Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 21:07 28.06.24 
Музикални
   >> Manowar
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Тема Da go tura na vsichki metaliнови  
Авторmetal_ebach (Нерегистриран)
Публикувано14.10.01 19:24



Abe tapi staromodni kopeleta sto ne vi go tura na vsichki.Iskam da vi kaja che ot vas hora ne moje da izleze.



Тема Re: Da go tura na vsichki metaliнови [re: metal_ebach]  
Автор StormWitch (Шебек)
Публикувано14.10.01 23:49



Единственият, който би се наскърбил от постингът ти е госпожата, която ти е преподавала Български език и Литература и очевидно нищо не е могла да налее в кухата ти лейка .

"...Resistance is futile!"
Standard Borg Greeting


Тема Re: Da go tura na vsichki metaliнови [re: StormWitch]  
Автор manowarkata (heavy forever!)
Публикувано15.10.01 08:04



Otnowo te podkrepqm napalno! ( stranno no wze da mi stawa nawik )

Hell is my home!


Тема Глеай кво стаа санови [re: manowarkata]  
Автор Virgin Steel (минаващ)
Публикувано16.10.01 03:34



Са всички ше се втурнат да му отговарят на тоя тъпак.Или да го опитват да го разобедят!!



Тема Re: Глеай кво стаа санови [re: Virgin Steel]  
Автор StormWitch (Шебек)
Публикувано16.10.01 13:15



Хм, и твойта преподавателка по Български Език има от какво да се засрами .

"...Resistance is futile!"
Standard Borg Greeting


Тема Прави си!!!нови [re: StormWitch]  
Автор Virgin Steel (минаващ)
Публикувано17.10.01 22:56



Абе винаги литература и Български са ми били най противните предмети.Все ми куцат само те!!!

VENI,VICI,VIDI...



Тема Re: Прави си!!!нови [re: Virgin Steel]  
АвторEbacha (Нерегистриран)
Публикувано17.10.01 23:22



Абе вие какво си мислите бе? Аз мога да пиша доста по-добре от вас. А на Virgin_Steel да му ебем мамицата. Тебе копеле те знам и ще умреш...Пази се много...



Тема Re: Прави си!!!нови [re: Ebacha]  
Автор Nickname (God)
Публикувано18.10.01 03:56



Vjarno che ne e zle...
Izpusnal si samo 5 zapetajki, 2-3 udivitelni znaka i si zalepil dve dumi
Kato za 5 izrechenija ne e mnogo naistina




Тема Mdam... [re: metal_ebach]  
Автор Nickname (God)
Публикувано18.10.01 04:22



A be brato, ti si mnoo izvraten, ua
Znachi beh chuval za takiva deto se chukat s hora ot syshtija pol, s deca (nezavisimo kakvi), za chukane na jivotni i kvo li oshte ne, ama...
... za takiva deto go pravjat s metal ne beh!?!?!
Tolkova li si zakysal - probvaj s dyrvo - predpolagam, che e po-bezbolezneno :)))
I kyv vid metali predpochitash, vikash? Cherni ili cvetni? Moje bi cvetni, che tam ima edni po-meki takiva. Kvi beha: olovo, med, zlato, srebro i drugi razni ot taja poroda.
Osven tova kak moje edin metal da e kopele? To si e metal i tva e - jeljazo nekvo, stomana, platina... - kvot ti dusha saka.
Inache i ja smetame, che ot metalite hora nema da stanat. Ednyj beh fanal edna tinekija i kvo li ne ja praih (boj, magija, baene, vrachki) ne shte i ne shte. Pobolehme se napravo. Molim go tva jelezo da stane chovek, ama a de - ne me slusha pushtinkata. A i kvo milo mu govoreh, samo. :( Kamyk da beshe shteshe da se raztopi... Ta mina edin star chuliak pokraj mene, ta se posprja, pogleda me malko, pozasmja se, pa nakraja vika "a be momche mlado, ti ne znaesh li, deka na jelezo ne se govori - to ot dumane ne prifata be, chado!". Pa mi reche, che i choveci ne stavali ot jelezoto. I az nali, ono beshe dyrto, poslushah go! I za dobro.
Ta i ti sja chado moe, zemi ta me poslushaj, kato star chovek: ako iskash da si ebesh metal, nemash problemi. Ama, ako se nadevash da se prykne nekoj chovek ot metala, nema da go dojiveesh. Po-skoro sha zemesh da fatash ryjda.
Are sys zdrave, dete moe, i umnata...



Тема Re: Mdam...нови [re: Nickname]  
Авторebacha (Нерегистриран)
Публикувано18.10.01 11:40



Donekade si prav.Abe she shibam samo jenskata chast (dano ne mi rajdqsa).




Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.