Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 22:43 02.07.24 
Музикални
   >> Manowar
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | >> (покажи всички)
Тема гледах и ми се стори...  
Автор MichaelLeRoi (ShadowMan)
Публикувано28.07.03 01:29



Гледах клипа на "Hail and Kill" и някаде около 4,30 минута снимат от сцената в първите редици и ми се стори, че видях българския флаг... Някой да е забелязал подобно нещо?



Тема Re: гледах и ми се стори...нови [re: MichaelLeRoi]  
АвторWARLORD (Нерегистриран)
Публикувано28.07.03 13:00



Mi ne sym ama obe6tawam da sa zagledam sledwa6tiq pyt.
Koeto moe i da ne e mnoo skoro kat se ima predwid kolko 4esto puskat Manowar po MM...



Тема Re: гледах и ми се стори...нови [re: WARLORD]  
Автор MichaelLeRoi (ShadowMan)
Публикувано28.07.03 21:18



То клипа го има в мрежата,ако можеш го изтегли.



Тема Re: гледах и ми се стори...нови [re: MichaelLeRoi]  
АвторWARLORD (Нерегистриран)
Публикувано28.07.03 22:30



Nope .W momenta nema takwaz wyzmojnost



Тема Re: гледах и ми се стори...нови [re: MichaelLeRoi]  
Автор havOc (drunk)
Публикувано30.07.03 18:52



:> tz ne e bulgarskoto zname makar che mi se iskashe da e :>
tova e nqkakvo zname bqlo s cherno posredata i pishe manowar :>





Тема Re: гледах и ми се стори...нови [re: havOc]  
Автор Myминтpoл (Розовичък)
Публикувано31.07.03 05:08



Хаха,
алоооу, днешната младеж - цветът на Българското общество дето не може да познае Руското знаме

Не искам никой да обидя, но това само във форума на Менуор може да се види :)

Random Alcoholic Thought:
There are 24 hours in a day and 24 beers in a case. Coincidence??


Тема Re: гледах и ми се стори...нови [re: Myминтpoл]  
Автор havOc (drunk)
Публикувано31.07.03 13:10



kakvo rusko zname te podgodni be pich ia hodi se pregledai i sled tfa pak se izkaji



Тема Re: гледах и ми се стори...нови [re: havOc]  
АвторWARLORD (Нерегистриран)
Публикувано31.07.03 18:20



havOc, bratle
ako stawa duma za znameto na onaq kartinka deto si q postnal gore ,to e ili bylgarskoto (bqlo,zeleno,4erweno) ili ruskoto( bqlo sinyu 4erweno). Na tazi snimka ne moga da razli4a cveta. A 6to se otnasq do twa dali pi6e Manowar ili ne twa nema zna4enie.
Mumintrole , bate ako ne ti arehswa foruma nikoi ne te kara da wliza6 w nego.Bre mnou si se nadul naposledyk.Kato iska6 postni ti ne6to koeto smqta6 4e si zaslujawa wnimanieto



Тема Re: гледах и ми се стори...нови [re: Myминтpoл]  
Автор MichaelLeRoi (ShadowMan)
Публикувано31.07.03 19:53



Чай малко де, аз несъм сигурен защото цветноста на картина бе такава, че трудно се различава синьо и зелено, ок ли е? Та за мен въпроса бе дали е Българско.



Тема Re: гледах и ми се стори...нови [re: WARLORD]  
Автор havOc (drunk)
Публикувано31.07.03 22:27



abe :> az moga da se obzaloja s koito iska che tova ne e nito rusktoto nito bulgarkoto nito koe da e zname
tova e nqlo zname na koeto na cheren fon pishe s cherveni bukvi manowar
gledaite klipa i shte se uverite



Тема Re: гледах и ми се стори...нови [re: MichaelLeRoi]  
Автор Myминтpoл (Розовичък)
Публикувано31.07.03 23:35



Синьо е, ако отвориш картинката във фотошоп и и чекнеш цвета ще видиш че е синьо

Random Alcoholic Thought:
There are 24 hours in a day and 24 beers in a case. Coincidence??


