Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 18:48 12.05.24 
Природни науки
   >> Математика
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | (покажи всички)
Тема Нещо за четененови  
Автор harish_chandra (curmudgeon)
Публикувано14.11.09 22:32





Не е късо, но не е и много дълго, а е приятно за четене.



Тема Re: Нещо за четененови [re: harish_chandra]  
Автор Mirro1 (минаващ)
Публикувано15.11.09 09:36



Здравей Harish-Chandra!

Къде ги намираш тези файлове?

Поздрави



Тема Re: Нещо за четененови [re: Mirro1]  
Автор harish_chandra (curmudgeon)
Публикувано15.11.09 17:50



Този го споменаха в mathoverflow.net.



Тема Re: Нещо за четене [re: harish_chandra]  
Автор Oberonbg (ентусиаст)
Публикувано15.11.09 18:39



Доста е добро.



Тема Re: Нещо за четененови [re: harish_chandra]  
Автор harish_chandra (curmudgeon)
Публикувано15.11.09 19:04



Ето едно

с Ален Кон. Старо е и може да сте го чели вече, но понеже е добро аз ще го прочета пак. Пускам го в случай че сте изчели горното и ви се чете още нещо, или в случай че горното не ви е харесало и ви се чете нещо различно.



Тема Re: Нещо за четененови [re: Oberonbg]  
Автор Mirro1 (минаващ)
Публикувано15.11.09 19:56



Indeed!

Поздрави



Тема Re: Нещо за четененови [re: harish_chandra]  
Автор нaив (тя)
Публикувано15.11.09 21:02



Бях останала с впечатленето, че ти одобряваш училищната математика. Започва обещаващо, но защо се прави на Галилей този човек. И поне да обясни на кого се прави, че не са толкова популярни Диалозите.



Тема Re: Нещо за четененови [re: нaив]  
Автор harish_chandra (curmudgeon)
Публикувано15.11.09 21:17



Училищнта математика, а и всяка друга, удобрявам. Неудобрявам нячина на преподаване в американските училища, и донякъде и в другите. Това какво аз удобрявам или не няма връзка с текста. Човека изразява неговото мнение, а не моето.

"Защо се прави на Галилей?" !!! А ти защо мислиш, че стила му е такъв? Аз редполагам за да може наив от клубовете в дир.бг да се чуди.



Тема Re: Нещо за четененови [re: harish_chandra]  
Автор нaив (тя)
Публикувано15.11.09 21:23



Това, което ти ОООООдобряваш има връзка с постването на линкове. Предполага се, че смяташ, че в текста има какво да се прочете, ООООООдобрил си го един вид.

Не е стил, бе, направо е заемка на формата и героите на Галилей, което много малко хора ще разберат. Благодарение на училищното обучение, разбира се.



Тема Re: Нещо за четененови [re: нaив]  
Автор harish_chandra (curmudgeon)
Публикувано15.11.09 21:38



Е хайде сега. Защо се опитваш да ми кажеш какво аз бих постнал и какво не. За Галилей, който разбрал разбрал. Ако ти е толкова любопитно пише едим имейл на автора и го питай.

Ти защо когато постна нещо започваш дълъг безсмислен разговор не по същество! Този път обаче аз спирам сега.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.