Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 20:36 23.04.24 
ТВ предавания
   >> Господари на ефира
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | (покажи всички)
Тема до сиси [re: cиcи]  
Автор cлънчorлeд (узрял)
Публикувано16.06.08 16:09



Сиси,сподели сега - съдиха ли те или не?!



Welcome to the real world

Редактирано от cлънчorлeд на 16.06.08 16:10.



Тема Re: до сиси [re: cлънчorлeд]  
Авторcиcи (Нерегистриран)
Публикувано16.06.08 17:11



ами да ви кажа не ме съди и знаете ли защо защото свидетелите които са били там са казали на полицията която е идва да разпитва че първо той е бил пиян това не го знаех междо другото и че той изобщо не си е направил труда да мръдне да минем и че е седял близо час там и говорил как нарочно не се бил дръпнал за да може да ни съди. а това го е направил защото знае че кучето е малко още и се радва. после ме викаха в полицията за да кажа какво точно е станало и тогава разбрах че изобщо не е ходил до болницата и даже е излъгал полицията при което ми се извиниха а този съсед след като изтрезня не смее да ме погледне в очите ама това е зависта на хората
а относно чистотата винаги нося торбички със себе си за да чистя на кучето си



Тема Re: до сиси [re: cиcи]  
Автор ZzZzZ ()
Публикувано16.06.08 18:18



Казваш това за мнимото пиянство (недоказуемо без проба) и това за непоместването като някакво доказателство за липса на вина едва ли не. Което е нелепо. Дори да е бил пил, това не означава, че не е получил увреждания и стрес от твоето псе. От това за непоместването му пък направо ме напуши смях. Ако аз не се поместя за някой или нещо, той/то има право да ме нападне?! Ти усещаш ли се?
И двете неща, които си изброила, не са сериозно основание за спиране на работата на полицията. Човекът е бил нападнат, увреден. Ако целият този случай въобще е реалност, или господинът от полицията се е изложил с непрофесионализъм (най-вероятно мързел), или съседът ти си е оттеглил жалбата, или свидетелите са се оказали несериозни хора.



Тема Re: до сиси [re: cиcи]  
Авторcтoян (Нерегистриран)
Публикувано16.06.08 19:39



да можеш да се видиш само отстрани, колко смешна изглеждаш сиси.



Тема Re: ще ме съдят заради одраскване от куче [re: cиcи]  
Авторняkoй cи (Нерегистриран)
Публикувано16.06.08 20:49



Хич не им обръщай внимание на тези аматьори!Даже и на тези,които те критикуват тук.Това са хора които преди години са ги водели в София само на екскурзия а днес вече търсят права в съда.Абе да ходят да си пасят говедата по ливадите!





Тема Re: ще ме съдят заради одраскване от куче [re: няkoй cи]  
Авторyoudude (Нерегистриран)
Публикувано16.06.08 22:27



Сиси, другия път го дай на лъвовете да го изядат! Поне да има човека за кво да те съди! (ако може))



Тема Re: ще ме съдят заради одраскване от куче [re: youdude]  
Авторrocт (Нерегистриран)
Публикувано16.06.08 23:44



Ха, ха, ха! добра идея - това за лъвовете



Тема Re: ще ме съдят заради одраскване от куче [re: няkoй cи]  
АвторNYC (Нерегистриран)
Публикувано17.06.08 01:00



Не, 'сиси' да ходи да си пасе кучето, кокошките и к'вито други представители на фауната е сбрала в панелката си.



Тема Re: ще ме съдят заради одраскване от куче [re: NYC]  
Авторcиcи (Нерегистриран)
Публикувано17.06.08 15:50



мерси за подкрепата но какво да ви кажа всеки да си изкаже мнението си е негово право аз не искам да критикувам никой те са си в правото да са си такива явно са си лика прилика със съседа но хора всякакви



Тема Re: ще ме съдят заради одраскване от куче [re: cиcи]  
Авторcиcи (Нерегистриран)
Публикувано17.06.08 15:53



а и никои не е длъжен да харесва животни то това говори само за тях






Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.