Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 01:23 25.06.24 
Музикални
   >> Manowar
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Тема Ima li istinski fan-klub na MANOWAR v Bulgaria  
АвторKing Kairo (Нерегистриран)
Публикувано28.11.03 15:05



Niakoi slu4aino da znae ima li v taia darjava istinski fan-klub na MANOWAR? Niamam predvid niakakav takav forum v internet deto se naburkvat razni sme6nici i vsi4ki si gubiat vremeto da gi ubejdavat v o4evidni raboti kato tova, 4e MANOWAR sa istinski heavy-metal i 4e tova e edinstvenata muzika, koiato svesten 4ovek si zaslujava da slu6a! A vsi4ki, koito si misliat, 4e im e iasno kakvo e MANOWAR, mogat da mi pi6at.



Тема Re: Ima li istinski fan-klub na MANOWAR v Bulgariaнови [re: King Kairo]  
АвторLatter (Нерегистриран)
Публикувано30.11.03 12:04



Kakto i o4akvah cialata deinost na t.nar. fanove na MANOWAR v Balgaria se iz4erpva s govorene za gluposti s glupaci po net-a. Iavno za vsi4ki 4lenove na tozi klub MANOWAR sa prosto edna heavy-metal grupa (kato raznite mu tam HALLOWEEN, RHAPSODY, SCANNER i dr.). Iasno e, 4e nikoi ot vas ne pravi ni6to pove4e ot tova da slu6a MANOWAR taka kakto slu6a niakoia posredstvena heavy-metal grupa. Ima li hora, koito praviat razlika mejdu "true heavy-metal" i "false metal"?



Тема Re: Ima li istinski fan-klub na MANOWAR v Bulgariaнови [re: Latter]  
Автор soultanski (новак, a???)
Публикувано30.11.03 14:44



айде екскюзми , май реши , че си единствения "получил просветление", а?Ти сигурно пикаеш по гробовете на враговете си и после отлиташ в ноща....Всеки си прави сам изводите колко "навътре" да приема нещата и има достатъчно фенове , които живеят и вярват , че "са чули посланието".Друг въпрос е защо според теб някой трябва да прави истински(!!!!?????!) клуб или квото и да било . Ако имаш въпрос или нещо интересно да ни кажеш тук е мястото.Сори , че не си си намерил "невиртуални" хора , които да те разбират и да си правите клуба самосиндикално , колкото си поискаш тру или фолс.



Тема Re: Ima li istinski fan-klub na MANOWAR v Bulgariaнови [re: soultanski]  
АвторLatter (Нерегистриран)
Публикувано12.12.03 14:08



Vij, "sultanski", ne znam otkude re6i, 4e pravia raboti kato da "pikaia po grobovete na vragovete si i posle otlitam v no6ta" i 4e se smiatam za "edinstvenia polu4il prosvetlenie". Za teb mai da si vuv fan-clib zna4i da traka6 na klavi64etata gnusotii, koito ne smee6 da kaje6 v liceto na kogoto i da bilo.
Iavno i ti si prosto edno leke s kasetki, moje bi i teniska na MANOWAR! Preporu4vam ti da prevkliu4i6 na RHAPSODY.



Тема Re: Ima li istinski fan-klub na MANOWAR v Bulgariaнови [re: Latter]  
Автор Keфиc (Речен Бог)
Публикувано13.12.03 06:12



Я дефинирай тогава в какво точно се заключава "просветлението" и какво точно се очкава да правят "истинските" фенове във "истинския" фен клуб, че ми стана интересно...

- cheap new and used heavy/speed/thrash/death/black/doom metal

Тема Re: Ima li istinski fan-klub na MANOWAR v Bulgariaнови [re: Keфиc]  
АвторLatter (Нерегистриран)
Публикувано17.12.03 14:58



Pone da izpiat edno 6i6e vino zaedno...
Ne e li malko stranno vseki da si slu6a MANOWAR sam vku6ti i posle da si sedne pred kompiutara i da spodeli kolko se e vduhnovil. Za men ne moje da stava duma za priatelstvo mejdu hora, koito ne sa si vijdali o4ite i ne sa sednali da si kajat 2 prikazki lice v lice. Ima i o6te ne6to. Mai e malko izli6no v toia bulgarski fan-klub da si razduvame novini za tova kude 6te sviriat (i bez tova niama da e v Bulgaria) ili vurhu kakuv proekt rabotiat v momenta, poneje za tezi ne6ta ima tonove informacia v inerneta i vseki moje da razbere tia ne6ta za sekundi ot purva ruka. Ima si oficialni MANOWAR "sites" i tam si pi6e. Obediniava li ni vsu6tnost tova trakane na klavi6ite?
A tova za prosvetlenieto e tupotia na onova mom4ence "sultanski". Nikoga ne sum tvurdial, 4e sum prosvetlen. Prosvetlenieto gosvurzvam s mistika, a MANOWAR e ne6to prosto i iasno-priateli, svoboda, volia da se bori6 s trudnostite vseki den i...da jivee6 bez da se sramuva6.

Brothers everywhere, raise your hands into the air...



Тема Re: Ima li istinski fan-klub na MANOWAR v Bulgariaнови [re: Latter]  
Автор soultanski (новак, a???)
Публикувано17.12.03 20:10



Doobree!Navih seaide da piem !daje az 6te po4erpia ....moje bi entusiazma ti da ne e samo na dumi(v koeto vse pak se sumniavam).



Тема Re: Ima li istinski fan-klub na MANOWAR v Bulgariaнови [re: soultanski]  
АвторLatter (Нерегистриран)
Публикувано19.12.03 15:13



Za piene sam gotov vinagi stiga da e v zdrava kru4ma i v u6ite mi da bu4i samo istinski heavy-metal! A ako ima hora, koito o6te ne znaiat 6to e to istinski heavy-metal, az sam gotov samo sre6tu edna damadjana vino da im pokaja!
I posledno-tova, 4e v toia klub se namesvam otskoro ne ozna4ava, 4e sam otkril MANOWAR predi 2 sedmici. Novak, a!!!

If there's a fight I'll be there, I'll be there...



Тема Re: Ima li istinski fan-klub na MANOWAR v Bulgariaнови [re: Latter]  
Автор soultanski (новак, a???)
Публикувано20.12.03 18:27



haha, eto naistina edin istinski brother!dobre zvu4i, no ne zabraviai- samo s prikazki i ti stava6 kato tezi , traka6tite po klavi6ite.

I can't do what others may want- so I have no home...




Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.