Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 15:37 09.06.24 
Музикални
   >> Manowar
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | (покажи всички)
Тема MODERATOR?!?!?!нови  
Автор Valhalla (Warrior)
Публикувано29.08.01 16:37



Taka
zdrasti pak,
znachi taka kato gledam che vse oshte stojm bez moderator a NAJSTINA ni trqbva predlagam da govorq s Dir.bg Team za moderator. Predlagam sebe si za moderator.Vqrno che manowarkata e osnovatelka na kluba obache kato gledam ne e vlizala ot baq vreme i ne se znae koga shte vleze. Lichno na men mi omruzna ot tupotii i e vreme, krajno vreme da se stegne kluba.
Znam che e naglo da predlagam sebe si za moderator...
Kakto i da e.
Iskam vseki ot vas da postne samo edno DA ili NE v moq polza da vidim do kude shte stignem...
That's all


Regards
Meoe Team®
/waiting*...wishing*...dreaming*.../



Тема Re: MODERATOR?!?!?!нови [re: Valhalla]  
Автор StormWitch (Tales of Terror)
Публикувано30.08.01 03:29



NE

ти официално се отрече от клубът и освен това също наминаваш от дъжд на вятър

Твъро НЕ

"...welcome to the kingdom of Rats"
RISK - 1990 - "Ratman"


Тема Re: MODERATOR?!?!?!нови [re: Valhalla]  
Автор manowarkata (heavy forever!)
Публикувано30.08.01 09:38



Wij - moga da ti garantiram 4e wzizam wseki boji den- problema mi e 4e sega sam se zatrupala s rabota - kakvi li ne gluposti i prosto nqmam mig spokojstvie - taka 4e 4estno kazano s ohota bih podkrepila predlojenieto ti - sorry 4e taka se polu4i s mene ama kvo da se pravi - ne sam znaela... - E ot mene ima6 edno DAAAAA - taka 4e dejstvajte - ako wi trqbvat koordninati na tiq ot dir-a ili nqkva druga info po waprosa - kajete - imam dostata4no....

Hail and kill!


Тема Re: MODERATOR?!?!?!нови [re: StormWitch]  
Автор manowarkata (heavy forever!)
Публикувано30.08.01 09:40



STORMI!!!!! Wij znam 4e ti dostawq ogromno udovolstvie da wnasq6 smut i razdori i posle da se naslajdawa6 na gledkata - ama ae NE SEGA !!!! imame si drugi griji ta de se zanimawame i s teb ( ne se obijdaj ni6to li4no)
Prosto go pravi nqkade drugade!

Hail and kill!


Тема Re: MODERATOR?!?!?!нови [re: manowarkata]  
Автор Valhalla (Warrior)
Публикувано30.08.01 23:01



Chakam drugite mneniq...
zasega sa 1:1 :)
Regards



Тема Ами и аз вече не знамнови [re: Valhalla]  
Автор Virgin Steel (минаващ)
Публикувано30.08.01 23:57



Моето мнение е ,че това е напълно сериозна работа и трябва да е някой който влиза всеки ден и поне малко да е познат тук.Ваала искам да те поправя отново НЕ менъоарката откри този клуб а аз не че е кой знае колко за хвалба обаче тва няма нищо обшо със модератор(не откривател).Та наистина незнам за кой да 'гласувам' пас съм даже и няма да се кандидатирам сам поне ако някой смята че ще е добре аз да съм - на ваше разположение съм!!!

But The One Who Know The End Will Show The Way To Eternity



Тема Re: MODERATOR?!?!?!нови [re: manowarkata]  
Автор StormWitch (Tales of Terror)
Публикувано30.08.01 23:58



. Изказах искрено мнение. Валхала точно преди 20 часа се отрече официално от клуба и заяви че повече нема да стъпи тук. Освен това колкото и да е смешно, аз съм този, който е писал най-много в клубът напоследък, а за последния месец не съм видял негов постинг.
Това че имам собствено мнение (което не съвпада с това на повечето от вас) относно някои аспекти от поведението на Менуор не е разумна причина да не мога да си дам мнението кой искам да е модератор. Все пак със сигурност съм слушал Меноуор много преди всички ви, определено, и ако целта на клубът е дружно да се пеят химни и да се величаят безостатъчно къде е разликата от клубът на Бритни Спиърс?

Все едно - човека пита и аз му отговорих.

Инак аз гласувам за Ерик Адамс

"...welcome to the kingdom of Rats"
RISK - 1990 - "Ratman"

Редактирано от StormWitch на 31.08.01 00:05.

Редактирано от StormWitch на 31.08.01 00:06.



Тема Valhallaнови [re: Virgin Steel]  
Автор Eric Adams (6 октавен!)
Публикувано31.08.01 00:50



Аз се отеглям в полза на Валхала и си давам гласа за него. Мисля, че той е най-подходящия вариянт най-малкото заради постояната му интернет връзка. И за да станат нещата по-лесни, оставайте само името за което гласувате. Мерси предварително. Изберете модератор, останалото лесно ще стане.

Valhalla

Hail To Bulgaria's Manowar site



Тема Re: Ами и аз вече не знамнови [re: Virgin Steel]  
Автор manowarkata (heavy forever!)
Публикувано31.08.01 08:00



EJJJJJJJJJ ne si prisvoiavaj 4ijdi zaslugi - 6toto moite i na ERic maj maj a powe4ko ot twoite za toia klub!!!

Hail and kill!


Тема Re: Valhallaнови [re: Eric Adams]  
Автор manowarkata (heavy forever!)
Публикувано31.08.01 08:01



MEjdu drugoto az i da wi napomnq 4e : moderatori moje da ima i powe4e ot edin - taka 4e nqma nujda da se karate!!! OK?

Hail and kill!



Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.