]  
Автор нaив (тя)
Публикувано18.01.10 19:09



Винаги готова, как иначе.:)))

В момента - да. Но, ... днес съм в щатите, вдругиден съм в България. Утрешният ден-о-нощ съм къде ли не и за колко ли време.;)



Тема Re: Maтематика-на нова сметка; учебници и т.н.нови [re: нaив]  
Автор harish_chandra (curmudgeon)
Публикувано18.01.10 19:47



Ха, познал съм. Я да видим колко съм добър в налучкването. Канзас, Колорадо, Оклакхома?



Тема Re: Maтематика-на нова сметка; учебници и т.н.нови [re: harish_chandra]  
Автор alkor1 (ентусиаст)
Публикувано21.01.10 14:51



Виждам че много интелигентно е протекла дискусията


Видях няколко смислени поста, благодаря на Линжак и Милитари.
Поразгледах някакви ръководства у нас за кандидат-студенти, пробвах нещо да реша... както си и знаех, трябва да тръгна с нещо по-лесно - за гимназисти (от 5+ клас).
Мисля да се срещна с една учителка , с която издрапах по ВМ1 в университета, да поговорим на дълго и на широко.
Минах и през библиотеката в читалня - Математика ,Физика , Химия и др. разгледах 2 издания на Висша математика, имаше едно от 4части на Сиела.
Целта ми е да науча само материалът, който ми е нужен като се захвана в някоя сфера на механиката например или физиката, някакъв проблем, изчисление... но няма да ставам математик, въпреки че имах данните като малък ;)



Тема Re: Maтематика-на нова сметка; учебници и т.н.нови [re: alkor1]  
Автор harish_chandra (curmudgeon)
Публикувано21.01.10 15:49



И това за какво го казваш. Имаш нужда да го споделиш с някого?



Тема Re: Maтематика-на нова сметка; учебници и т.н.нови [re: harish_chandra]  
Автор kokoшka (пернато)
Публикувано22.01.10 11:57



Най-вероятно - за да помогне на следващия, който ще пита същото и ще бъде високомерно насмотан от някой гений с добро сърце като теб.

Редактирано от kokoшka на 22.01.10 11:57.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.