Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 22:56 19.04.24 
ТВ предавания
   >> Господари на ефира
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | (покажи всички)
Тема ТОП мошенника Димитър Захариев!  
АвторM-CAT (Нерегистриран)
Публикувано04.09.06 23:48





Защо не направите предаване за този нагъл манипулатор, лъжец и изверг?
Толкова хора лъже и мами и има наглостта да продължава да твърди, че Егологията била наука от бъдещето.
Този смешник заслужава да се изобличи както всички други боклуци за които сте правили предавания.



Тема Re: ТОП мошенника Димитър Захариев!нови [re: M-CAT]  
Авторkeн (Нерегистриран)
Публикувано05.09.06 13:18



Я си виж врата-така те е напомпал Синдрома,че не можеш вече и да спиш.

Между другото-господари на ефира са добре дошли в кабинета.Те не могат да видят нищо друго овен истината-Егологията е наука от бъдещето.



Тема Димитър Захариев = kenнови [re: keн]  
Авторpaзoбличeтe ro (Нерегистриран)
Публикувано06.09.06 01:30



Врата ми си е чист гадино лъжлива.
И престани да лъжеш хората че като имат нещо на врата си значи са болни от СЕС и само ти единствен си им спасението.
По твоята логика друг откачен дерибей може да се покаже в ефир с науката си Хремология и да каже, че ако имате хрема и ви тече носа значи СПЧ /синдрома на простия човек/ го е напомпал здравата и ако иска да се излекува да посещава редовно и безкрайно кабинета, да плаща като муле всеки път, за да му бае на главата някакъв кретен като теб и онзи да си мисли че го лекуват.

Егологията не е никаква наука и от никакво бъдеще. Това е понятие измислено от теб Димитре.

Защо в предаването е само за запознати с Егологията?
Защо не се допускат всички зрители?
Защо досега никой не легализира тази наука от бъдещето Егологията?
Захариев врачка ли е? Как става така че отговаря навъпроси в ефир от сорта "Ще си сменя ли работата, ще се оженя ли пак, ще ме напусне ли мъжа ми, ще спечеля ли делото?"
Защо фюрера Захариев не се признае публично, че чете и пише тук?





Тема Re: Димитър Захариев = човекнови [re: paзoбличeтe ro]  
Авторkeн (Нерегистриран)
Публикувано06.09.06 11:22



Я виж ти.Тези въпроси вече ги видях някъде.Да,май ги видях в клуб 'Вашето мнение'.Само че там е писала накоя си Елка.Дали тази Елка не е единствения човек,която заедно с умопомрачения Карбовски се подвизават из форумите и пишат по едно-две изречения с copy-paste?Натам клонят нещата.Аз поне съм честен и използвам един и същи ник.

Егологията е наука за добрината на човека-в същността си тя е Добрина.
Затова хората,изпълнени с омраза и злъч нямат работа с Егологията.
Хората,които са се докоснали до нея знаят за какво става дума.Каква мощ се крие в нея.



Тема Re: Димитър Захариев = човекнови [re: keн]  
Авторpaзoбличeтe ro (Нерегистриран)
Публикувано06.09.06 12:02



Видях въпросите там и ми стана интересно какво ще отговориш.
Постнах ги и тук защото виждам че там се правиш че не си ги видял и ги избягваш.
Не отговори на въпросите!



Тема ВАЖНО относно ДИМИТЪР ЗАХАРИЕВ! ПРОЧЕТИ!нови [re: M-CAT]  
Авториcтинaтa (Нерегистриран)
Публикувано06.09.06 14:44







Тема Re: Димитър Захариев = човекнови [re: paзoбличeтe ro]  
Авторken (Нерегистриран)
Публикувано07.09.06 10:51



