Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 20:31 19.04.24 
Природни науки
   >> Математика
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | (покажи всички)
Тема SU nai golqmata mafiaнови  
Авторkvint (Нерегистриран)
Публикувано18.08.04 15:30



kakvo e tova SU ako ne nay dolnoprobnoto gadno mazno u4ebno zavedenie
az bqh re5il da izkaram nqkoi lev i zatova prodavah re6eniqta na zada4ite na mat 2 gadnite laina ot stud suvet bqha reshili i te da prodavat ine mi razri6avaha da prodavam purvo se probvaha da me izgonqt s ohranata posle s policiq nakraq s az se qdosah i zatova si razdadah kopiqta bez pari okolo 300 broq togava re6iha 4e trqbva da me prebiqt. e kakvo e tova az 6te sepotq dva 4asa vyrhu zada4ite 6te dam sumati pari za xerox i nai nakraq 6te iskat da me biqt. pedali



Тема Re: SU nai golqmata mafiaнови [re: kvint]  
Авторfff (Нерегистриран)
Публикувано18.08.04 18:28



Za tova az vinagi hodia vuorujen.



Тема Re: SU nai golqmata mafiaнови [re: fff]  
Автор 1o1 (непознат)
Публикувано18.08.04 21:40



Da, choveka moze da si okachi boksovite rukavici na vruta predi da prekrachi praga na SU. I az taka pravq: ne bukvalno, no misleno vinagi boksovite rykavici visiat na vrata mi - za avtoritet i smochuvstvie :)

Abe to cqlata durzava e shibana, SU e samo chasten sluchai!



Тема Re: SU nai golqmata mafia [re: kvint]  
Автор Viper X (just a snake...)
Публикувано20.08.04 17:55



еее, нали и пичовете от студенсткия съвет трябва да живеят :))

иначе като се опитаха да те пребият - защо не викна полиция и ти? щеше да е як екшън

C.R.E.A.M.


Тема Copyrightнови [re: Viper X]  
Авторpuzzled (Нерегистриран)
Публикувано20.08.04 18:24



Ami triabva da se svikva s tova che intelektualnia trud ne e bezplaten. Ot SU sa izmislili zadachite, nezavisimo kakvo pravish, ne mozhe ti da pechelish ot tyah. Nezakonno i nemoralno e.

Ako gi razdavashe prosto ot dobra dusha ili imashe niakakva prichina da publikuvash reshenia ot publichen interes (naprimer da pokazhesh, che usloviata sa nekorektni), to imash pravo da razprostranyavash reshenia - no samo togava.

Pozdravi



Тема Re: Copyrightнови [re: puzzled]  
Автор BSG ()
Публикувано20.08.04 18:55



Да бе, а СС ги раздават без пари? Или те са ги измислили?

Освен това неща като "неморално" при една пазарна икономика (за каквато претендираме) не ми се струват приложими... Но за това ще кажат колегите икономисти



Тема Re: SU nai golqmata mafiaнови [re: kvint]  
АвторOOOOO PePi (Нерегистриран)
Публикувано20.08.04 21:00



A tazi tema zashto e vuv forum Mathematika ??



Тема Re: Copyrightнови [re: BSG]  
Автор boian (непознат )
Публикувано20.08.04 21:15



Няма проблем да се включи моралността в пазарната икономика. А точно в областта на авторското право, пазараната икономика не работи. Затова си и има закони и правителствени решения относно авторското право.



Тема Re: Copyrightнови [re: boian]  
Автор BSG ()
Публикувано21.08.04 08:24



Е да, обаче аз доколкото разбирам човека сам си е решил задачите и продава своите собствени решения. Дали някой друг може да претендира за авторски права върху неговите решения? Не мисля...



Тема Re: Copyrightнови [re: BSG]  
Автор boian (непознат )
Публикувано21.08.04 21:57



твоят въпрос беше относно авторските права и пазарната икономика.

не съм много сигурен дали и само той има авторски права към решенията. все пак те не биха съществували без задачите.... това много зависи.
ако сме педантични, то дали неговите решения са различни от авторските...

Редактирано от boian на 21.08.04 22:01.




Страници по тази тема: 1 | 2 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.