Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 22:49 19.04.24 
ТВ предавания
   >> Господари на ефира
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | (покажи всички)
Тема Re: barry....нови [re: barry]  
Автор AGLER ()
Публикувано11.07.08 01:23




Защо си изтри мнението бе,
комплексиран цървул?

Срам ли те е от него?
деба и комплексара, вчера закачи свинските опинци
на пирона зад вратата и започна да учи гражданите какво
да гледат в къщите си и какво да не гледат!

Представи си селяндурино, аз отглеждам и папагали,
които за твой ужас
дори не снасят яйця зя да си ги пържиш с кромид лук и сланина!


СЕЛЯНДУР НЕ Е ОПРЕДЕЛЕНИЕ ЗА ПРОИЗХОД А ЗА М А Н Т А Л И Т Е Т!
Знаеш ли какво е това "манталитет"???




Тема Re: ще ме съдят заради одраскване от кученови [re: възxитeн]  
Автор plamen2299 (непознат )
Публикувано12.07.08 04:41



Прав си,Възхитен,че повечето цървули от форумите ги избират с конкурс за малоумници,но това е друга тема.На Сиси ще трябва да и припомня поговорката,че който си има брада, си има и гребен. От14 г.живея в Букурещ,който е много по-европейски град от който и да е град в България и трябва да Ви кажа,че там има закони и което е по важно,те се спа
зват. За такова нещо не само,че няма да минеш с 1000 лева,но ще влезеш и в затвора! Обаче има време, Eвропейският съюз ще ни разкаже играта, ...ако не се разпадне преди това.



Тема Re: ще ме съдят заради одраскване от кученови [re: cиcи]  
АвторGTV (Нерегистриран)
Публикувано22.07.08 15:53



kolko ste gotini , super ste....



Тема Re: ще ме съдят заради одраскване от кученови [re: няkoй cи]  
Автор4udak (Нерегистриран)
Публикувано27.07.08 05:46



Супер.Много ми хареса мнението ти

Ако всички селяни се върнат на село,няма да има задръствания в столицата.Продадоха си говедата на село,купиха баракудите на Европа и вече са с претенций,а не се усещат ,че до края на дните си ще миришат на ОБОР



Тема Re: ще ме съдят заради одраскване от кученови [re: cиcи]  
Авторcиcи (Нерегистриран)
Публикувано27.07.08 18:19



съжалявам че не ви писах
кучето ни е регистрирани и данъка му е платен това го направих още като го купих
за правописа ми не искам да коментирам защото и тези който правят такива забележки допускат грешки дикато пишат не само тук но и в други теми това ще се съгласите е най- вероятно заради това че докато бързаш да пишеш натискаш други копчета както и да е
а на другите благодаря за съветите



Тема Re: ще ме съдят заради одраскване от кученови [re: cиcи]  
Авторstanbetog (Нерегистриран)
Публикувано29.08.08 09:41



това са пълни глупости този трябва или да посещава психиятър 2 пъти или повече седмично или да си намери акъла и работа!!!



Тема Re: ще ме съдят заради одраскване от кученови [re: stanbetog]  
АвторMM (Нерегистриран)
Публикувано29.08.08 19:25



това са пълно глупости тази или трябва да си държи кучето вързано или да му слага намордник или да си събере акъла в главата !!!



Тема Re: ще ме съдят заради одраскване от кученови [re: cиcи]  
Автор savage_17 ()
Публикувано30.10.08 09:49



Имам един приятел и едно детенце на приятелка, които в следствие на стрес от куче са останали без окосмяване...виждали сте такива хора по улиците..нямат коса, мигли, вежди... Кучкарите да си ходят на село, не сме длъжни да търпим опиканите входове, лая им, и не на последно място - стреса!!!
Не мога да разбера какъв е този зор да се гледа куче в апартамент. "Любители на кучета"




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.