Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 07:52 25.04.24 
Филмови
   >> Манга
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Тема Help? O_o  
Авторbondagekitten (Нерегистриран)
Публикувано22.01.03 00:05



Hm. Kak moga da stana "member" na klyba? ili drygi klybove. er. Kogato click-na na "Nov Potrebitel" mi kazva "PAGE CAN NOT BE FOUND".-___-;;; Vseki pat.

Molia ne se kolebaite da iztriite tova message O_o; Znam che niama nishto obshto s anime/manga <.<;....Sooo....Help?^_^;

~Hel-chan
http://thebroken.deviantart.com



Тема Re: Help? O_oнови [re: bondagekitten]  
АвторWelkin Maze (Нерегистриран)
Публикувано22.01.03 09:27





Na drugiq link ti go kazwa, shtoto kakto obiknoweno sa si ostawili rycete nqkoi hora.



Тема Re: Help? O_oнови [re: bondagekitten]  
Автор TomoeМодератор (аниме гуру)
Публикувано22.01.03 18:27



Оо, Hel-chan, здравей отново! Long time no see, както се казва при вас.
Трябва да си много упорита с клубовете на dir.bg, защото те не винаги са любезни. Хубаво е да се регистрираш все пак.
Я кажи имаш ли намерение да идваш тук, че може да направим някоя сделка?

singing
"Cha La Head Cha La" by Hironobu Kageyama

"ARAYASHIKI: Death is not the final stage." Virgo Shaka, Saint Seiya


Тема Re: Help? O_oнови [re: Tomoe]  
Авторbondagekitten (Нерегистриран)
Публикувано23.01.03 00:32



lol, Tomoe-san! Ogenki desu ka!! ^_^ Ne moga da poviarvam che si me spomniash, lol. Whadda ya think 'bout meh new nick?O_o..."bondagekitten"*coughcough*...
Az taka, otivam na edin forum, sedia niakolko dni/sedmici...i disappear-vam, lol ^_^;; i se vrashtam sled niakolko meseca O_o; Cestita Nova Godina, lol^_^;;;*eh...watashi wa..baka desu...-.-; *...*COUGH* Hm.
What do you mean by "имаш ли намерение да идваш тук, че може да направим някоя сделка"...? O_o

Mejdy drygoto, mersi za linka Maze-san. Sega shte go probvam, dano da raboti...~o~;;...*kicks computer repeatedly*...>.<
~Hel

*HUGS*^o^



Тема Re: Help? O_oнови [re: bondagekitten]  
Автор TomoeМодератор (аниме гуру)
Публикувано23.01.03 00:52



Мислех си, дали нямаш анимета за trade, ама сега като се сещам, твоите са май само на DVD. Нали така беше (поправи ме ако греша)?

singing
"Time~ 2036 no Sentaku" by Hironobu Kageyama and Mitsuko Horie

"ARAYASHIKI: Death is not the final stage." Virgo Shaka, Saint Seiya


Тема Re: Help? O_oнови [re: Tomoe]  
Авторbondagekitten (Нерегистриран)
Публикувано23.01.03 01:13



Ami. Da, tezi koito imam, i niama da te laja, sa samo hmmm....dve( "Ah!Megami-sama" the Belldandy movie, i parvoto(i edinstveno lol) "Angel Sanctuary" OVA). Pricinata poradi koiato imam samo dve e che vece ne se interesyvam tolkova v pritejavaneto na anime, zaradi samite ceni na dvd-tata.-.-;;;;;; Az ne sam bogata, nali se seshtash... Zatova, v posledno vreme ako gledam anime e ili na computara mi(i.e. download-vala sam go sama), ili na disc napraven ot niakoi priatel koito moje da pravi discove s movies. Sashto kopyvam fansubs na disc ot cyjbina. ^_^;; I'm just another cheap anime fan, as they say.^_^;

~Hel



Тема Re: Help? O_oнови [re: bondagekitten]  
Авторbondagekitten (Нерегистриран)
Публикувано24.01.03 04:13



okei, onzi link ne mi pomaga.9_9;; az vece si napravih "kliuc" v dir.bg, ama tova po kakav nacin mi pomaga s registracia za klyba??-.-;; Iskam da moje covec da mi clickne na imeto i mini-profailce da izleze, s imeto mi, i saita mi, i etc...kato na Tomoe-san.-.-;;;;;;;;*is kinda jealous?O_o;;;*....



Тема Re: Help? O_oнови [re: bondagekitten]  
Автор [Mecha]Warrior (:Регистриран:)
Публикувано24.01.03 09:24



Да не би да си зад firewall ?



Тема Re: Help? O_oнови [re: [Mecha]Warrior]  
Авторbondagekitten (Нерегистриран)
Публикувано27.01.03 05:40



"firewall"..?? O_o;



Тема Re: Help? O_oнови [re: bondagekitten]  
Автор Safiir (AK beamer)
Публикувано27.01.03 10:15



Towa znachi e edna stena, kojato obache njakoj nehranimajko ja e podpalil i zatowa e firewall :) Pitaj internet provider-a si. Te trjabwa da ti kazhat dali imash ili ne. Wapreki che ako si na dial-up ne bi trjabwalo. Na kakwo si?

Редактирано от Safiir на 27.01.03 10:17.




Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.