Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 03:10 25.04.24 
Филмови
   >> Манга
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Тема Out of ideas  
Автор JcDBG (Rurouni)
Публикувано04.02.03 07:31



Ami ve4e ne znam kakvo da svalyam!Molya vi predlojete mi neshto....

If it doesn't kill me,it only makes me stronger.


Тема Re: Out of ideasнови [re: JcDBG]  
Автор Safiir (AK beamer)
Публикувано04.02.03 11:31



Zashto ne Inuyasha? Obache swaljaj sled 35-ti epizod zashtoto predishnite shte gi kacha az :) Drugija wariant e .hack//sign. A mozhe i naruto wapreki che ne e sub-wan oshte zelija.



Тема Re: Out of ideasнови [re: Safiir]  
Автор JcDBG (Rurouni)
Публикувано04.02.03 14:37



*sigh*Ve4e svalih .hack//sign,a inuyasha ste mi go dadat.Btw az ti pisah za saber marrionette j ,j to x i x,no poneje imash oshte neshta,koito me interesuvat,a i za jalost sum prekaleno zaet v momenta ste go ostavim za malko po-kusno....Btw ako si hareshash neshto ot moite raboti samo kaji


(list-a ne e update-van skoro(no time))

If it doesn't kill me,it only makes me stronger.

Тема Re: Out of ideasнови [re: JcDBG]  
Автор Spiner (Hittokiri)
Публикувано04.02.03 21:50



.hack//sign !! tukmo shtiah da pitam Safiir dali shte go polu4ava skoro ! Koga shte gi kachish na saita ?
ami , bih ti predlozhil da svalish RahXephon . Izteglih si purvite 5 epizoda i mislia che anime-to e strashno , puk i e novo ^_^

Knowing my heart , the flowers weep and the wild birds cry.


Тема Re: Out of ideasнови [re: JcDBG]  
АвторMasta Killa (Нерегистриран)
Публикувано04.02.03 23:52



Защо не пробваш да свалиш някоя пичка. Прави се лесно - трябва само да намериш подходящия обект и да изрецитираш следните думи - Мноо си яка. Искам гуш-гуш. Мерси!
И запомни - не се опитвай още от първия път да напъхаш дискетата във флопито, да й прочистиш харддиска или да я ъпдейтваш. Жените са малко по-различно устроени от компютрите както сам ще се убедиш и изискват малко по-други методи от познания в областта на явата, хакерството и други.
Нека силата да бъде с теб, загорели братко!



Тема Re: Out of ideasнови [re: Masta Killa]  
Автор JcDBG (Rurouni)
Публикувано05.02.03 00:19



:))) Dam dobre e kato ideya,no za sujalenie v momenta sum pas!(A i lipsvat momi4eta, koito sa moi tip naposleduk)A kolkoto do .hack//sign ste potursya kude sum zavryal sh******* CD-ta i ste po4na da go ka4vam.

If it doesn't kill me,it only makes me stronger.



Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.