Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 13:08 24.04.24 
ТВ предавания
   >> Господари на ефира
*Кратък преглед

Тема Molq vi, pomognete neznam kakvo da pravq  
Авторagent-OO7 (Нерегистриран)
Публикувано16.01.07 14:57



Откраднаха ми скъп телефон

по най-гадния начин. Бях в автобуса, няква ужасна бласканица и са ми бракнали в джоба и са го взели. Усетих се след около 2 мин. Но от крадеца нямаше и следа. Отидох в полицията и ми казаха овщо взето " Да си гледам работата" Знам че може да се проследи един телефон. Полицая ме разпита само как е станало и ми каза, че няма смисал за проследяване защото нямало да сам го намерил и просто да забравя за него. ПРОСТО НЕ ИМ СЕ ЗАНИМАВАШЕ. Егати полицията, така ли помага на хората. В европа ги проследяват за 2-3 мин. и ги хващат тук в България даже не им се занимава /защо ли се очудвам/ И какво като влязохме в европейския съ з, аз не виждам никаква разлика и мисля че няма да вида. Ако е такава полицита ......
Така, реших да се заема сам, като се сетих че крадците са звънели от моя телефон с моята карта. Отидох в ГЛОБУЛ, там съм абонатат от 4 години. И ги помолих да ми изкарат номерата който са набирани от моя тел. от 13:00 до 15:00, Жената ми каза че не може и това бе6е. КАКТО ВИЖДАТЕ И ГЛОБУЛ СА "ЦВЕТЕ ЗА МИРИСАНЕ" Незнам вече какво да правя. Много искам да си варна телефона пък и беше много скъп :( Знам че може да се проследи но незнам към кого да се обърна. "Господари на ефира" Моля ви помогнете ми, рачтитам на вас. Ако може ми пишете на agent_00007@abv.bg



Тема Re: Molq vi, pomognete neznam kakvo da pravqнови [re: agent-OO7]  
Автор Cherniq (истински)
Публикувано17.01.07 00:04



Да започна с това, че хич не са ми на сърце тия със скъпи телефони, които се возят по рейсове, как е да е. На всеки може да се случи....

За МВР, че не помага - кофти.
От Глобул... накрая на месеца нали идва подробна разпечатка....в нея ще пише кой кога е звънял. Но аз не мисля, че те ще гепят телефона и ще започнат да звънят.... вместо да му извадят веднага батерията.

В общи линии няма какво да се направи. Прежали го и си вземи друг




Мисли! Вярвай! Мечтай! Рискувай!



Тема Re: Molq vi, pomognete neznam kakvo da pravqнови [re: Cherniq]  
Автор ЛУД ПPЪЧ (еблив смърдел)
Публикувано17.01.07 10:22



до голяма степен зависи от желанието на полицията да си върши работата. преди години едни циганки откраднаха телефона на жена ми и след по-малко от два месеца полицаите се обадиха, че са го намерили. после имаше една некратка процедура на чакане и го върнаха. съвсем същия.

не е лесно да бъдеш злодей-психопат! иска се толкова много работа...


Тема Re: Molq vi, pomognete neznam kakvo da pravqнови [re: agent-OO7]  
АвторOOO (Нерегистриран)
Публикувано22.10.07 19:05



Има само един вариянт да отидеш в районния съд на града ти и от там да те одобрят че Глобул може да ти предостави тази информация, но става бавно и ако нямаш връзки може и да не се получи.Попълваха се някакви заявлени общо взето работа за около 15 мин. Дано имаш късмет.



Тема Re: Molq vi, pomognete neznam kakvo da pravqнови [re: agent-OO7]  
Авторж (Нерегистриран)
Публикувано27.10.07 13:33



ж



Тема Re: Molq vi, pomognete neznam kakvo da pravqнови [re: agent-OO7]  
Авторblago (Нерегистриран)
Публикувано01.11.07 00:27



parvo ti sa6to si v evropa.vtoro,as jiveq v ispaniq i ako si misli6 4e tuka 4engetata sa po razli4ni jestoko se laje6.daje i sa po zle ot balgarskite.a za prosledqvaneto ne moje i duma da stava osven ako nqma6 GPS na telefona i toi da e vkliu4en saotvetno i pak e trudno za6toto za prosledqvane na tel. 6ti vzemat pove4e pari ot cenata mu.taka4e nai dobre si kupi drug



Тема Re: Molq vi, pomognete neznam kakvo da pravqнови [re: agent-OO7]  
Авторasd (Нерегистриран)
Публикувано01.11.07 01:30



На един приятел му откраднаха телефона и полицията му го намериха след 2 часа ама бащаму работи в полицията от 10 години





Тема Re: Molq vi, pomognete neznam kakvo da pravqнови [re: agent-OO7]  
Автор valkurion (непознат )
Публикувано01.11.07 11:31



Shtom kato ot policiata neshtat da ti pomognat a sushto taka i ot globul koeto vsushnost e vuzmojno da ti prosledqt telefona i da vidqt na koi nomera e zvunqno prosto tova na tqx ne im se otdava zashtoto stava za okolo 15-20 min no te sa golemi skrunzi.Edin moi priqtel e na mtel i mu bqha otkradnali telefon za 600 leva otide v mtel proslediha nomera otide i v policiata i ot tam se zaeha sus sluchaq otidoha i mi go vurnaha sled 10 min populvane na dokumenti i tem podobni.obache v tvoq sluchai nqma da mojesh da si namerish telefona za koeto sujalqvam mnogo ama telefona ti e sigurno vache v nqkoi zalojna kushta.Kupi si nov i az mislq kat drugite




*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.