Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 07:32 16.04.24 
ТВ предавания
   >> Господари на ефира
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | (покажи всички)
Тема Niama li koi da razkrie istinata za VIP Brother  
Авторgospodariat (Нерегистриран)
Публикувано28.04.07 02:03



Niama li koi da razkrie istinata za Vip Brother be... eba ti naglasenoto show Ako shte e VIP da e VIP ... kak moje da smesvat marsha s VIP... i marshata da pecheli ... eba ti maitapa niama logika. Predlagam na Gospodari ot efira da raziasniat taia marshava rabota.... Chak na shefkata na NOVA TV i se drapna lainoto kat davashe cheka ... Nova TV mai shte si zagubi dosta zriteli ..kakto VIP taka i "narodnata SMS podkrepa".... koi idiot shte prashta sms da mu pokazvat marshite po NOVA........ Oshte predlagam da se organizira Selski Brother ...taka i ostanalite hora ot selata i getata shte moje da zemat uchastie i da specheliat niakoi lev... oshte i Idiot Brother - sastezanie za tapanarite deto prashtat SMS... Ako niakoi chete tova neka da si dade i negovoto mnenie cha barem na niakoi hora da im svetne / stane malko po-iasno adjeba. Tia kaputi organizirali VIP Brother yavno perat mai narko pari ili sa reshili prosto da si napraviat harakiri...





Тема Re: Niama li koi da razkrie istinata za VIP Brotherнови [re: gospodariat]  
АвторHямa знaчeниe koй (Нерегистриран)
Публикувано28.04.07 11:25



Няма друга истина, освен тази която видяха зрителите на Нова Телевизия. Който е гледал внимателно е разбрал, че победата на Христина си беше чист касмет. Просто хората, които не харесват Деси Слава или чалгата като цяло гласуваха за нея. Ако се върнем малко по-назад в шоуто ще си спомним, че Христина искаше да напусне доброволно, но нямаше как да стане това, освен по врене ба Лайф.
Нещо подобно е и на политическите избори. Много хора хласуват за някого, само за да не спечели друг. Когато започне да се гласува заради самия човек, а не гласа да е средство за противопоставяне на друг, тогава ще има реални резултати.



Тема SRAM I POZOR-VIP Brotherнови [re: gospodariat]  
АвторSofiq (Нерегистриран)
Публикувано28.04.07 11:31



SRAM I POZOR kakto za samoto predavane taka i za televiziqta kato cqlo! Dumi ne mi stigat da izkaja vazmushtenieto si! Kak moje takava izlagaciq i takova padenie! Kakvo mu beshe vip na VIP Brother. Takova neuvajenie kam balgarski zvezdi, a i kam samite zritelite na Nova ne sam vijdala. Vie zapliuhte imenata i renometo na tezi hora, koito s godini sa go gradili i sa se dokazvali. I kakvo shte se opravdavate s 'TAKAV E IZBORAT NA ZRITELITE". Totalna gavra s vsichki! Kade bqha golemite organizatori na VIP-a da izgonqt tazi Hristina, kogato trqbvashe. Ne stiga, che e tolkova ogranichena, zlobna i kompleksirana, ami i samochuvstvie do nebeto, i to bez pokritie.Mnogo mi e chudno, ako tq beshe izvestnata dali shteshe da se darji po sashtiq nachin, kakto nashite VIP-ove se darjaha s neq. Ne stiga, che ot samoto nachalo q prieha tolkova dobre i se darjaha taka drojeliubno s neq,a tq nakraq fasoni i pretencii. Spored men vsichki Vip-ove shte badat v palnoto si pravo da sadqt tova "shou". Horata riskuvaha tolkova mnogo, zagubiha 1 mesec ot vremeto si, otkazali sa uchastiq, za da vlezat v tova NAGLASENO PREDAVANE, a nakraq takava podigravka. V kraina smetka Kateto se okaza napalno prava, kogato izbuhna. Ne bih si napravila truda da gledam otnovo tova izmisleno predavane kakto Big- , taka i VIP Brother. Za kakvo- samo vzimat parite s tezi sms-i. Nqmalo 1 % razlika. Koi shte lajete be.Nqkva si marla q izkarahte naravno izvestna s Desi. Totalen proval!Kakva shte bade motivaciqta na sledvashtite Vip-ove da vleznat? Dumi nqmam prosto! Do sega Nova mi beshe edna ot liubimite televizii, no sled tova padenie sam mnogo razocharovana! Palna parodiq i cirk!!!!!!

