Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 16:28 19.04.24 
ТВ предавания
   >> Господари на ефира
Всички теми * *Кратък преглед

Тема Относно едно "елитно" училище  
Автор Deianira (непознат )
Публикувано12.11.08 20:54



Става въпрос за това,че уча в едно от уж най- елитните училища в Русе. така наречената руска гимназия или европеиски езици. Откакто се смени директорката много промени настъпиха. За да сме на нивото на елита сложиха камери и ни накараха да си купим униформи.Едно на ръка,че униформите са направени ужасно, но преди всеки първи час седи охраната и проверява дали имаш униформа,ако нямаш.. не влизаш.Но не е в това проблема, самата охрана се състои от 2-ма души: единият - нормален, другият- не. Този човек е психически нестабилен, не само учениците сме го забелязали, дори една от учителките отива в дирекцията и пита какво прави този човек сред деца, а отговорът е: " и такива хора трябват на това училище"... Този човек до толкова се вманиячава в работата си че когато проверява за униформи тръгва да ни дърпа якетата,да види дали отдолу сме с униформата,гони ученици по коридорите и ако случаино те засече някъде в коридора,ти говори неща от рода на: с тебе си имаме уважението нали... Тук не ме разбирайте погрешно нямам нищо против човека.Той си върши работата. Но мястото му не е сред деца, а при нас има и малкитакива. Въпросът е кой го е назначил на работа.Същите тези хора,които от една седмица са разпоредили да ни заключват в училище.След биенето на звънеца входните врати се заключват,ако си закъснял... седиш навън на студено.Ако ти се наложи да излезеш по рано - не можеш. има заповед да не се отключва.Ако някоя майка иска да си вземе детето по рано .. не може. Вратите се заключват под предлог да не влизат чужди хора.Мисля че,въпреки че съм ученичка,непълнолетна никой няма правото да ме заключва където и да било,никой няма правото да ми пречи да си стигна до класната стая дори и да съм закъсняла, та нали за това са закъсненията и отсъствията.Поправете ме ако греша. Вратата се отключва с ключ,стоящ в познайте в кого... в охраната.
Представете си тази картина, земетресение,пожар или някакво бедствие, и всичките тези 1500 деца се втурват към изхода, откъде можем да предположим,че и без това невменяемият от охраната,ще реагира Адекватно?
Не можем да предположим такова нещо!трябва да се случи,за да почне да се нищи кой какви своевоелия върши от директорският колектив.И никои не надига глас защото няма да ни дадат дипломите ако им се противим.Как да стане ? Как да ни е мъчно че се разделяме с този "елит",с милото родно школо?




Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.