Тема Re: гледах и ми се стори...нови [re: Myминтpoл]  
Авторhanzik (Нерегистриран)
Публикувано01.08.03 02:58



Znameto e ruskoto- sas sigornost.
mumintrol,po spoko ne se optvai da obidish manowar ( imal sam chesta da svira
s tqh,i triabva da ti kaja che sa super pichove)



Тема Re: гледах и ми се стори...нови [re: hanzik]  
Автор Myминтpoл (Розовичък)
Публикувано01.08.03 09:52



Аз пък съм бил свидетел как им взимат интервю на живо и бяха СУПЕР селяни - целия екип се изпотиха 100 пъти докато им угодят на примадонските прищявки! Накрая за капак Ерик демонстративно захвърли броя на списанието с което Мартин искаше да го снима, щото Менуор не били на корицата! Имортал дето им подгряваха бяха 100 пъти по-пичове от тях! ...изобщо всички са по-пичове от тия надути бутафорници дето пред публика се правят на най-великите, ама зад кулисите са... ае няма кво да ти говоря повече, всеки си има неговото си мнение, но откакто го видях това нещо за мен Менуор са боб-пръдня, с чесън.

Това няма нищо общо с предните ми постинги обаче, тъй като там си правя бъзик с феновете дето не могат да разпознаят руското знаме. Менуор си се излагат достатъчно сами и без аз да ходя да се обяснявам на хората колко са тъпи. Ся го написах щото ме предизвика .

Random Alcoholic Thought:
There are 24 hours in a day and 24 beers in a case. Coincidence??


Тема Re: гледах и ми се стори...нови [re: Myминтpoл]  
Авторtroy (Нерегистриран)
Публикувано01.08.03 11:37



Ей, копеленце!! Искаш ли да го намаам на майка ти в устата?
Manowar са най естествените пичове на интервюта. Не знам кво си гледал "на живо" , но аз съм присъствал на 5 техни интервюта и на 8 лайфа и мога да ти кажа че се държаха супер яко. Имало е и изцепки разбира се, но това е когато са били провокирани от шибани журналисти(това се случва непрекъснато) Не спряха да го правят смотаняците само защото Manowar отказаха няколко феста в Европа това лято.
А на тебе - критика - ше ти кажа само едно като не ти харесват - не ги слушай, не ги гледай и не смей да се появяваш повече тук, че ше те намеря и ше ти изтръгна черния дроп. Разбрали ме добре??



Тема Re: гледах и ми се стори...нови [re: hanzik]  
Автор havOc (drunk)
Публикувано01.08.03 13:39



znameto ne e ruskoto :> sus sigurnost



Тема Re: гледах и ми се стори...нови [re: havOc]  
АвторWARLORD (Нерегистриран)
Публикувано01.08.03 18:39



Mumintrole ne razbrah kak ot edno interview uspq da namrazi6 i Manowar i muzikata im 4e i fenowete im.No taka ili ina4e wpe4tlenieto si e li4no twoe.Moje bi prosto ne sa bili na kef.Kazwat 4e kogato se sre6tne6 s idolite si magiqta se razwalqla, no sym slu6al tolkowa mnogo hora , koito sa bili s Manowar i prodyljawat da sa die-hard fenowe.



Тема Re: гледах и ми се стори...нови [re: troy]  
Автор Myминтpoл (Розовичък)
Публикувано02.08.03 12:27



Шаааа-ляля-ля-ляяяяяя, 5-ти клас, познах ли?

Random Alcoholic Thought:
There are 24 hours in a day and 24 beers in a case. Coincidence??


Тема Re: гледах и ми се стори...нови [re: WARLORD]  
Автор Myминтpoл (Розовичък)
Публикувано02.08.03 12:54



Warlord написа:
"Mumintrole ne razbrah kak ot edno interview uspq da namrazi6 i Manowar i muzikata im 4e i fenowete im."

ми там е въпроса че не съм, просто ти не четеш какво пиша и си вадиш прибързани заключения.

