Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 11:56 22.06.24 
Музикални
   >> Manowar
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Тема нов албум през 2003 ??  
Автор Dark (Hell Spirit)
Публикувано24.08.02 00:34



До колкото знам това не е слух, а факт. Знаете ли нещо повече??

___________________________________
>> DEAD FOREVER <<


Тема Re: нов албум през 2003 ??нови [re: Dark]  
АвторRavenlord (Нерегистриран)
Публикувано24.08.02 10:50



Mnogo qsno, to se znae otdavna. Oshte po vreme na zapisite Manowar kazvaha, 4e sa zapisali material za dva(2) albuma, vtoriq ot koito shte izleze sledvashtata(2003) godina.
Sled tova kato slushah Warriors of the world , se pitah "Zashto, adjeba, vmesto vsi4kite gluposti (3-7 pesen), ne bqha slojili qkite pesni, koito sa ostavili za sledvashtiq album. No te si znaqt. Ostava samo da se nadqvame, 4e v sledvashtiq shte nablegnat na tehnite si neshta, a ne na opera i country.



Тема Re: нов албум през 2003 ??нови [re: Ravenlord]  
Автор Eric Adams (Into Glory Ride)
Публикувано24.08.02 12:15



и къде точно между "всичките тия глупости" видя кънтри ?!?!?!?!?!

Я подай ми мале тенката пушката...


Тема относно глупостите...нови [re: Ravenlord]  
Автор Eric Adams (Into Glory Ride)
Публикувано24.08.02 12:24



... ще ти кажа, че това ми е една от любимите части в албума... какво ще ми кажеш, че не ти харесва начина по който Ерик пее Несун Дорма ?!? Или пък имаш нещо против Swords In The Wind, която аз лично приравнявам с Heart Of Steel! Или сега и ти като виден "анти-американец" ще се искажеш за An American Trilogy ?!? Колкото и странно да ти/ви звучи специално за мен тва е една от най емоционалните песни, напомняща ми спомени от миналото, нямаща нищо общо с "американското" както напоследък чувам в песента. Сигурно това наричаш кънтри... ако толкова искаш да чуеш кънтри си пусни Металика, не си спомням името на песента, но в клипа оня алкохолик е със сламена шапка в един стар пикап... селското в мен се пробужда като гледам тази песен

П.П. А то (селското) никак не е малко в мен

Я подай ми мале тенката пушката...


Тема Re: относно глупостите...нови [re: Eric Adams]  
АвторRavenlord (Нерегистриран)
Публикувано25.08.02 00:05



Eric Adams, tvoeto mnenie za taq 4ast ot albuma sym go 4el iz tozi forum i oshte togava ti zavidqh, i az naistina bih iskal da mi haresvashe celiq album.
An american trilogy imah predvid za country-to, ne sym kazval da sym "anti-amerikanec", prosto smqtam 4e taq pesen nqma nqsto v album na MANOWAR. Kakto mnogo dobre znaesh q e izpylnqval elvis presley. No shtom ti haresva- naistina ti zavijdam. A za na4ina po koito eric pee nessun dorma - mi premini na operi, tam daje i po-dobre peqt nqkoi pevci (predpolagam:) Prosto ne smqtam 4e trqbva da si pokazva "babaitlyka", kato izdava 4ast ot opera na diska, mojeshe kato nqkva b-strana na singyl ili neshto takova, kolkoto da vidim 4e stava i za operen pevec:).



Тема Re: относно глупостите...нови [re: Ravenlord]  
Автор Stormwitch (Патето на Чопър)
Публикувано25.08.02 12:11



Кво да "премине на Опери"?
Да не искаш да кажеш, че Ерик Адамс пее оперно в Дормата? Абсолютно естрадно си пее човека от гърлото през цялото време - гръдния кош за нищо го нема . Който не ми верва да си вземе дискчето и да го пусне на който и да е разбиращ от оперно пеене за консултация - аз го пуснах на един пич (който в момента кара магистратура оперно пеене) вече и той само се усмихна много снизходително, хех.
Иначе добре го имитира де, като за самоук не е чак толкова зле, трябва да му се признае. Ако се понаучи и да не се фука толкова може да вземе пак да ме зариби за фен

Малвина гледаше с едно око към Луната, тръпнейки от спомена за целувката на Пинокио


Тема Re: относно глупостите...нови [re: Stormwitch]  
АвторRavenlord (Нерегистриран)
Публикувано25.08.02 16:03



Emi az razbiram ot operno peene kolkoto i ot atomna fizika, no do dnes si misleh 4e hubavo pee nash'to mom4e.
A "premini na operi" se otnasqshe za negoviq adash.



Тема Re: относно глупостите...нови [re: Ravenlord]  
Автор Stormwitch (Патето на Чопър)
Публикувано25.08.02 23:29



Хубаво пее, но не бива да се мисли че пее "оперно"

Малвина гледаше с едно око към Луната, тръпнейки от спомена за целувката на Пинокио


Тема Re: относно глупостите...нови [re: Stormwitch]  
Автор Eric Adams (Into Glory Ride)
Публикувано26.08.02 00:35



в никакъв случей не може да се каже че пее оперна... най-малкото може да се направи елементарната съпоставка слушайки първо Несун Дорма в изпълнение на Manowar и после на Павароти примерно (аз лично имам в него изпълнение тая песен) и се вижда за каква разлика става дума, но все пак опитвайки да гледам обективно на нещата ми е по приятно да слушам изпълнението на Manowar.
Ravenlord, относно за това дали да слушам опера и т.н. ще ти кажа, че да - приятно ми е да слушам някои оперни песни, даже ми се намира и 1 двоен диск на Павароти и ми е адски кеф да издъня уредбата до дупка с някоя от тези песни.

Я подай ми мале тенката пушката...


Тема Re: относно глупостите...нови [re: Eric Adams]  
АвторRavenlord (Нерегистриран)
Публикувано26.08.02 01:37



Radvam se, kakvo drugo moga da kaja.




Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.