Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 13:23 20.04.24 
Филмови
   >> Манга
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Тема ВТОРА ГОЛЯМА СРЕЩА - 20-21 август  
Автор Star_Virgin (^_^)
Публикувано19.07.04 12:53



Тъй като на първата среща много хора нямаха еъзможност да дойдат (и въпреки това бяхме 37 човека), се реши да се направи още една такава.
Тъкмо ще са минали кандидатстудентските изпити, ходенията на море и т.н.
Датите засега са 20-21 август. Очаквайте скоро подробности.
Мястото има голяма вероятност да е същото, а може и да е друга още по-голяма хижа, ще видим.
Желаещите да пуснат по един пост, че искат да дойдат за да ги запиша.

Птиците не са това, което бяха ХАХАХАХАХА ^_^


Тема Re: ВТОРА ГОЛЯМА СРЕЩА - 21-22 августнови [re: Star_Virgin]  
Автор Star_Virgin (^_^)
Публикувано20.07.04 19:11



Извинявам се объркала съм датите!!!! Става дума за 21-22 август - събота и неделя.
Gomen ne -_-

Птиците не са това, което бяха ХАХАХАХАХА ^_^


Тема Re: ВТОРА ГОЛЯМА СРЕЩА - 21-22 августнови [re: Star_Virgin]  
Автор vessko (новак)
Публикувано21.07.04 13:28



Абе на вас не ви ли писна да вдигате купони?
Ще замърсите Витоша хартийки и хранителни отпадъци!

Едно обаче е сигурно...няма да имате същата ”техническа поддръжка” и няма да се гледат анимета...



Тема Re: ВТОРА ГОЛЯМА СРЕЩА - 21-22 августнови [re: vessko]  
Автор Star_Virgin (^_^)
Публикувано21.07.04 14:14



Tova beshe mnogo stranno deto go napisa, v godinata se praviat 1-2 golemi sreshti i ne ni li pisnalo da sme pravili kuponi.....
Vtoro otkyde ti hrumna che niama da imame tehnicheska poddryjka am???
+ tva si vzehme chuvali, sybrahme si vsichkite bokluci i gi izhvyrlihme na opredelenite za tova mesta...

A i celta na tazi sreshta e da doidat horata, koito ne mojaha prednia pyt.
Iskame i da obsydim ideiata za kluba po=podrobno veche.
Ne vijdam nishto losho v praveneto na sreshtite, ako imash vyzrajenia molia te argumentirai se.

Птиците не са това, което бяха ХАХАХАХАХА ^_^


Тема Re: ВТОРА ГОЛЯМА СРЕЩА - 21-22 августнови [re: Star_Virgin]  
Автор vessko (новак)
Публикувано23.07.04 16:45



Леле колко негативна енергия...
Казвам ”не ви ли писна”, защото на човек не е възможно да му писне от купони. Един вид риторичен въпрос - естествено, че не ви е писнало.
За боклуците се майтапя - един вид обема на боклуците е сравним с размера на купона. С което исках да намекна, че добре сте си прекарали.

Виж за техническата поддръжка сама ще се убедиш, че съм прав...



Тема Re: ВТОРА ГОЛЯМА СРЕЩА - 20-21 августнови [re: Star_Virgin]  
Автор perfect-blue (SuperBeast)
Публикувано29.07.04 18:21



awe pak se otmenq sreshtata be!


ops..ne sym si smenil nika tozi pyt...nqma znae4enie....


kerkerker

because the world owes me nothing....


Тема Re: ВТОРА ГОЛЯМА СРЕЩА - 20-21 августнови [re: Star_Virgin]  
Автор Alegra (...)
Публикувано04.08.04 22:10



приемате ли и не толкова запелини по анимето на срещата? прозвуча ми страшно интересно, и понеже съм нова фенка, се чудех, дали приемате новаци на срещите...така че ще казваш ли за новостите? В Планинарска песен ли остава сбирката, или друга хижа? За Планинарска песен съм чувала доста (не съм ходила, но мои приятели редовно си правеха сбирки до там и винаги е било страшен купон), но не разбрах, там ли се гледат АНИМЕтата? А мога ли да си взема още някой? До кога става записването?



Тема Re: ВТОРА ГОЛЯМА СРЕЩА - 20-21 августнови [re: Alegra]  
Автор Star_Virgin (^_^)
Публикувано05.08.04 15:07



niamash nikakyv problem. Po princip mojesh da vzemesh koito si iskash, prosto triabva da go kajesh za da go imame v predvid kato broika.
Kato gledam mai pak shte otidem, tia dni shte se zvyni, inache da anime se gleda tochno v hijata, poneje chainata i' e goliama i mnogo udobna za gledane, veche e izprobvana. Ako vse pak imash niakakvo drugo predlojenie, predi oshte da sme reshili okonchatelno kyde shte se hodi tozi pyt, dai go nasam, vij kakvi pari e noshtuvkata, kak se stiga do tam, ima li miasto da se napravi projekcia za mnogo hora ^_^. Zapisvaneto e do 1-2 dena predi sybitieto, za da mojem da organizirame hodeneto do miastoto.
Ako jelaesh mojesh da mi pratish e-mail za povechko informacia: stellaria@abv.bg

Птиците не са това, което бяха ХАХАХАХАХА ^_^



Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.