Аз менуор съм ги намразил като хора още 1992, когато съвсем случайно попаднах на едно интервю на Джоуи в което той беше казал нещо от сорта: "бе кви са тия Блайнд Гардиън бе, това не са метъли, а някви шибани елфи...има само едни истински метъли и това са Менуор..." - достатъчно само по себе си да накара всеки разумен човек да се замисли що за човек би си позволил да говори така... След това попрочетох и видях, че освен Дио и Върджин Стийл в общи линии според тях няма други свястни групи и всички останали са позьори и имитатори, хех. Оттам насетне само се смея като прочета поредната изцепка, като примерно предизвикателствата на Ерик към Лучано Павароти и неизменните "мачо" скечове на Джоуи по време на лайф.
Това не ми пречи да се радвам на класическите им албуми, не че съм си ги пускал целенасочено от месеци и дори години, но като чуя някое парче и се кефя. В крайна сметка музиката е по-важна и мога да се абстрахирам от сценично поведение и имидж, но пък и никога вече не бих казал че съм им фен (на тях като група и имидж, не на музиката) и дискретно се дистанцирам от хората които търчат и им се кефят кавото и да кажат само защото са Менуор. Така съм решил аз и това си е лично мое мнение, който си ги харесва - лошо няма.
Иначе за самото интервю наистина беше брутално просташко - Менуор се държаха направо детски. Беше много вълнуващо и съвсем ново преживяване за мен и дори за оптни репортери като Мартин Попоф (BW&BK) който беше на устата на топа... ти ако си музикант и някой от голямо международно списание дойде да ти взима интервю като видиш списанието ще му кажеш ли "а що не сме на корицата? а? защо айрън мейдън са на корицата? кви са айрън мейдън? я си дай телефона да се обадя на шефа ти да те уволни! ...ама ти си ни дал 4 от 5 в ревюто??? лелееее, е ся се обадих да ви спрът списанието от тираж...бла-бла" Абе точно се едно сте в 5-ти клас голямото междучасие братче :))
Не съм гледал клипа наскоро, но това на снимката много яко прилича на руското знаме

Random Alcoholic Thought:
There are 24 hours in a day and 24 beers in a case. Coincidence??


Тема Re: гледах и ми се стори...нови [re: MichaelLeRoi]  
Автор Sodomy (and lust)
Публикувано02.08.03 14:47



ne sum...



Тема Re: гледах и ми се стори...нови [re: hanzik]  
Автор Sodomy (and lust)
Публикувано02.08.03 14:48



hahha, ti li si sviril? Az puk sum sviril s Rotting Christ.



Тема Re: гледах и ми се стори...нови [re: Myминтpoл]  
Автор Sodomy (and lust)
Публикувано02.08.03 14:55



ne, ostaval e 3 puti v 6-ti, daje ne e gledal Mano-Kire4a i na spisanie, ne sum gledal interview-ta - samo na edinstveniat im koncert prez 1993 na koito prisustvah v Ungaria, ne izdurjah poveche ot 25 min. i si izliazoh



Тема Re: гледах и ми се стори...нови [re: havOc]  
Автор Sodomy (and lust)
Публикувано02.08.03 14:55



znameto e kitaisko, sega go vidiah



Тема Re: гледах и ми се стори...нови [re: Myминтpoл]  
Автор soultanski (непознат )
Публикувано04.08.03 15:18



za predizvikatelstvata na Eric Adams kum Pavaroti????e, tva ve4e mai ti si go izmisli, a?na kvo go e predizvikal - koi 6te vdigne pove4e za biceps li?



Тема Re: гледах и ми се стори...нови [re: soultanski]  
Автор Myминтpoл (Розовичък)
Публикувано04.08.03 22:17



Не, кой ще изпее по-добре несум дорма

Random Alcoholic Thought:
There are 24 hours in a day and 24 beers in a case. Coincidence??


Тема Re: гледах и ми се стори...нови [re: Myминтpoл]  
АвторKoko (Нерегистриран)
Публикувано05.08.03 12:06



Определено Ерик го прави доста по добре.



Тема Re: гледах и ми се стори...нови [re: Koko]  
Автор Myминтpoл (Розовичък)
Публикувано05.08.03 22:53



И той самия така казва, ама нещо не му вярват особенно та се дразни и ги говори едни ...

Random Alcoholic Thought:
There are 24 hours in a day and 24 beers in a case. Coincidence??


