Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 01:36 01.07.24 
Музикални
   >> Manowar
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Тема Return Of The WarLordнови  
Автор Eric Adams (6 октавен!)
Публикувано20.08.01 15:38



I got my wheels, got my friends we're on the road again...

Zdrawejte hora, otnowo sym tuk sled blizo mesec... probwah da prosledq kakwo e stawalo dokato me e nqmalo tuk no se otkazah sled 10 ot obshto blizo 60-te neprocheteni postinga... bliah... Kajete s 2 dumi kakwo stawa... Adi chao zasega

Hail To Bulgaria's Manowar site



Тема Let's fight the world side by sideнови [re: Eric Adams]  
Автор Aнkaлaroн Чepния (познат)
Публикувано22.08.01 00:35



Otgovora na vuprosa ti e 'NI6TO!' Uvi edno goliamo ni6to...

Prosto zaverbuvah dvama novobranci za ideqta na kluba i gi prosvetih v tainstvoto na forumite... Da sa ni jivi i zdravi ...
Vseki nov koito vleze pi6e po zlovrednite temi, koito v momenta (smqtai dokato ti postvam) oglavqvat klasaciqta..., no kakto i da e!
Malko me e sram 4e o6te ne sa izpadnali i dori ne si pravq truda da 4eta kakvo novo e pisano po vuprosa...

Ot druga strana ne se se6tam za nova tema deto da e postavena dokato te nqma6e... btw uveri se samostoqtelno

Mii tova e v ob6ti linii - dai da izmislim ne6ti4ko da porazdvijm foruma, a? S neudovolstvie moga da otbeleja 4e geniq mi v tazi nasoka e izkliu4itelno neproduktiven



"While the land lies down in agony
and The Curce lives on
a new star shell arise..."


Тема Re: Let's fight the world side by sideнови [re: Aнkaлaroн Чepния]  
Автор StormWitch (Tales of Terror)
Публикувано22.08.01 01:36



А според мен разговорът ни за Doom vs. Gothic е много интересен - преместихме се в Хеви Метъл, така че бъди спокоен.
Макар че не виждам какво толкова недоволстваш че няма нищо ново, ако не толерираш нищо друго, освен Manowar. Мога да постна някоя и друга нова тема от сорта "Manowar са най-великите! Обичам ги тия хора!" или "А какво ще кажете за Manowar, не съ ли ВЪРХЪТ!", но това едва ли ще оживи форумът ви.

"...welcome to the kingdom of Rats"
RISK - 1990 - "Ratman"


Тема Re: Let's fight the world side by sideнови [re: StormWitch]  
Автор Eric Adams (6 октавен!)
Публикувано22.08.01 14:30



am kakwo stana s moderatora... neshto konkuresi shtqha da se prawqt... izbrahte li?

Hail To Bulgaria's Manowar site



Тема Re: Let's fight the world side by sideнови [re: Eric Adams]  
Автор StormWitch (Tales of Terror)
Публикувано22.08.01 23:35



Еми всички (без мен) гласуваха за мановарката, обаче тя явно непредприема никакви действия да си озакони статуса.
Така или иначе скоро клубовете ще станат платени...

"...welcome to the kingdom of Rats"
RISK - 1990 - "Ratman"


Тема Re: Let's fight the world side by sideнови [re: StormWitch]  
Автор Eric Adams (6 октавен!)
Публикувано23.08.01 12:18



Платени???
Какво ще рече пък това!?

Hail To Bulgaria's Manowar site



Тема Re: Let's fight the world side by sideнови [re: Eric Adams]  
Автор StormWitch (Tales of Terror)
Публикувано24.08.01 01:43



Ако искаш да си регистриран юзер и да ползваш екстри - 10лв

"...welcome to the kingdom of Rats"
RISK - 1990 - "Ratman"


Тема kraino nedovolenнови [re: StormWitch]  
Автор Aнkaлaroн Чepния (познат)
Публикувано24.08.01 04:33



NE! Manowar za men ne sa edinstvena grupa i da se izkazva6 tolkova nepodgotven otnosno nqkogo (v konkretniq slu4ai viziram sebe si) ozna4ava da razsujdava6 dosta ednostran4ivo v opredeleni otno6eniq... Ot kakvo si izvadi zakliu4enieto 4e temi ot podoben rod mi dopadat dori malko? Ta te sa napulno li6eni ot smisul - sus su6tiq uspeh, no sus smeneno ime na grupata te mogat da se postavqt i v klub Britney Spears.
Kolkoto do fakta 4e pose6tavam tozi forum, ne moje6 da si sustavi6 po tova dori priblizitelno vqrno mnenie za eventualnite mi ednostran4ivi muzikalni naklonnosti po otno6enie na Manowar - TI su6to pose6tava6 tozi klub - E I?

I kakvo 6te re4e "klubut vi" toi e kolkoto moi tolkova i tvoi...

"While the land lies down in agony
and The Curce lives on
a new star shell arise..."


Тема Re: kraino nedovolen [re: Aнkaлaroн Чepния]  
Автор StormWitch (Tales of Terror)
Публикувано24.08.01 05:12



Виж сега - там горе съм написал една думичка "ако", която променя напълно контекста от смисълът, в който ти си си го изтълкувал.
Ти изказа недоволство от писането на странични (не-Менуорски) теми и аз ти давам пример на какво би изглеждал клубът, ако се говори само за Менуор - не визирам теб и не казвам че това са ти любимите теми.
"Клубът ви" се отнася до всички хора, които недовостват, когато някой изкаже мнение за Менуор, различно от вашето (Аз също харесвам Менуор, но не ги величая и не се прехласвам по всичко, което те правят или казват, защото са Менуор - незнам как да то го обясня по-точно, сори). Казвам го, за да подчертая че аз имам собствено мнение по въпроса, което не съвпада с останалите клубари, това е.
Евалата на Virgin Steel, който единствен от останалите членове на клубът се включи в дискусията.
Отчетен беше фактът, че темата не е за този клуб и съответно я преместих в Хеви Метъл, но ме учуди крайно негативното ти отношение спрямо нея, при положение че това си беше една "метъл" тема и се дискутираха групи, които имат неоспорим принос в метъла...

П.С. А това, че се случи темата за Doom vs. Gothic да се води в темата "На Самоварите с Любов" беше случайност, породена от развитието на разговора там. Поне от последните 20 постинга никой и дума не е споменал против Мануор.

"...welcome to the kingdom of Rats"
RISK - 1990 - "Ratman"

Редактирано от StormWitch на 24.08.01 05:19.



Тема Re: Let's fight the world side by sideнови [re: Eric Adams]  
Автор manowarkata (heavy forever!)
Публикувано24.08.01 08:43



ZABELEJKA - klubovete ostavat bezplatni - Samo po6tata 6te se pla6ta we4e - ako na nqkoj mu trqbwa powe4e info - po natatak moga da napi6a o6te 6toto sega si imam malko problems ....

Hail and kill!



Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.