. Mnogo bih iskala da se sreshtna s tazi Hristina i da i zadam nqkolko vaproscheta da q vidq az kato e tolkova otvorena kakvo shte otgovori. Za vseki sluchai ostavqm e-mail: sofia_saint@abv.bg



Тема Re: SRAM I POZOR-VIP Brotherнови [re: Sofiq]  
АвторSofiq (Нерегистриран)
Публикувано28.04.07 11:40



Iskreno se nadqvam Gospodari na efira da predpriemat nqkakvi deistviq. Vinagi sa bili za istinata i sega se nadqvam da e taka, vapreki che rabotqt v Nova tv. Dano da se dade glasnost na tazi tema, zashtoto neshtata ne trqbva da ostavat taka.



Тема Re: Niama li koi da razkrie istinata za VIP Brotheнови [re: gospodariat]  
Автор Шaмaш (непознат)
Публикувано28.04.07 12:19



Много ми е интересно какво точно очаквате да направят Господари на ефира в този случай. И двете са предавания на една телевизия, а ако не сте забелязали, всяко предаване на Нова, което има възможност, постоянно правеше реклама на VipBrother, включително и новините.
А това, че нещо във вип-а не просто намирисваше, а направо вонеше, не вярвам да е останало скрито за някого.
Има обаче и много логика в това да спечели Христина. Всеки разумен човек още при появата на шоуто Биг Брадър е съобразил, че го пързалят и е безсмислено да си дава парите за СМС-и. И тук нещата едва ли имат нещо общо с чалката и анти-чалга настроенията. Ако беше така, то сигурно щеше да спечели Десислава. И държа да уточня, че това го казвам от позицията на човек, който не понася чалга, но въпреки това, при двете останали на финал, предпочитах да спечели Деси. Дали гласувах, Не! Естествено, че не! Това, което искам да кажа е, че гласовете за Христина, едва ли са просто гласове против чалгата. Уви, ревниви жени у нас колкото щеш. Нима те няма да припознаят себе си в Христина? За тях тя е мило, онеправдано момиче, постоянно оскърбявано, лъгано и каквото още се сетите. По същият начи се чувствот вероятно и те в почти всякакви ежедневни ситуации. Такива обикновено и не премислят много нещата. Те просто имат необходимост да се идентифицират с някого. В случая и почитателки на чалгата могат спокойно да са предпочели да видят себе си в Христина, а не в Десислава. Голам брой домакини, чието единствено занимание е да стоят в къщи и да зяпат сериали.... за кого мислите, че биха гласували те. Нима след сълзливите съпунки не са приучени вече автоматично да приемат живота на всяка двойка като поредната мелодрама, в която онеправдана неизбежно е "горката девойка от простолюдието"? Ето ви и техният вот. Това също са хора, които не искат да се уморяват да обмислят, включват на автопилот и набират номера, който телевизора им казва. Трезвомислещите хора сигурно, поне в по-голямата си част, са се подразнили от преднината, която имаше във вота Христина, но дори не са си и помислили да се обаждат или да пращат съобщения. Е поглеждайки така на нещата, май все пак излиза, че въпреки всичко Деси е събрала доста голям вот.
И последно, едва ли като цяло гласувалите са били твърде много. Щом разликите им редовно не можеха да минат един процент, това може да означава само две неща: 1. Или са гласували твърде малко хора, за да не може бързо да се получи разминаване, или 2. е поредната манипулация, целяща да предизвика пращането на по-голям брой СМС-и.

PS. Моля само жените да не се засягат. Ако с някоя моя реплика съм останал погрешно разбран, тук е мястото да уточня, че никъде в поста си не съм имал предвид жените по принцип, а само една определена част от тях, за която са характерни горните недостатъци. Ако пък решите, че се отнася до вас, обиждайте се колкото искате.

Редактирано от Шaмaш на 28.04.07 12:29.



Тема Re: SRAM I POZOR-VIP Brotherнови [re: Sofiq]  
Авторkatrin (Нерегистриран)
Публикувано28.04.07 12:22



поздравявам Нова ТВ,успя да ме изгуби като зрител.Право каза един известен човек ;в тази държава живеят много мого мари пепеляшки.Да им е честито.



Тема Re: SRAM I POZOR-VIP Brotherнови [re: katrin]  
АвторBacя (Нерегистриран)
Публикувано29.04.07 16:27



Нова Телевизия не струва още от 2000 г., когато се продаде за жълти стотинки.



