Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 07:25 16.04.24 
ТВ предавания
   >> Господари на ефира
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | (покажи всички)
Тема Господари на ефира по бТВ?  
Автор Secret_boy (Маниак:))
Публикувано20.08.09 11:28



Какво мислите за поредните прескачания от телевизия в телевизия? Визирам продукциите на Магърдич "Господари на ефира" и "Пълна лудница", които напуснаха Нова ТВ и от септември са по бТВ, както и Андрей и Иван, които пък в момента "се наместват" в Нова ТВ? Опитът поне досега показва, че всичко изтъркано и изхабено от бТВ отива в Нова ТВ, за да се доизцеди и изчезне след това /Миглена Ангелова, неуспешни опити на Слави Трифонов и т.н. и т.н./, докато бТВ дърпа качествените и рейтингови продукции... Кога ли Нова ТВ ще се осъзнае?

Евтини самолетни билети

Тема Re: Господари на ефира по бТВ?нови [re: Secret_boy]  
Автор m@lka_sladka (гост)
Публикувано22.08.09 04:14



И аз не съм съгласна с факта,че Господарите се местят в БТВ и то в такъв късен час.
Айде престанете и вие да скачате като пчелички от цвят на цвят. Какво ви беше лошо в Нова ТВ? Не стига,че сменихте адреналинките,ами сега и телевизията.Няма да се изненадам ако и водещите са съвсем различни,а не досегашните


Откачена работа , но нас кой ли ни слуша и чете ???!!!
Говорим си тука да се намираме на приказки......



Тема Re: Господари на ефира по бТВ?нови [re: Secret_boy]  
Автор ДимитъpO3 (непознат )
Публикувано27.08.09 11:56



Да не би новите адреналинки да танцуват голи и за това да се излъчва предаването от 23:30 ????



Тема Re: Господари на ефира по бТВ?нови [re: ДимитъpO3]  
Автор jewel78 ()
Публикувано27.08.09 15:34



Най-вероятно е от 23:30, за да не загуби Славчо ценното си ефирно време... Макар че лично аз бих предпочела той да почва от 23:30, а те от 22:30, но - кой ли ме пита?



Тема Re: Господари на ефира по бТВ?нови [re: jewel78]  
Автор ДимитъpO3 (непознат )
Публикувано27.08.09 16:48



Е по-добре би било да е от 22:00ч., а новините да са от 23:30ч.
А най-хубаво ще е да се застъпва с тацуващите от НТВ :)))))
Малко вповече ще е ако тацувалните шоута са в един и същ час.



Тема Re: Господари на ефира по бТВ?нови [re: ДимитъpO3]  
Автор perer (непознат )
Публикувано28.08.09 17:32



А ти как мислиш. Естествено, че двете предавания ще са по едно и също време.
Колкото до късния час на "Господарите". Мисля че няма да е за дълго. Според мен ще го излъчват по новият канал на bTV - bTV Comedy в нормално време.



Тема Re: Господари на ефира по бТВ?нови [re: Secret_boy]  
Автор Tupalkata1995 (непознат )
Публикувано30.08.09 23:54



това че ще е от 23:30 часа, сериозно ще се отрази в рейтинга !!!!





Тема Re: Господари на ефира по бТВ?нови [re: Secret_boy]  
Автор Taтkoтo нa Becи (napalmoff )
Публикувано01.09.09 16:35



докато бТВ дърпа качествените и рейтингови продукции...

Като например






Тема Re: Господари на ефира по бТВ?нови [re: Taтkoтo нa Becи]  
Автор Secret_boy (Маниак:))
Публикувано01.09.09 18:27



Това 3 % или 33 % е и ако говориш за шер, със сигурност не са това стойностите... Вярно, че рейтингът и шерът им напоследък не бяха както в началото, но в почти всички случаи биеха програмата на бТВ по същото време... Сега вероятно ще става обратното в ущърб на програмата на Нова ТВ - ще видим!



Евтини самолетни билети

Тема Re: Господари на ефира по бТВ?нови [re: Secret_boy]  
Автор antivik (много умен)
Публикувано04.09.09 07:35



Ами кво да мислим, както всичко в малката ни страна, ти на мене аз на тебе. Уж телевизиите са конкуренция, ама си разменят кадри както на тях им е кеф. Конкуренция пък една телевизия прави реклама на предаванията на друга, пример Диема - нова. Относно тези коефициенти и тези рейтинги, да пукна ако мога да разбера как се определят? До колкото знам в нормалните страни това се постига чрез договор между зрителя и телевизиите е монтирането на специално устройство вдома на зрителите, което праща обратна информация за гледаната програма, а от там и рейтинга. Имали в България някъде нещо такова? Аз не съм чувал. Май всичко си го нагласят както им оттърва, пък като няма кво да се гледа щракам дистанционното и минавам на DVD, там поне гледам квот ми е кеф!

Съмнявай се във всичко, съмнявай се дори, че се съмняваш!



Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.