Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 20:56 23.04.24 
ТВ предавания
   >> Господари на ефира
*Кратък преглед

Тема Курдов ми дължи пари !  
Авторparcodarsi (Нерегистриран)
Публикувано02.03.07 09:04



Ще ви разкажа една интересна случка с репортера Курдов. Докато правеше своите репортажи във Варна той посети нашия магазин в близост до общежията на Техническия университет. На следващия ден се появи отново и след като ни увери, че това не е постановка ни помоли да му услужим с пари за някакво лекарство, което да закупи от съседната аптека, а той ще ни ги върне до края на деня. Ние не се подвоумихме и се отзовахме на молбата му, като разчитахме на неговата коректност. Това беше преди Нова Година, а вече сме 01.03.2007 година. Няма и помен от парите. А скоро разбрах и за още един подобен случай в магазин в съседен квартал отново с него. Не му достигали пари за такси.Хората се отзовават, но предвидливо му поискали личната карта за гаранция. Той я оставя и след две седмици се сеща да си я вземе и да си върне борча.Парите не са много и това не е от значение, но не е приятно да се злоупотребява по такъв начин с доверието на хората от човек, който дължи известността си на вашето предаване.



Тема Re: Курдов ми дължи пари !нови [re: parcodarsi]  
АвторKurdov (Нерегистриран)
Публикувано02.03.07 16:54



Mnogo mi e interesno uvajiaemi spomo6te stvovateli za6to si mislite 4e zlobatavi triabva da se izliva tuk ako az zapo4na da obiasniavam kolko i na koi sam razdal 6te mi otneme mnogo vreme ,nai strannoto e oba4e 4e vinagi se navirat to4no tuk v tozi forum hora koito se opitvat na moi grab da se praviat na blagodeteli ,i to sled interesen reportaj mai problema vi e po drug no az sam vi po udoben tuk v net prostranstvoto za va6e svedenie ne sam zakasal dotolkova 4e da ostana na va6ite blagovolenia ,vliazah tuk za da ne si pomisli niakoi 4e sam mi6ka koiato za par4e sirence 6te pozvoli da me unijiavat ,otdelno vi informiram 4e 6te nameria na4in da razbera ot kade idva tazi zloba i da vidim ako se obarne monetata dali niama da se okaje 4e ne6tata sa malko po razli4ni ,pojelavam na vas da se razvivate i da prodaljiavate da si tarsite niakoi drug na koito da se metnete na garba i da se izkarate nai blagorodnite i nai po4tenni v ob6testvoto kolko 4esten biznes imate i kolko mili i privetlivi hora ste ,niama po gnusen na4in da si tarsite emocii ,i drugo 6te vi kajia va6ite celi sa da provokirate zlobata tuk a ne ne6to drugo na men mi e predelnoiasno kolko vi e interesno za6to vi otgovariam ,sega 6te vi kajia ,za6toto si imam dostoinstvo a i da ne se okaje 4e tolkova usilia za drebnavite vi ambicii sam otminal mai ima redubedenost v pismoto ,edvali imam nujda ot takiva kato vas koito si kupuvat unijenie za drebni moneti jiv sam za6toto vie ste me vodili na detska gradina na u4ili6te ,v kazarmata v toaletnata sigurno ste mi iv legloto i ne si mislete 4e ste sadnicite na sveta mnogo 6te mie interesno ako vie biahte na ekran kakvi li 6tiaha da sa vi pismata ,ako ne ste razbrali tuk e lesno da oserete niakoi a osven anonimnost pone snimka da si biahte slojili na genialniat nik no skriti e po lesno ,imam i dosta koito sam razkril kolko sa 4itavi o4akvam i tiah da se poiaviat v apokrifnite profili korumpiranite i tiah gi o4akvam tezi s mnogoto vlianie po instancii i te mai samo tuk se podvizavat ,ne se 4udete ako ot tuk natatak stana malko po distanciran s pomiarite ,a na drugite koito sa mi spodelili simpatiatasi im jelaia mnogo usmivki istinskite spomo6testvuvateli ne se hvaliat ok



Тема Re: Курдов ми дължи пари !нови [re: Kurdov]  
Автор borit (любопитен)
Публикувано02.03.07 22:10



По неграмотно изразяване не бях виждал.Дано не си Курдов ,а някой шегаджия от форума,защото граматика по български език се изучава до 8-ми клас





Тема Re: Курдов ми дължи пари !нови [re: parcodarsi]  
Авторda_da (Нерегистриран)
Публикувано02.04.07 23:13



Здравейте,
не е случка, а ежедневие, не сте само вие, много хора са "услужвали" на г-н Курдов с пари във Варна. До сега не знам на някой да е върнал пари, напротив заплашва ги с всевъзможни инстанции, връзки и т.н в случай, че някой се осмели да си поиска парите. И не само това, позволява си да псува грозно на обществени места невинни хора в заведенията, да се държи арогатно- защото е известен и му е позволено може би, не знам. Надявам се някой в скоро време да вземе мерки.




*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.