Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 18:49 25.04.24 
ТВ предавания
   >> Господари на ефира
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Тема Pesen ot poslednite predavania  
Авторdfg (Нерегистриран)
Публикувано16.05.07 23:12



Molia niakoi da kaje koia e pesenta koiato s koiato pochti vinagi zavyrshva predavaneto.Mislia che e na Beloslava ili pone kato neia zvuchi.Blagodaria predvaritelno!



Тема Re: Pesen ot poslednite predavaniaнови [re: dfg]  
АвторFlasher (Нерегистриран)
Публикувано31.05.07 09:18



И аз искам да питам за една песен, в която се пее "... In the morning"? Някой знае ли кой я изпълнява и как се казва?



Тема Re: Pesen ot poslednite predavaniaнови [re: пилe]  
Авторzaiche (Нерегистриран)
Публикувано04.06.07 11:52



naistina e unikalna...unikalno bledo podobie na stila na Placebo...unikalno stranen angliiski ot strana na Svile...unikalno skapan klip....a pesenta na lovely voice-less mrs. Beloslava se kazva "Iskam s teb"..ima i chudesen klip...osven che tia se razmotava okolo edni video steni oblechena v roklia na Missoni, v klipa ima prelesten model Jaguar..neshto v stila na xj-7...ne sum sigurno.... i oshte po-prelesten i mega talantliv JIVKO PETROV, bez kogoto kakto Beloslava taka i mnoooogo drugi biha si stoiali vkushti....



Тема Re: Pesen ot poslednite predavaniaнови [re: zaiche]  
Авторmarkata (Нерегистриран)
Публикувано04.06.07 22:56



ednata en na ostava - a drugata na kogo e 4e mnogo mi haresva ;)

lovely voice-less mrs ne go razbrah mnog omnogo ? :(



Тема Re: Pesen ot poslednite predavaniaнови [re: markata]  
АвторDanZeL- (Нерегистриран)
Публикувано10.06.07 18:37



А някой знае ли как се казва песента в която се пее: "...чадъра си забравих, дано не завали..." че ми се е набила в главата и имам желание да я слушам.





Тема Re: Pesen ot poslednite predavaniaнови [re: DanZeL-]  
АвторKlKO (Нерегистриран)
Публикувано15.06.07 01:02



Pesenta e super :):):) v Purviq moment mojeh da se zakulna 4e e na Red Hot Chilli Pepers... daje taka po4nah da q tursq.


OSTAVA obraha ot4kite:):):)



Тема Re: Pesen ot poslednite predavaniaнови [re: KlKO]  
Авторsisi_Pmg (Нерегистриран)
Публикувано21.06.07 14:48



Znaetee li kak se kazwa pesenta kydeto se pee moq sobstwena igra s moi prawilaa....:P last_dance@abv.bg koito znae :)



Тема Re: Pesen ot poslednite predavaniaнови [re: sisi_Pmg]  
АвторFreeFall (Нерегистриран)
Публикувано22.06.07 14:19



Някои знае ли песента ( пуснаха я на 21.06.07 пред последна), пееше се нещо " вярваи в мен". И нямам предвид на Ава-още вярвам в теб



Тема Re: Pesen ot poslednite predavaniaнови [re: KlKO]  
Авторmonmon (Нерегистриран)
Публикувано22.06.07 15:31



naistina i az ne mojah da povqrvam 4e ne e nqkoq 4ujda pesen...super e...






Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.