Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 04:52 20.04.24 
Филмови
   >> Манга
Всички теми * *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Тема Kak se razprostraniava Anime v Balgaria?  
Автор sgpOOObg (непознат )
Публикувано07.06.04 16:26



Sled 4 godini prekarani v amerikanskia universitet v Blagoevgrad zavarshih ne samo s diploma no i s 35 kilograma CD-ta. Ta imam 200 GB samo s anime. Golemia mi problem - osven niakolko choveka v universiteta ne mojah da nameria hora koito da go haresvat kato men. Goliamata mi mechta e da si napravia sait kato boxtorrents za da populizairam animeto v balgaria. Razpolagam s neobhodimite resursi samo niamam nikakvo vreme. Izdirvam anime klubove i saratnici koito da mi kajat kakvo moga da napravia. Az lichno predpochitam fantasy i Space animetata kato Slayers, Robotech, Ghost in the shell ili Hellsing. Vsashtnost imam pochti sihcko koeto staa za gledane. Razbora se polzvam samo pc-to si shtoto animetata det se davat po nashta televizia hich ne gi haresvam. Ima tolkova po interseni sho sa hvanali tichno tiah ne znam. Pak i povehceto animeta sa za gledane navednaj inache se gubi istoriata. dokat biah v universiteta mojeh da si pozvolia da zasedna za 13 chasa niakade za da izgledam Scrapped Princess naprimer ama sega veche nemoga. Treba da se raboti nali? Ta niakakvi predlojenia?



Тема Re: Kak se razprostraniava Anime v Balgaria? [re: sgpOOObg]  
Автор sgpOOObg (непознат )
Публикувано07.06.04 16:27



a i zahto pravia tova? Shtoto mi pisna da chakam niakoi biznesman da se seti che i ot tova se pecheliat pari i da pochne da vnasia masovo anime. Oshte zashtoto ako nekoi go napravi pravoto koeto sha vnesat sha sa Pokemon i DBZ podobni a ot tazi misal kosata mi se izpravia. Ta te go pravia veche - ujas. DA ne govorim che Prevedeni na balgarski povecheto glasove sha sa ujasni. As si obicham nadpisite - a vie?



Тема Re: Kak se razprostraniava Anime v Balgaria?нови [re: sgpOOObg]  
Автор Raul Endymion (котенце)
Публикувано09.06.04 01:01



Виж сега да ти кажа защо на тоя етап легално аниме не се внася. Защото се оказва, че час и половина аниме излиза по-скъпо от игрален филм. То за филмите пазара е скапан, пък камо ли за нещо дето все още няма популярност. Въпрос на време е да почне да се вкарва аниме, но на тоя етап е все още рано. Колкото и неприятно да звучи това.

Tu Ridi
Фен съм на Стефан Минчев



Тема Re: Kak se razprostraniava Anime v Balgaria?нови [re: Raul Endymion]  
Автор sgpOOObg (непознат )
Публикувано09.06.04 09:48



Az si misleh po skoro da si napravia ftp server ot koito horata da mogat da si darpat nelegalno. Iasno mi e che legalno e nevazmojno. Kato biah v USA mi iskaha po 39$ za video kaseta s DBZ. To i taka sha si e trudno shoto horata tuka plashtat na MB no ima i takiva na 24/7 dostap. Navremeto si igrah da pisha prevodi za Slayers na balgarski i sa tarsia hora koito biha iskali da mi pomgnat da izgradia website za podobni iniciativi.



Тема Re: Kak se razprostraniava Anime v Balgaria?нови [re: sgpOOObg]  
Автор vessko (непознат )
Публикувано09.06.04 13:42



Истинските аниме фенове ги вършат тези работи без пари.
Всички ”свободни” фтп-та които публикуват манга и аниме, го правят безплатно. То пак си е пиратлък, ама поне не печелият пари на гърба на автора, а го популяризират.То от нашия пазар, едва ли биха спечелили много, ама е ПО-неморално хем да ги пиратираш, хем и да печелиш пари от това.