Тема Re: гледах и ми се стори...нови [re: Sodomy]  
Авторhamzik (Нерегистриран)
Публикувано07.08.03 01:37



pich naistina sam swiril s manowar (kakto i s drugi grupi) prez 1990 na dwe repeticii, togava tyrseha barabanist)



Тема Re: гледах и ми се стори...нови [re: Myминтpoл]  
Автор soultanski (непознат )
Публикувано08.08.03 14:13



na men tova mi zvu4i po-skoro kato dezinformacia.ot vsi4ko , koeto Eric e prikazval v intervuta dosega izglejda , 4e e dosta sdurjan v izkazvaniata ;osobeno otnosno drugi musikanti vinagi e bil korekten, da ne kazvam skromen (vse pak tova e Manowar,hehe). Drug vupros e, 4e musikata ne e sustezanie po vdigane na tejesti i vseki moje sam da si preceni dali se kefi pove4e na pavarotti , kondio ili eric adams.ti po-skoro mai si 4ul ne6to i go povtaria6, tui kato iavno mnenieto ti za manowar e povliano ot drugi <macho>-izkazvania! sigurno oba4e ne si pomislial, 4e na scenata triabva da ima pone edni pi4ove ,koito demonstrirat , 4e tova ne e prosto biznes , a na4in na jivot.Pri polojenie 4e sviri6 METAL(!!!!!) niama ni6to stranno v tova da se durji6 kato takuv- ako 6te ne da hvurlia6 spisania, a da gi zavre6 v buthole-otvurstvieto na niakakuv jurnalist.Za men 6te e po-tupo niakoi koito pee za blood, rage &anger da se mazni kato putka>



Тема Re: Post Sriptum:нови [re: soultanski]  
Автор soultanski (непознат )
Публикувано08.08.03 14:29



P.S. a kvi sa naistina Blind Guardian?spored tiah samite sa elfi P.P.S. predi meseci v Top of the Pops biaha gosti metallica i na vuprosa "kakvo vi e mnenieto za manowar?" sled pausa nelovko mul4anie,se okaza 4e James & co ne mogat da si spomniat "koi sa tezi"!!!???!!!!!!!!Kakuv e komentara?????????/



Тема Re: гледах и ми се стори...нови [re: hamzik]  
Автор Sodomy (and lust)
Публикувано08.08.03 20:04



viavrvam ti, vsichko e vuzmojno na tozi sviat :-)



Тема Вечното отрицание наречено Муминтрол...нови [re: Myминтpoл]  
Автор Mr.Nqkoj (?!?)
Публикувано08.08.03 22:08



се появи и тук.
Ти какво очакваш от група като MANOWAR да излезнат с костюми на сцената или когато са пред репортери ?
Manowar си е Manowar техния стил е битката
Повярвай ми, че от хора изпяли "Hail and kill" не се очаква да се държат с обноски на висше общество.
Тези неща не ми пречат да харесвам музиката им, а на теб ?

Редактирано от Mr.Nqkoj на 08.08.03 22:14.



Тема Re: гледах и ми се стори...нови [re: soultanski]  
Автор Myминтpoл (Розовичък)
Публикувано09.08.03 04:22



Ако наистина ти звучи така мога само да предполагам, че никога през живота си не си прочел интервю с тях. Спри да гледаш картинките и се концентрирай над текста

Random Alcoholic Thought:
There are 24 hours in a day and 24 beers in a case. Coincidence??


Тема Re: Вечното отрицание наречено Муминтрол...нови [re: Mr.Nqkoj]  
Автор Myминтpoл (Розовичък)
Публикувано09.08.03 04:31



Влизам в този клуб доста преди теб, благодаря.
Също така преди да дадеш мнение би било редно да знаеш за какво става дума, защото така си ми написал един куп глупости и кило емотикони, от които оставам с впечатлението че си хванал тик на лицевите мускули, нищо повече.

Random Alcoholic Thought:
There are 24 hours in a day and 24 beers in a case. Coincidence??


Тема Re: Вечното отрицание наречено Муминтрол...нови [re: Myминтpoл]  
Автор soultanski (непознат )
Публикувано10.08.03 14:26



tova koi e 4el pove4e e o4evidno i ne osobeno vajno....ako naistina moje6 da kaje6 ne6to interesno za horata, koito vlizat tuk za da razberat niakakva interesna informacia---ti si OK.no kato rusi6 LUJI, za da za6titi6 niakakvo si tvoe li4no mnenie.....tupo e , 4e niakoi 6te se hvane i 6te viarva na izmislicite ti. aaaaaaaaaaaa, i vpro4em niakakuv komentar za metallica v top of the pops niama li ot nikogo?????????

Редактирано от soultanski на 10.08.03 14:34.



