Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 11:19 27.09.24 
Музикални
   >> Manowar
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Тема Модератор  
Автор Meлkop (Моргот)
Публикувано04.10.03 03:55



Мисля, че е крайно време да се избере един такъв. На мен лично ми писна от тоакива пишлемета като този ентусиаст, дето не може да измисли нищо свястно а плагиатства от тук-там.
Та нека да не превръщаме постингът в място за обиди, а да решим ДАЛИ ще избираме модератор, а ако да, кой да биде той.




Тема Re: Модераторнови [re: Meлkop]  
Автор Alastis (Кишинев)
Публикувано04.10.03 09:03



Мммм
Мрачни, темата на няколко пъти е била повдигана тук.
Айде утре ще говорим, ако искаш.




Тема Re: Модераторнови [re: Meлkop]  
Автор soultanski (новак, a???)
Публикувано04.10.03 16:26



a kude iz4ezna tova mom4e Eric Adams? vse pak toi si e oficialnia predstavitel za BG!??!



Тема Re: Модераторнови [re: Alastis]  
Автор Meлkop (Моргот)
Публикувано06.10.03 00:02



Знам, че е повдигана. Но аз продължавам да твърдя, че трябва модератор. Ако не вярвате, погледнете този цикълджия.




Тема Re: Модераторнови [re: Meлkop]  
Автор Alastis (Кишинев)
Публикувано06.10.03 18:40



Разбира се, че трябва. Лошото е, че тия, които влизаме тук сравнително редовно сме само аз, ти и още един-двама. Ако ще се избира модератор трябва да е между тези хора. ОК, кой друг ще се кандидатира?
Ако няма желаещи, Мрачни, викам да си поделим с теб модераторството. Само трябва да навием админите




Тема Re: Модераторнови [re: Alastis]  
АвторRaksha (Нерегистриран)
Публикувано06.10.03 22:20



Бе вие не обичате ли свободата???




Тема Re: Модераторнови [re: Alastis]  
Автор Myминтpoл (Розовичък)
Публикувано07.10.03 12:34



Deja vu

Аз гласувам да няма модератор, или в много краен случай ако проима, да е Мановарката или Алекс - те така или иначе не влизат повече тук

Както се казва - на крив уй и гумата му пречи, драги ми Ross...


Тема Re: Модераторнови [re: Myминтpoл]  
АвторRaksha (Нерегистриран)
Публикувано07.10.03 21:22



Правилно! И аз това имах пред вид. ако случайно ... нещо ... се наложи, тогава ще му мислим! НикъФ модератор, аре чао!



Тема Re: Модераторнови [re: Myминтpoл]  
Автор manowarkata (kotence...)
Публикувано07.10.03 22:19



AAAAAAA Стормич - моля моля - не ме бъркай тука ! :) Едно време имаха идея да ме правят а и тогава имаше и повече нужда от сега - но си стана ясно че тук нито ще има нито трябва модератор...... за желаещите да им се изпари ентусиазма за избиране и ставане на Мод. - моля да разгледат архива! :)

Hell is my home!


Тема Re: Модераторнови [re: Meлkop]  
Автор Meлkop (Моргот)
Публикувано07.10.03 23:25



Нямах пред вид такъв модератор... Някой, който да трие постингите на разните кретени, открили, че някой друг вид музика се слуша повече от колкото тази, която той слуша...





Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.