Тема Re: Niama li koi da razkrie istinata za VIP Brotherнови [re: gospodariat]  
Автор Kristian_the hitcher (непознат )
Публикувано30.04.07 05:49



Знам,че и вас ви продуцира sia,но ми се струва че трябва да дадете и златен скункс на набедената за победителка Христина!!!Или по скоро на подлизуркото Здравко тъй като сценария беше негов все пак и скунксовите миризми също!!!Подигравката с един народ мисля заслужава много повече гласност от единичните случаи и искаме обяснение за подправения вот,за гаврата с хората,незачетените гласове,невзрaчните и натрапени персони,визирам семейство Василеви,пробутвани заради роднински връзки,това не златен скункс,а и златен хипопотамски задник ще им е малко!!!Не искам да игнорирам нова само заради ВАС,знам че не можете да хапете ръката,която ви храни,но това превиши всички граници!!!Престъплението срещу народа не може да остане безнаказано!!!И не трябва!!!Ако роднините от Нова искат да си правят далавери,пробутвайки протежета на гърба на хората,и нагласени сценарии,са подценили българина откъм интелект!!!Унижиха хората,който обичаме,унижиха и нас самите,нашия глас за тях,в името на собствените си интереси!!!Христина нямаше място там!!Не сме ГЛУПАЦИ!!Христина не би спечелила и срещу Пеньо от ББ3 защото е злобна,отвратителна,безинтересна нула!!!НЕКА ИСТИНАТА ВЪЗТЪРЖЕСТВЪВА ПОНЕ ВЕДНЪЖ В ТАЗИ ИЗМЪЧЕНА ОТ ПОДОБНИ "ВИП" ПЕРСОНИ ДЪРЖАВА!!!ЗАЩОТО СЕЛЯНИЯТА КАТО МАНТАЛИТЕТ ОТДАВНА ГРУБО И БЕЗСКРУПОЛНО МАНИПУЛИРА НАИВНИТЕ ХОРА!!И аз съм от провинцията,но ХРИСТИНА ЗА МЕН Е ЕДНА ПАРОДИЯ НА ЖЕНА,НА МАЙКА,ДОРИ НА ЛЮБОВНИЦА!!!SIA...приберете си вересиите,но не от нас!!!



Тема Re: SRAM I POZOR-VIP Brotherнови [re: Sofiq]  
Автор mo6ko (непознат )
Публикувано01.05.07 08:51



Gospogo izob6o ne moga da razbera za koi zvezdi govorite za ciganina pederast koito e olicetvorenie na nai po6loto v tazi durgava v kojato taka ili ina4e nravstvenoto i duhovnoto ve4e sa himera ili za do f4era6nata prostitutka ili za (kazvam go s mnogo goljamo neudobstvo ) kurvetinata Evro kojato az li4no sum vigdal 4esto po zavedeniata da pravi takiva 4udesa 4e prosto nemoga da gi napi6a dage ili za Veliov koito e dobur muzikant no 4ak puk zvezda ? Osve tova az ne vidjah tuka nito edin VIP (ako ne ja razbirate tazi duma otvorete re4nika , az teka pravja ) osven hora poznati na mnogo hora i az sum poznat na mnogo hora i to ne samo v Bulgaria a iv mnogo evropeiski durgavi no tova ne me pravi VIP. Kolkoto do iizbora na pobeditelia vuv VIP 2 tova be6e nai pravilnia izbir ot strana na horata za6toto se vigda 4e naroda malko ot malko po4va da se probugda i da vigda koe e pravilnoto , za6toto BIG i VIP brother ne sa predavanija za talanta na u4asnicite a za tehnite harakteri i za tova kokvo predstavljavat kato hora . Hristina se pokaza kato edna mnogo dobra maika( kazvam go ot glednata to4ka na roditel na 2 malki deca ) praz cjaloto vreme se grige6e za deteto si yo4no taka kakto trjabva , vjrno 4e e dosta revniva no tova pokazva kolko mnogo si obi4a muga a i nadali njkoi 6te ostane ravnodu6en kogato jvno se vigda 4e njakoi drug se pravi pred parniora mu v slu4aja Desi . Taka 4e , skupa gospogo si pomislete kakvo to4no pdkrepjate .



Тема Re: Niama li koi da razkrie istinata za VIP Brotherнови [re: gospodariat]  
Автормeчeтo (Нерегистриран)
Публикувано02.05.07 18:52



Много Ви уважавам като предаване,водещи,адреналинки.Не пропускам да Ви гледам.Знам,че като част от Нова едва ли ще предприемете нещо за да се разбере истината свързана с този фарс,но пък както аз така и още много други хора разчитаме на Вас да бъдете безпристрастни и да покажете как точно стоят нещата




Страници по тази тема: 1 | 2 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.