Тема poneje mi pisna:нови [re: soultanski]  
Автор soultanski (непознат )
Публикувано10.08.03 15:22



i da ne se proto4va pove4e! Zna4i : Ed Graham e jurnalist ot pennydreadul.de i v revu za "Warriers of the World" e napisal gore- dolu tova -"Predizvikvam vseki metal pevec da izpee nessum dorma s polovinata ot umenieto i 4uvtvenosta na Eric Adams! Hell, predizvikvam dori Pavarotti da go napravi !" tova e.toi go e kazal, kopeleto---ako go sre6ne6 iz NY mu tegli edna maina! no na6to mom4e Eric e nevinen, 4akame da go pusne6 ot pandiza s neturpenie!



Тема Re: Вечното отрицание наречено Муминтрол...нови [re: Myминтpoл]  
Автор Mr.Nqkoj (?!?)
Публикувано15.08.03 19:15



Какво общо има вечното ти отрицателно мнение което изказваш навсякаде и за всекиго с това кой от колко време влиза в някой си клуб ?
Останалите ти реплики не ми се коментират те просто са смешни!
хм... как пък ги премери че са цяло кило



Тема Re: Вечното отрицание наречено Муминтрол...нови [re: Mr.Nqkoj]  
Автор Myминтpoл (Розовичък)
Публикувано16.08.03 00:22



Ти го повдигна на въпрос, аз ти отговорих - кратко и ясно.
Не забелязвам някъде другаде да съм го коментирал или да съм го използвал като аргумент, както ти правиш в момента и се опитваш да изместиш спора към лични нападки, след като очевидно нямаш какво друго да кажеш.

Дерзай , примерно можеш да ме обвиниш какво съм говорил за металика или нещо друго от накой друг клуб - ако това ще те направи щастлив - давай

Random Alcoholic Thought:
There are 24 hours in a day and 24 beers in a case. Coincidence??


Тема Re: Вечното отрицание наречено Муминтрол...нови [re: Myминтpoл]  
Автор Mr.Nqkoj (?!?)
Публикувано16.08.03 10:41



Значи цялата тази дандания беше че кадето видя твое мнение независимо по каква тема е. то е отрицателно.
Просто ми беше интересно харесваш ли нещо ?

Иначе нищо лично.



Тема Re: Вечното отрицание наречено Муминтрол...нови [re: Mr.Nqkoj]  
Автор Myминтpoл (Розовичък)
Публикувано16.08.03 12:03



Да естествено, много неща .
В момента слушам Ulysses Siren - Above the Ashes и се посирам от кеф.

Random Alcoholic Thought:
There are 24 hours in a day and 24 beers in a case. Coincidence??


Тема Re: poneje mi pisna:нови [re: soultanski]  
Автор Myминтpoл (Розовичък)
Публикувано17.08.03 05:47



Ами постни линка тогава хората да преценят сами за себе си, особено последните 3 минути от



Нямам какво да ти кажа повече.

Random Alcoholic Thought:
There are 24 hours in a day and 24 beers in a case. Coincidence??

Тема значи...нови [re: MichaelLeRoi]  
Автор MichaelLeRoi (ShadowMan)
Публикувано24.08.03 09:28



... гледах клипа по ММ и сега ще ви кажа какво видях. Видях един фен с някакъв плакат, който е с бял фон, после, малко преди средата та чак до края (почти) на плаката следва някаквъв черен правоъгълник в който има някакво изображение с червен цвят. Качествто на клипа по телевизора бе доста добро в сравнение с клипа, за това вече си мисля че това не е никакво знаме, а някакъв плакат.
Това е, интересна тема бе, но някои я превърнаха в бойно поле...
'айде със здраве.



Тема Re: значи...нови [re: MichaelLeRoi]  
Автор soultanski (непознат )
Публикувано25.08.03 12:46



haha, ti se po4uvstva dlujen da umirotvoriava6 , 6toto si zapo4nal temata,a?tova , 4e niama nikakvo bg zname na pesenta, si be6e iasno ot samoto na4alo.



Тема Re: значи...нови [re: soultanski]  
Автор MichaelLeRoi (ShadowMan)
Публикувано25.08.03 16:37



Е, ся пък. Не съм се почувставал длъжен да умиротворявам, никак даже, просто видях клипа с добро качество и реших да дам надявам се правилния отговор. Това е. И според мен не че това не е българското знаме ами не е ничие знаме.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.