Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 02:01 01.07.24 
Музикални
   >> Manowar
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Тема Ei tova e to............нови  
Автор manowarkata (kotence...)
Публикувано25.09.03 21:16



Да създадеш нещо с желание и любов........ един клубв който всички братя и сестри се събирахме и радвахме на живота и любимата музика....... до време........ После започнаха да влизат ей такива "сладури" като господин технокор........ и се започнаха разправиите и грозните сцени........ и създателите на клуба напуснахме........ връщам се от време на време да си припомня сладките спомени от миналите години и всичко което бяхме с компанията "manowar"-ци само че това което виждам само ме огорчава ........ Rest in peace my beloved club ! We are still somewhere there ........

Hell is my home!


Тема Re: Ei tova e to............нови [re: manowarkata]  
АвторRaksha (Нерегистриран)
Публикувано26.09.03 14:55



Аз влизам тук от скоро, така че не знам какво е било, но сега си е замряла работа! За което съжалявам естествено. Няма ентусиазъм , та освен да обвиня за тва старата "компания manowar-ци" нищо друго не ми остава
Rust in peace! бих казала


... burn the bridge behind you, leave no retreat ...



Тема Re: Ei tova e to............нови [re: Raksha]  
Автор manowarkata (kotence...)
Публикувано26.09.03 22:35



e - ako vleze6 v arhiva 6te vidi6 kakvo be6e.......... no tova be6e predi pove4e ot godina - a kluba e pove4e ot 2 i polovina godini sigurno........

Hell is my home!

Редактирано от manowarkata на 26.09.03 22:40.



Тема Re: Ei tova e to............ [re: manowarkata]  
Автор »№*ы{|}lЏ3©®™ (високопланински)
Публикувано27.09.03 03:37



Ами защо не пишете пак? Какво ви спира? Все още има хора които наминават насам и ако виждаха интересни теми щяха да пишат.



Тема Re: Ei tova e to............нови [re: manowarkata]  
Авторkaral kenedy (Нерегистриран)
Публикувано27.09.03 22:36



sigurno neshtata shte si doidat na miasto,kogato ima po seriozni novini okolo grupata



Тема Re: Ei tova e to............нови [re: manowarkata]  
АвторPrimus (Нерегистриран)
Публикувано03.10.03 19:21



Easy!
Vajnoto e che grupata e VELIKA!!!
Az sym na 33 godini i prodyljavam da se kefq na muzikata im otpredi 20 godini.
Osven Metallica i Manowar, ne znam koq druga metal-grupa moje da e dobra.
A poserkovci, koito samo tyrsqt kyde da se zakachat, za da si nacheshat krastata za razpravii, ima navsqkyde. Zatova ne e nujno da se qdosvash na chuzhdata prostotiq.

Kill with power!



Тема Re: Ei tova e to............нови [re: Primus]  
АвторRaksha (Нерегистриран)
Публикувано03.10.03 22:10



Радвам се да "чуя" това!
Ноооо ужас, цели 20 години, мда така си е, но не ме засилвайте така с цифрите бе хора, че почвам да си мисля че ... не е вярно, макар и да съм малко по-"млада" от теб и да ги слушам от петнайсетина години

... burn the bridge behind you
leave no retreat ...




Тема Re: Ei tova e to............нови [re: karal kenedy]  
Авторjames (Нерегистриран)
Публикувано27.11.03 00:10



ti pyk koi si be - chervei ??




Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.