Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 00:12 20.04.24 
ТВ предавания
   >> Господари на ефира
*Кратък преглед

Тема Защо ГЕ е една боза  
Авторogin (Нерегистриран)
Публикувано23.02.07 15:17



Това е може би едно от най-некачествените и безмислени предавания в БГ от гледна точка на съотношение претенции за качество и предлаган продукт. Тук въобще няма да се спирам на съмнителните качества на "адреналинките", безумната операторска работа и евтините декори.Ще ми се да обърнем внимание на т.нар "репортажи".
Преди време Кеворкян беше написал, че разследваща журналистика и глупостите на тоя инвалид Мавриков са несъвместими понятия.Когато прочетох статията си помислих какво толкова - това се води "забавно" предаване. Останах изумен обаче когато няколко дни по-късно от екрана Рачков отвърна на тази забележка в смисъл видите ли колко разследващи и общественополезни били били репортажите на ГЕ и даде пример излъчения репортаж за шофьорските курсове.Та точно тоя репортаж е най-големия пример за некадърност и непрофесионализъм в репортерския им екип.какво представляваше всъщност въпросния "репортаж" - заснет със скрита камера дядка,( който в последствие се оказа че не бил дори инструктор)дето обяснява как срещу някакава сума може да ти уреди изпита.В продължението Мавриков отива при шефа на ДАИ с "доказателството" и го пита какво ще предприеме по случая.....Ебахти и тъпотията.....Вместо като са сгащили дядката да го накарат да им съдейства и да го заснемат как дава парите на ДАИаджията и вече наистина да имат репортаж.Можеха дори да направят цяла поредица и да покажат как ВСИЧКИТЕ 20тина изпитващи в София взимат подкупи. Едно предаване излъчвано в праймтайма на национална телевизия би следвало да разполага с подобни ресурси още повече като има подобни претенции.Това е само един примерите за велики "сензации" на въпросното предаване.Или ни занимават с някакви дреболии които интересуват само бай Барабойко от квартала X или когато наистина има материал то той е тотално осран от гения на Мавриков( щото като гледам то по тия реортажи друг не работи)
Така че всяка жаба да си знае гьола.А иначе истината, е че господари на ефира си е един евтин бъркоч, в които освен добрите актьори няма нищо друго....



Тема Re: Защо ГЕ е една бозанови [re: ogin]  
Автор ЛУД ПPЪЧ (еблив смърдел)
Публикувано23.02.07 17:25



вярно е. репортажите им са опит за т. нар. прах в очите. в случая с шофьорските курсове се надявах, че ще се стигне до ДАИ, но нанайци. адреналинките лесно се пренебрегват, но претенциите на предаването за сериозната част трябваше да бъдат с покритие.

не е лесно да бъдеш злодей-психопат! иска се толкова много работа...


Тема Re: Защо ГЕ е една бозанови [re: ЛУД ПPЪЧ]  
Авторfeuer (Нерегистриран)
Публикувано24.02.07 11:11



Последният "репортаж" за селския лекар на 4 села само потвърди, че ЦЕЛИЯТ репортерски екип на предаването не струва и 5 стотинки.(Явно не е виновен само тоя дебил Мавриков.)Ебахти и некадърниците



Тема Re: Защо ГЕ е една бозанови [re: feuer]  
Автор ЛУД ПPЪЧ (еблив смърдел)
Публикувано25.02.07 12:44



каквито танцьорките, такова и предаването. да махнат поне тях, че да имат стимул да махнат всички останали бозаджийски елементи.

не е лесно да бъдеш злодей-психопат! иска се толкова много работа...


Тема Re: Защо ГЕ е една бозанови [re: ЛУД ПPЪЧ]  
АвторCмpъдльo (Нерегистриран)
Публикувано27.02.07 01:49



Предлагам да връчим Златен Скункс на целия репортажен екип





Тема Re: Защо ГЕ е една бозанови [re: Cмpъдльo]  
Авторkoko (Нерегистриран)
Публикувано27.02.07 08:47



На мен ,пък ,много ми харесват.Развеселяват и разтоворват от тъпите ви ,отвратителни професионални репортажи.



Тема Re: Защо ГЕ е една бозанови [re: koko]  
АвторCмpъдльo (Нерегистриран)
Публикувано27.02.07 11:51



По принцип си прав, но ако става въпрос за репортаж за улица в Слатина:) Но когато засягат важни теми би трябвало да ги изпипват отвсякъде, а не през куп за грош, колкото да си запълнят времето. Хората все пак с някаква болка отиват при тях. Иначе са ми през кура разбитите улици и кръстовището пред Билла в Бургас:)



Тема Re: Защо ГЕ е една бозанови [re: Cмpъдльo]  
АвторUff-tz (Нерегистриран)
Публикувано28.02.07 22:33



Смръдльо, евала за размера, щом ти стига до кръстовището на Била в Бургас. ..
Замисли се, обаче, че хората (не само ти ) си имат проблеми, и когато никой не им обръща внимание се обаждат в ГЕ. Репортерите вдигат врява в национален ефир, и виновните за проблема си свършват работата, щото ги е страх да не се орезилят в махалата (примерно).

Има и друго нещо... онова малкото чудо в ръцете ти ... да, с бутоните - нарича се дистанционно управление... като не те кефи ГЕ, смени си канала!



Тема Re: Защо ГЕ е една бозанови [re: Uff-tz]  
Автор ЛУД ПPЪЧ (еблив смърдел)
Публикувано01.03.07 19:44



> "...като не те кефи ГЕ, смени си канала!"

брей! по твоята логика хората, които си имат проблеми:
а) с някого/нещо в махалата - да сменят махалата
б) с някого/нещо в града/селото - да сменят града/селото
в) с някого/нещо в държавата - да сменят държавата

и не ми излизай с тъпашкия номер, че "то туй не е като с телевизионния канал", защото е точно същото като с телевизионния канал (в частност - нафуканото предаване Г.Е.).

не е лесно да бъдеш злодей-психопат! иска се толкова много работа...


Тема Re: Защо ГЕ е една бозанови [re: Uff-tz]  
АвторCмpъдльo (Нерегистриран)
Публикувано04.03.07 11:53



Ами аз и това правя! Гледам предаването до репортажите

Писнало ми е от кандидат-журналисти. Като ми се гледа нещо сериозно си пускам БиБиСи




*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.