Тия далавери, дето си ги замислил нещо ми намирисват...да популяризираш срещо мангизи...на това ли ви учат в ”Американския”.

Ми ето виж БИТТОРЕНТ-а, там не се искат пари, всичко е на разменни начала(страшно ме е яд, че нямам РС и мангизи, та да го ползвам).
Да не говорим, че това е нещо като бета-тестинг за аниме заглавия - хем реклама, хем се вижда, кои заглавия ще вървят по-добре.
(Абе те големите корпорации, ще си вземат парите по един или друг начин.)



Тема Re: Kak se razprostraniava Anime v Balgaria?нови [re: vessko]  
Автор sgpOOObg (непознат )
Публикувано09.06.04 15:01



Az nishto ne sam spomenaval za pari za men a za tova che v balgaria Interneta sa plashta na MB trafic(kat mene - za tova veche ne smakvam). Estestweno che imam predvid bezplatno razprostranenie. Nikoi dori i az ne moje da si pozvoli da si kupuva anime. kato kazah kato bittorents naistina imah predvid kato tiah. Bezplatno estestveno. Akcenta tuk e varhu dumata 'tiah'. Az sam sam. Trebat mi hora koito da mi pomognat v planiraneto i izrabotkata. Zasega sam pochnal saita. ZA sajalenie ne moga da si pozvolia sobstveno ftp shoto trafika sha ma sasipe. Sha triabva da izpolzvam data.bg osven ako niakoi nema po dobra idea. Tova mi trebat idei ne pari.

<P ID="edit"><FONT class="small"><EM>Редактирано от sgpOOObg на 09.06.04 15:07.</EM></FONT></P>

Редактирано от sgpOOObg на 09.06.04 15:06.



Тема Re: Kak se razprostraniava Anime v Balgaria?нови [re: sgpOOObg]  
Автор vessko (непознат )
Публикувано10.06.04 13:58



Ами горе по-други неща ги пишеш .

Няма нищо по-лесно от това да разпространяваш безплатно

фтп: изкарай си безплатен акаунт в ФТЛ, ЕВРОТО, АРЕНАТА или ДАТАТА (е има и много други) и почвай да ъплоудваш! Трябва ти само компютър с интернет и ГетРайт (или друга подобна).

п2п: с клиентите на БИТТОРЕНТ, И-МЮЛ и ДЗ+ можеш и да шерваш (така дори ще получиш по-добър рейтинг за достъп).

Съвет: ако ще качваш Слейър на ФТЛ, преди да започнеш виж, кои серии са вече качени и качи само липсващите...предполагам, че доста хора ще са ти благодарни.



Тема Re: Kak se razprostraniava Anime v Balgaria?нови [re: vessko]  
Автор vessko (непознат )
Публикувано11.06.04 16:12



Опааа...още по горе съм написал някъкви безумни глупости...

sgpOOObg извинявай, нещо съм объркал поста...всъщност това е част от разговорът ми с едни друг човек...после, като съм чел писанието ти съм го възприел, като продължение...извинявай още един път!

Нещо съвсем съм се изнервил и съм изперкал напоследък.



Тема Re: Kak se razprostraniava Anime v Balgaria?нови [re: vessko]  
Автор Star_Virgin (^_^)
Публикувано13.06.04 00:42



eh niama da se nauchite eiii - anime.ludost.net - vlizate na Chise - servera ili vyv foruma za da vidite koi kyde kakvo kachva po bg peeringa...

Птиците не са това, което бяха ХАХАХАХАХА ^_^


Тема Re: Kak se razprostraniava Anime v Balgaria?нови [re: Star_Virgin]  
Автор vessko (новак)
Публикувано14.06.04 14:03



Има и други места...само от този сайт "Няма да се научим"!




Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Всички теми**Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.