Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 04:35 24.04.24 
ТВ предавания
   >> Господари на ефира
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Тема Простотията на "Господарите"нови  
Автор Шaмaш (непознат)
Публикувано20.03.07 20:19



"Готсподари на ефира", а? Със старирането на предаването си имахте претенция, че ще се борите с простотията в ефира. В началото оставихте зрителите с впечатлението, че най-после се е намерил някой, който да осъжда подигравката с тях. А в какво се изодихте само няколко години по-късно? Сами се превърнахте в това, срещу което се бяхте обявили първоначално. Вместо да се борите за по-стойностни предавания, вместо, като едни истински госодари на ефира, да осъждате, заливащата ни от всякъде простащина, вие самите започнахте постоянно да бълвате такава. И шегите ви са такива, и глупавите етюди, предназначени единствено за запълване на времето. Хващате се за обикновени лапсуси, но не смеете да възразите срещу цели предавания, надсмиващи се над хората, не директно, а с цялото си съдържание, което подценява зрителите, вярвайки, че те наистина са толкова глупави, за да може простащината да ги забавлява. И самите вие повярвахте в това и се певърнахте в същите мижитурки като тези, които ежедневно усмивате.



Тема Re: Простотията на "Господарите"нови [re: Шaмaш]  
Авторзopo (Нерегистриран)
Публикувано20.03.07 22:16



да се изкажа за водещите пенсионери:
Абе сульовцииии, защо сте накарали тия дядовци да се правят на олигофрени? Забавно ли ви е на вас? Струва ли ви се, че на някой му е забавно? Кое по дяволите му е смешното?

Не трябваше ли дедовците да си пазят достойнстовото и като ги видя да си кажа - браво, достойни, забавни, жизнени. За разлика от тези смачканите, сърдити и угрижени (има от какво), които виждам всеки ден.

Пфу!



Тема Re: Простотията на "Господарите" [re: Шaмaш]  
Авторredsonya (Нерегистриран)
Публикувано21.03.07 22:26



БРАВО!!! Че се намери някой да го каже най-после!!!!
П.П. За дядовците също ще се съглася. Анорексичните полуголи иначе не лощи момичета - също бих критикувала. Тва предаване се изроди прекалено много!



Тема Re: Простотията на "Господарите"нови [re: Шaмaш]  
Автор crazystoyo (непознат )
Публикувано27.03.07 10:47



Хахахахаха

,защо ли ми приличате на далеч небезизвестният Юлиян Вучков (Голямата изцепка . ).Дори използвате същите изрази.
Оставете Господарите на ефира да ни забавляват.Тези,на които не им харесва да не ги гледат.

Редактирано от crazystoyo на 27.03.07 10:49.



Тема Re: Простотията на "Господарите"нови [re: Шaмaш]  
Авторroko (Нерегистриран)
Публикувано27.03.07 12:48



Aaz da si priznaq nqkoi ot kritikuva6tite mi se storiha dosta pateti4ni , mai mai izpolzvaha nqkoi zau4eni frazi.
Parvo napomnqm 4e nikoi ot nas ne e zadaljen da pi6e vav forumi i ne trqbva da go pravqt na vsqka cena , dori kogato nqma kakvo da kajat. V tezi slu4ai e po-dobre da se trae.
Ako nqkoi smqta ,4e 6outo ne struva i e prosta6ko i t.n. nqma griji - prosto smenq kanala , izbira ne6to , koeto da prilqga na visokoto mu intelektualno nivo i tolkoz!
A v interes na istinata , izvestno e , 4e i humorat e vid intelekt i se iska pone malko um za da bude razbran.Vsa6nost tezi kritiki pokazvat 4e nqkoi ne razbirat humora na predavaneto , a sled kato ima takiva , to zna4i e nqkav inteligenten humor.
Leleee kolko umen sam bil,,,tctctcttctc


AIde , aide 4ao 4e me zabole glavata m kam 3-4 4asa go mislih tova!



Тема Re: Простотията на "Господарите"нови [re: roko]  
АвторДe дa знaм (Нерегистриран)
Публикувано27.03.07 19:29



Абе Захариев! Айде у десно и да те няма! Писна ми от евтината ти самореклама

Те еба у некадърника



Тема Re: Простотията на "Господарите"нови [re: Дe дa знaм]  
АвторRed Guy (Нерегистриран)
Публикувано28.03.07 12:24



Кой Захариев? СЕСаджията ли?





Тема Re: Простотията на "Господарите"нови [re: crazystoyo]  
АвторПoмияpи (Нерегистриран)
Публикувано29.03.07 22:14



Ей тъпак не сравнявай тези мишки с професора който е много над нивото на много журналисти в България които ги е страх да нарекът нещата с истинските им имена или повечето са слуги на управляващите това ли е журналистиката в България.





Тема Re: Простотията на "Господарите"нови [re: Пoмияpи]  
Автор Шaмaш (непознат)
Публикувано30.03.07 04:06



Аааааа, пич, само за Вучков не ми говори. Ако има нещо, заради което все още ги уважавам тия, то е именно заради тормоза над индивиди като Вучков. Незнайно кой го обявил за професор и се мисли за бог, а не е нищо повече от поредната издънка, избиваща комплексите си върху всеки, който се опита дори минимално да го коригира, да не говорим ако дръзне някой да му отправи истинска забележка. И това ако не е болезненото чувство за недооцененост на псевдо-интелектуалеза....?!



Тема Re: Простотията на "Господарите"нови [re: roko]  
Автор Шaмaш (непознат)
Публикувано30.03.07 04:17



Прав си друже, дали да го гледам или не избирам сам. И както казах и в началото (но явно не четеш внимателно), в началото го гледах. Може би грешката все пак си е моя, че съм очаквал повече от тези, иначе добри актьори.
А щом съм писал, при това съм отворил цяла тема, значи не е да съм нямал какво да кажа. А имам мнение за нещо, именно форумът е мястото, където това мнение може и би трябвало да бъде изразено.
Колкото до хумора и неговото разбиране или неразбиране... Разбирам им прекрасно хумора и именно това не ми харесва. Ще ми се да не го разбирах, така може би щях и да му се изкефя. Това, че човек разбира нещо, не го прави по-съдържателно.




Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.