Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 12:58 24.04.24 
ТВ предавания
   >> Господари на ефира
*Кратък преглед

Тема предложение  
Автордoн-дeд (Нерегистриран)
Публикувано22.02.08 01:32



моето предложение е следното: тъй като "господарите" не мислят да се извинят за, дори не може да се каже и гаф това с откровенно клеветни4еско предаване за Новият Завет, аз предлагам всеки просто да спре да гледа пове4е предаването. знам 4е може да ви се стори крайно но аз мисля 4е е единственият ефективен на4ин да се накарат тези комерсиални хора да 4уят призива на своите зрители за извинение.
а и мисля 4е трябва да се вра4и слатен скункс за този небивал гаф, ако нямат доблеста да си признаят сами, нека ние им го връчим като цъкнем коп4ето на дистанционното като запо4не предаването
Нека Бог Исус даде мир и знание на всеки който иска да познае Истината



Тема Re: предложениенови [re: дoн-дeд]  
Автормишa (Нерегистриран)
Публикувано22.02.08 09:43



e вие просто прекалявате! Търпях ви глупостите из форума, когато влизах да чета, ама като почна да става въпрос за икономическите последствия и сега тоя призив, мисля че прекалявате!!!
живеем в свободна страна и всеки има право на мнение! Така че престанете да лаете по месеца, ами си седнете на задниците и нарпавете нещо хубаво. Никой не го инетресува какво ще гледаш и какво няма.
тъй че стига пълнихте форума с болните си фантазии и амбиции.
Досадници!



Тема Re: предложениенови [re: мишa]  
Авторdon_ded (Нерегистриран)
Публикувано22.02.08 11:08



mi mi6a kato te drazni ne6to ne go 4eti. wseki ima prawo na mnenie no ponqkoga towa prawo se ignorira kakto e s towa predawane. az predlojih na wseki koito misli 4e towa be kleweta da spre da gleda poneje awtorite na towa predawane nqmat i namerenie da se izwinqt, za nqkoi hora wqrata im w Bog e wajna ako za teb ne e. wseki sam si re6awa kakwo da prawi i w kakwo da wqrwa no sa6to taka i wseki trqbwa da e gotow da si ponese posledstwiqta.
izwinqwai ako sym te obidil s ne6to ne sym iskal ako se drazni6 na pisaniqta koito 4ete6 e po dobre da ne gi 4ete6 ;)



Тема Re: предложениенови [re: don_ded]  
Автор al_bundy (непознат )
Публикувано22.02.08 18:34



Според мен това с "Новия завет" е пълна глупост ( имам предвид спора). В крайна сметка погледнете колко вида християни има и все си мисля че спора се върти около това " кое е първичното яйцето или кокошката".



Тема Re: предложениенови [re: дoн-дeд]  
АвторHoй (Нерегистриран)
Публикувано23.02.08 13:20



Пич, вземи изплюй бастуна и не се газирай за няма нищо! Господарите показаха едната гледна точка, сега, предполагам, ще дадат дума и на другата страна. Гледай си алелуята и не се прави на по- светец от папата, щото от такива псевдобогоугодници аман!





Тема Re: предложениенови [re: дoн-дeд]  
Авторeks (Нерегистриран)
Публикувано25.02.08 23:19



alos




*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.