Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 10:18 28.04.24 
Природни науки
   >> Математика
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | (покажи всички)
Тема ТОТО-тонови  
Автор !HA-KOЙ-MУ-ПУKA (НаКойМуПука?!?!)
Публикувано18.02.04 15:14



кажете,госпожи и господа математици,знаете ли системи за сигурно уцелване поне на 4-ка или 5-ца?И поне да е еквивалентна(печалбата)на вложените средства
или -именно понеже знаете формули,разбирате оклко е аджеба нищожен шанса ни?

Хората,които са умни-не мечтаят...


Тема Re: ТОТО-тонови [re: !HA-KOЙ-MУ-ПУKA]  
Авторнoв (Нерегистриран)
Публикувано18.02.04 16:33



Разбира се, че знаем колко е шансът ти, ако продължиш да се занимаваш с подобни глупости.



Тема Re: ТОТО-тонови [re: !HA-KOЙ-MУ-ПУKA]  
Автор Viper X (just a snake...)
Публикувано18.02.04 23:11



пич, аз знам система за сигурно уцелване на 6-ца!!!

много е проста - зимаш един фиш и задраскваш къде що числа видиш по него.....



Тема Re: ТОТО-тонови [re: Viper X]  
Авторqwe (Нерегистриран)
Публикувано19.02.04 10:44



az puk znam sigurna sistema ot koiato ne mozhe da si na zaguba ot toto-to...
zimash edin fish i go izhvurliash v bokluka i s parite koito ne si dal za toto si kupuvash bira i kato doide vremeto da se tegli tirazha otvariash i pechelish ... mnoo e iako puk i ne triabvat formuli :)))

are sus zdrave...



Тема Умно,нови [re: нoв]  
Автор !HA-KOЙ-MУ-ПУKA (НаКойМуПука?!?!)
Публикувано19.02.04 15:36



но не за мен идеше реч,не се притеснявай))А бас ловя,че ти Пускаш фишчета понякога тайничко;аз съм играл тото 3-4 пъти,просто ми стана интересно.....

Хората,които са умни-не мечтаят...


Тема Да приятелю,нови [re: Viper X]  
Автор !HA-KOЙ-MУ-ПУKA (НаКойМуПука?!?!)
Публикувано19.02.04 15:37



това му секазва система ,май така беше,но е много скъпо....или май си си дал парите за грешното образование




Хората,които са умни-не мечтаят...


Тема А,не....нови [re: qwe]  
Автор !HA-KOЙ-MУ-ПУKA (НаКойМуПука?!?!)
Публикувано19.02.04 15:38



пак си назад!Няколко стотинки струва фиша,шък де ти елогиката да давш пари за фишщ,а да не го пуснеш!Ей така ще си изпуснеш глават някъде ,омбре:)

П.С.Печелиш награда за най-безсмислено мнение.......до момента

Хората,които са умни-не мечтаят...


Тема Re: А,не....нови [re: !HA-KOЙ-MУ-ПУKA]  
Авторqwe (Нерегистриран)
Публикувано19.02.04 19:15



1. niamam ideia kolko struva fish-a zashtoto dori i tainichko ne puskam toto (prichinite za tova niama da komentiram s tebe zashtoto ne sum siguren dali znaesh znachenieto na dumata veroiatnost. Az ia znam shtoto imam obrazovanie bezplatno polucheno ma takava ni e durzhavata ...)
2. Kakva e nagradata za nai tup posting che da znam dali da se konkuriram s tebe ili da ne si davam zor :)

3. po povod vuprosa ti. znachi ima prost nachin da si garantirash 6-ca ot tototo puskash pulno kombinirane koeto kakto se seshtash sa mnoo fishove C(49,6) (niama da ti obiasniavam kakvo e tova) = 13983816 Fisha koito triabva da pusnesh.
za da si garantirash 5-ca traivba da pusnesh malko po malko fishove okolo 6 puti po malko koeto pravi okolo 2330636 fisha ... koeto nai veroiatno pak e dosta goliamo chislo za teb... no az prosto ti otgovariam ne iztukvam +/- ot tezi neshta zashtoto efekta e dostatuchno prost. Tototo pribira 50% ot prihodite => nema teoria da e na dalavera ...

are sus zdrave ...

P.S ti gonish



Тема Re: А,не....нови [re: qwe]  
Автор Nedev (минаващ)
Публикувано20.02.04 11:57



Между другото, ако оставим настрана заяжданията, задачата май не е никак тъпа. Искам да кажа, въпроса какъв е минималния брой фишове, който гарантира тройка (или четворка и т.н.). Дори това което казваш за петицата не ми е никак очевидно (няма никаква причина въпросния брой да е свързан с вероятността да се падне тройка и тн при една комбинация). На мен ми се вижда че 1/6 от всички комбинации е ДОЛНА граница за необходимите фишове, но дали има такава система не знам.



Тема Re: ТОТО-тонови [re: qwe]  
Автор Viper X (just a snake...)
Публикувано21.02.04 00:13



не си прав, фишовете не са безплатни




Страници по тази тема: 1 | 2 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.