Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 12:55 27.09.24 
ТВ предавания
   >> Господари на ефира
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Тема Зуека и Рачков-слава богу!!!нови  
Авторjennychka (Нерегистриран)
Публикувано15.03.06 20:42




юпиииии! върнаха Рачков и Зуека! Крайно време беше! Докато бяха ония кретени Мамалев и Мъйнов не съм гледала предаването, как ми липсваха Зуека и Рачков (или Кръстев)-без тях предаването не струва! А пък с ония дебили съвсем !!!
друго си е като се върнаха тез момчета! Толкова естествени и.... абе кат ги видиш сърцето ти се стопля!



Тема Re: Зуека и Рачков-слава богу!!!нови [re: jennychka]  
АвторR_M (Нерегистриран)
Публикувано15.03.06 21:10



Вече 2-ра седмица са в предаването след като Мамалев и Мъйнов напуснаха.



Тема Re: Зуека и Рачков-слава богу!!!нови [re: R_M]  
Авторjennychka (Нерегистриран)
Публикувано16.03.06 20:15



Да, знам но чак сега можах да вляза и да пусна темичката, да се порадвам малко :Р кееееф! ама те сами ли са напуснали? или просто са ги сменили? явно са схванали че с тях ен сработва... толко са фалшиви и мазнииии бляк!



Тема Re: Зуека и Рачков-слава богу!!!нови [re: jennychka]  
Авторbayleis84 (Нерегистриран)
Публикувано16.03.06 21:48



Mda!I az sum na sushtoto mnenie!Oniq dvamata moje da sa dobri aktiori(Mamalev i Mujnov),ama za tazi rabota tochno ne bqha!Vij,drugo si e katop 4uesh zakachliviq smqh na Rachkov...men vednaga mi podobrqva nastroenieto!



Тема Re: Зуека и Рачков-слава богу!!!нови [re: jennychka]  
АвторLuda_Vladova (Нерегистриран)
Публикувано18.03.06 20:55



Най-накрая се варнаха Зуека и Д.Рачков !!!! Yeeesss



Тема А после...нови [re: Luda_Vladova]  
Автор pagocmma (Душичка)
Публикувано24.03.06 11:50



...Не искам да ви помрачавам радостта, но да не забравяме все пак, че Мамалев и Мъйнов се връщат наесен и...да се кефим докато е още време

Звън, звън, звън...


Тема Re: Зуека и Рачков-слава богу!!!нови [re: jennychka]  
Авторaz sam si (Нерегистриран)
Публикувано24.03.06 13:53



i na men te mi dopadat ,a ne onezi debeli debili



Тема Re: А после... [re: pagocmma]  
АвторR_M (Нерегистриран)
Публикувано24.03.06 16:46



Сегашните водещи да не би да се снимат във филм на есен? И защо Мамалев и Мъйнов? Много ми е интересно Малин Кръстев що не е във шоуто. Не, че имам нещо против по-младия от него водещ Д. Рачков (напротив, той ми е любимеца от тва предаване), но в последно време Кръстев никакъв го няма. Добре, че във Смях в Залата ще бъде там, но почна да ми липсва доста.



Тема Re: Зуека и Рачков-слава богу!!!нови [re: az sam si]  
Автор vivito (непознат )
Публикувано08.04.06 22:36



esno kaano NE iskam da idva esenta 6tom pak 6te idvat mainov i mamalev ne moje li da sa krastev i mamalev



Тема Re: Зуека и Рачков-слава богу!!!нови [re: jennychka]  
АвторПиcaтeлka (Нерегистриран)
Публикувано09.04.06 08:56



Наистина Зуека и Рачков,за тях можем да кажем-слава богу.През ноща не гледам Господари на ефира,а вече ги гледам.




Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.