Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 19:45 24.06.24 
Музикални
   >> Manowar
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Тема Need HELP  
Автор KickingKing (TheImmortalKing)
Публикувано18.10.01 02:02



Hail Brothers And Sisters Of True Heavy Metal,
pyrwo da kava na Virgin Steel, 4e se pishe VENI, VIDI, VICI a ne kakto toj go e napisal.. no imam symnenia 4e toj naro4no go e napisal taka.. za towa ako ne sym praw me izwini...
i neka si dojda na HELP molitwata mi...
Zna4i taka nare4enite BORISOFCI(demek deto se sybirat w borisowata dokolkoto mi e izwesno).. taka de za tqh mi kazaha 4e bieli wsqkwi.. i metali i t.n.
Wyprosa e oba4e 4e az sym na 16(e po4ti 17 ama da ne se hwalq :))) i ne poznawam koj znae kolko metali.. toest znam si wsi4ko za "METALSKATA OBSHTOST"(e imam predwid twa kak se dyvime edin kym drug i t.n.)(to se 4uwstwa de) i slusham qko metal ot.. ot.. kavi re4i ot 4-5 godini.. Obli4am se kato metal i t.n.
Oba4e kavete mi kak da otida w borisowata i da iskam da se zapoznaq s nqkoj tam kato pyrwo ne poznawam nikoj ot was/tqh i wtoro razprawqt mi 4e sha me pre4ukat(neznajno zashto) tam.
PLZ obqsnete mi kak stoqt neshtata i kwo moga da naprawq po wyprosa shtoto mi omryzna da imam neshto obshto s razni typi RAVERi i RAPERi(e znam 1 swesten rejwyr)...

Kicking King

Hail and Kill


Тема Re: Need HELPнови [re: KickingKing]  
Автор Johny Cage (Sand_Snail)
Публикувано18.10.01 08:26



A za kakvo ti e da se obli4ash kato "metal", da se darzish kato "metal". Kakvo ozna4ava da se obli4ash kato metal? Flanelka na nqkoi lubim sastav, razdarpani danki, meshka opisana cqlata s himikal sas nadpisi "Metallica", "Blah-blah" ... BTW tiq borisofci kato sa takiva debili za kakvo ti e da druzish kam tqh? Badi sebe si, a ne 1 ot talpata.

Johny Cage

PS. Ne 4e i az ne sam minal prez tozi etap ot zivota;) Nari4a se pubertet ;))

------------------------------------------------
DOOM Will Never Die, Just The Players


Тема Re: Need HELPнови [re: Johny Cage]  
Автор manowarkata (heavy forever!)
Публикувано18.10.01 11:21



Pi4 - prosto wlizaj redowno i gledkaj koga 6te si uredinm nqkoq sre6ta - 6te e zapoznae6 sas wsi4ki - ili po4ti wsi4ki ot nas - i te uverqwam nito hapem nito biem! :)))


Hell is my home!


Тема Re: Need HELPнови [re: KickingKing]  
Автор KickingKing (TheImmortalKing)
Публикувано18.10.01 12:02



Hail,
e 10x za otgoworite.. abe Cage mnogo hora goworqt kato tebe.. ne znam shto ama si mislite 4e taq muzika q slushat samo poberitetite... q pogledaj pone malko ot HELL ON EARTH i posle sha si goworim.. wiv samo fenewote na Man0waR kwi sa... na koko godini sa.. ima gi w sqkwi wyzrasti.. i twa 4e ti wwe4e ne slushash taq muzika shtoto si odyrtql i se prawish na myv ne mi dreme.. za twoe swedenie nqmam natpisi na meshkata ili neshto takowa.. naj-malkoto zashtoto tq e 4erna ... A pod obli4ane imam predwid kobinki, koven pantalon, rokeria i fanelka w powe4eto slu4aj na Man0waR... twa hareswa li ti kato opisanie????

MANOWARKE blagodarq za infoto... :)) maj ti si edinstwenata koqto mi otgowori kato horata... nadqwam se da se zapoznaq s was.. i ne se i symnqwam 4e ste pi4owa.. i pi4ki :)))) hihihi


Hail and Kill

Kicking King


Тема Re: Need HELPнови [re: KickingKing]  
Автор Johny Cage (Sand_Snail)
Публикувано18.10.01 16:37



hmm koi ti kazva 4e ne q slusham????
Manowar prodalzava da mi e lubima grupa vapreki "4e se pravq na maz". BTW tova 4e (eventualno)ne slusham Manowar ne me pravi po- maz ;))
Badi zdrav i slushai tova koeto te kefi. Pravi tova koeto te kefi ;)
Johny Cage

------------------------------------------------
DOOM Will Never Die, Just The Players


Тема Re: Need HELPнови [re: manowarkata]  
Автор Nickname (God)
Публикувано18.10.01 17:03



ama ne go lyji deteto....



Тема Re: Need HELPнови [re: Johny Cage]  
Автор KickingKing (TheImmortalKing)
Публикувано19.10.01 00:08



Hail,

mi huu.. ma shto me obevdawash da prawq neshto koeto az ne iskam da prawq i da mislq po na4in po kojto az ne iskam???? i shto obivdash hora koito ne poznawash??? hmm BATKO?


Hail and Kill

Kicking King


Тема Re: Need HELPнови [re: KickingKing]  
Автор Johny Cage (Sand_Snail)
Публикувано19.10.01 13:01



Kazi kade v postinga sam se opital da te obezdavam v neshto?
Ima samo 1 "Badi sebe si, a ne 1 ot talpata". Prosto iskashe pomosht i az ti kazah moeto mnenie po vaprosa. Vsi4ko ostanalo si e izcqlo tvoe reshenie.

Johny Cage

------------------------------------------------
DOOM Will Never Die, Just The Players


Тема Re: Need HELPнови [re: Johny Cage]  
Автор KickingKing (TheImmortalKing)
Публикувано19.10.01 15:00



Hail,

da ne byda edin ot tylpata wikash.. smqtash li 4e sym edin ot tqh.. znaesh li w BG koe e tylpata na mojte godini? Rapari i rejwuri... az ne sym edin ot tqh.. i ne stm kato tylpata... garantiram ti go


Hail and Kill

Kicking King


Тема Re: Need HELPнови [re: KickingKing]  
Автор Elodia (Demoniac)
Публикувано19.10.01 15:09



Леле колко си тъп!


Определено имаш нужда от ПРОФЕСИОНАЛНА помощ...

Never trust an angel...



Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.