Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 14:45 25.04.24 
ТВ предавания
   >> Господари на ефира
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | (покажи всички)
Тема харесаха ли ви новите водещи?  
Автор recs (непознат )
Публикувано16.12.08 13:24



Къде ги намериха тия водещи? Аз и цялато ни семейство бяхме фенове на "Господари на ефира", но сега не ми се пуща телевизора след като видяхме на какво са способни. Не се ли явиха на кастинг, за да видят колко струват? На вас харесаха ли ви?



Тема Re: харесаха ли ви новите водещи?нови [re: recs]  
Авторcooper (Нерегистриран)
Публикувано16.12.08 22:28



Съгласна съм с теб, особено новото им попълнение е много слаб водещ и се облизва като този на когото се смяха в предаването от 15.12.08



Тема Re: харесаха ли ви новите водещи?нови [re: cooper]  
Авторпич (Нерегистриран)
Публикувано16.12.08 23:24



Абе къв е тоя младия бе? От къде го извадиха?



Тема Re: харесаха ли ви новите водещи?нови [re: recs]  
АвторИвa (Нерегистриран)
Публикувано17.12.08 22:07



Определено не ми харесват и на мен!!!!До миналата седмица с огромно желание гледах предаването!



Тема Re: харесаха ли ви новите водещи?нови [re: recs]  
Авторsami (Нерегистриран)
Публикувано17.12.08 22:11



ne palna otvrat predi mi hatesvashe shouto ma tiq kato se poqviha i mi stana ma4no za ra4kov pone se zabavlqvahme s nego





Тема Re: харесаха ли ви новите водещи?нови [re: sami]  
АвторKey_Master (Нерегистриран)
Публикувано17.12.08 22:30



Хах, тоя откъде го изкопаха бре?!? Толкова ли няма кадърни хора в тая държава?!? Ама май всичката ни работа е такава..... Дано поне Раков се върне по-скоро,че ще спра да го гледам...Пфууу....отврат е и няма грам чувство за хумор, посредствен пич.....





Тема Re: харесаха ли ви новите водещи?нови [re: recs]  
АвторГocт (Нерегистриран)
Публикувано17.12.08 22:32



Върнете Мария!!!



Тема Re: харесаха ли ви новите водещи?нови [re: sami]  
Автор Pavlinski (Познатият)
Публикувано17.12.08 22:35



Абе Валката горе-долу става,ама Румен е доста слаб.Дано успеят да се пооправят,за да стане по интересно





Тема Re: харесаха ли ви новите водещи?нови [re: recs]  
Авторmurzelan (Нерегистриран)
Публикувано17.12.08 22:38



na mene lichno ne mi haresva samo noviq,mqstoto mu izobshto ne e tam.!!Da ne govorime,che izobshto ne moja da imitira Martin ot bb4,za razlika ot Rachkov da rechem ili Zueka...koito vse poveche si tejat na mqstoto i predavaneto ne e sushtoto bez tqh!!! Dano Magi se namesi navreme i premahne tozi noviq,na kojto dori ne mi se iska da mu zapomnqm imeto,inache shte e kofti....no tova e lichnoto mi mnenie...moje bi nqkoi go haresvat,nqkoi po-razlichen ot saprugata na tozi Rumen.



Тема Re: харесаха ли ви новите водещи?нови [re: murzelan]  
Авторoтroвop (Нерегистриран)
Публикувано18.12.08 22:14



Рачков много високо е вдигнал летвата. Всички по него трябва да се равняват. Мария много му прилягаше. Пък и красотата и галеше сетивата.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.