Предаването не е само за запознати с Егологията,а за всички.Друг е въпросът ,че за да се обадиш и да зададеш въпрос е редно да си наясно с Егологията,с процеса на игнориране на СЕС.Иначе всеки може да го гледа.
До обаждане не се допускат всички зрители(не съм сигурен за момента),защото не е редно да се обаждат простаци и наразбиращи и да замърсяват ефира с глупостите си(както впрочем се и получава с много предавания в ефира ни).
Представи си някакви пияници да звънят,поразени от трето ниво , и да заемат ефирно време.То и без това е малко и има много,ама много хора наистина искат да питат г-н Захариев за неща ,свързани с живота им и с Егологията.Какво ще е по-добре-той да отговори на хората,който уважават науката му и я разбират(някои в процес) или да се разправя с хора с психични отклонения?
За легализирането не съм напълно сигурен.Първо-защото не съм г-н Захариев и не съм от екипа му и второ-защото не съм наясно с законовата уредба на РБ.Знам само,че 'Егология' е патентована.Освен това кабинета е регистриран законово по всички начини-това е може би единственият кабинет в София,който е в пълно съгласие с закона.
Димитър Захариев е напълно различен от 'врачките'.Той притежава дарбата ясновидство,но не обича да я използва.Тя е само средство,за да привлече вниманието ни към проблема ,наречен СЕС.Както виждаш много пъти той не отговаря конкретно,а 'Ще опитаме', 'Дано да стане','Ще помагаме' и т.н .Процеса е и двустранен-човек трябва да направи и нещо от себе си.Не може да лежиш и да очакваш Егологията да направи всичко за теб.Но когато искаш нещо и се трудиш,когато това нещо е добро,г-н Захариев може да помогне.
Вероятно отвреме навреме преглежда клубовете.Аз даже си мисля,че на няколко пъти призна,че е той.

Надявам се,че съм отговорил на въпросите по един добър начин.
И накрая-ЕГОЛОГИЯТА СЪЩЕСТВУВА ,тя е нашето бъдеще.



Тема Re: Димитър Захариев = човекнови [re: ken]  
Автор3axapиeв (Нерегистриран)
Публикувано07.09.06 13:20



Кен, ще ми е приятно да се запознаем лично. При все това, че се познаваме с сигурност. Проблема на плюещите “Егологията” е неразбирането на материята. Но има и още нещо огромното желание да ме “изобличат”. Разбираемо е елементарна конкуренция и безумна завист. Познавам ги изобличителите и съм направил необходимото на принципа с техните камъни по техните глави.
За другите, който проследявате темите целящи омаскаряването на името ми:
1. Всеки да си преценява сам на база изказвания от екрана и резултати от кабинета.
2. Кабинета си е толкова законен колкото може да е.
3. Всеки посетил кабинета попълва декларация съгласно закона за здравето глава 6
4. Кабинета работи повече от 18 години сметнете сами колко компромати е имало.
Нима си мислите, че ако има нещо фалшиво и лъжовно щеше да оцелее???
“Егологията”, има бъдеще подготвят се и други еголози, с времето ще се докаже и научно. Защото хората са доволни хиляди са получили помощ за различни човешки проблеми. Стотици са децата родени от иначе стерилни семейства.
Все ми е едно какво пишат и злословят по мой адрес, съвестта, ми е чиста никога не съм пирувал с човешката мъка. Гол съм дошъл на този свят гол и ще си отида. Стотинка нямам спестявания, всички средства обслужват, “Егологията”, целият ми живот е посветен на нея. Няма отпуски няма море няма отдих, работа нон-стоп. Да се чуди човек на какво завиждат толкова.
Има нещо и то е огромната човешка благодарност и обич с който се срещам всеки ден е това ми стига, щастлив съм, че съм полезен на хората и открих проблема СЕС.



Тема слушай бе келеме такованови [re: 3axapиeв]  
Авторпpokypop (Нерегистриран)
Публикувано07.09.06 16:21



Ти се изкара света вода ненапита бе!
Най сетне се реши да се покажеш и защо точно тук а не в другите клубове и форуми в които къщо те оплюват и подиграват? Защото те е страх да не те разобличат затова.
Каща си направи от човешкото нещастие, хора лъжеш и манипулираш, в измислени науки ги въвеждаш, измислени болести /СЕС/ им приписваш, всичките ти пациенти до един са зомбирани кретени затова и видеотата ти са толкова много и силно режисирани от тебе.
Като признаят измислената ти егология от здравното тогава ми разправяй за егология и сес. Дотогава не си нищо повече от всичките измамни врачки и подлежиш на щателна проверка от държавата и журналистите с цел изобличаването ти и доказването че си мръсен манипулатор инагъл лъжец.

И закакво продължаваш да се правиш на мотика че под ника ken не се криеш ти. То се вижда просто.



Тема Re: слушай бе лозе недорязанонови [re: пpokypop]  
Автор3axapиeв (Нерегистриран)
Публикувано07.09.06 16:32



Къща си имам от 1976г. Ама ти много добре знаеш. Нали спиш с ЗУТ-а. Да си ми жива и здрава, ще ти светне в злобната главица някога. Относно разследване и прочие нищо не крия да заповядат, а теб с сигурност, ще те осъдя за клевета.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.