Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 18:30 19.04.24 
ТВ предавания
   >> Господари на ефира
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Тема ku4etata v studentski grad  
Авторger (Нерегистриран)
Публикувано15.06.07 02:39



molq da se napravi ne6to po vyprosa sys bezdomnite ku4eta vyv studentski grad. prosto ne jelaq da jiveq postoqnno vyv strah 4e moje da me uhape nqkoe bqsno ku4e ili po-lo6o - ne prosto da me uhape. kyde e ekoravnovesie v slu4aq iskam da razbera.vypreki 4e ne sse vodq grajdanka na sofiq, smqtam 4e ne trqbva da se pla6tat nqkakvi danyci koito otivat v ne4ie job4e a v kraina smetka ne se pravi ni6to po vyprosa.molq ne6to da se slu4i po slu4q



Тема Re: ku4etata v studentski gradнови [re: ger]  
Автор ЛУД ПPЪЧ (еблив смърдел)
Публикувано19.06.07 17:23



почерпи кучетата с отровни пържоли и като измрат няколко гледай сеира на кучезащитниците.

Trapped in purgatory
A lifeless object, alive


Тема Re: ku4etata v studentski gradнови [re: ЛУД ПPЪЧ]  
Авторпитaм (Нерегистриран)
Публикувано23.06.07 03:16



аз не съм химик и не знам от къде да намеря ..ааааъъъъъъммм.. не питам за пържолите.



Тема Re: ku4etata v studentski gradнови [re: ger]  
АвторMETHOD (Нерегистриран)
Публикувано25.06.07 20:00



Дано да се увеличат и да изядат селяните.




Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.