Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 14:52 13.06.24 
Я! Архивите са живи
   >> Мъж на годината 2001
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Тема (размисли на един кретен)нови  
Автор Aлeдap (самота)
Публикувано22.08.03 11:29



За мен е източник на постоянно удивление какъв невероятен набор от дебили пишат в клубовете на дир-а. Все си мисля, че уж за две-три години ще свикна, но не - невероятни екземпляри изникват и ме разсмиват или плашат до смърт.

Първо - не разбрах - какви са тези хора, които идват тук да си решават проблемите? За съвет? Например - да се разведа ли или не. Гаджето ми ме заряза - какво да правя. Как какво? Нима има хора, които да се съмняват, какво следва да се направи? А тъпото е, че очакват да дойдат тук и някой да им реши проблемите, без да ги е виждал, без да е наясно. Смешни са ми. Кой може да ти реши проблемите освен теб самия? И да искаш решение от някакъв тулуп, който се е събудил в лошо настроение и се е скарал с жена си - голяма полза, голямо чудо.

Второ - защо ли всички се правят на нещо, което не са? Каква е тази виртуална шизофрения? Девствените са дон-жуановци; глупавите - умни; ако слушаш какво се приказва, ще разбереш, че тук идва каймака на обществото - ама красиви, ама богати, ама умни - комплексирах се направо! Как се осмелявам да пиша въобще сред тези съвършени хора. Хубаво, че съм виждала някои от тях, та поне знам, че всичко е въздух под налягане. И какви съвети дават, леле! Тези, които нямат нито една свястна връзка, продължила повече от две вечери в дискотеката, дават съвети на женени. Жени, дето са си нямали нито едно гадже, дават съвети как да се сваля мъж. Слепите прогледнаха, глухите чуват, тъпите са умни!
Аз им се кефя донякъде - егати самочувствието(наглостта?) трябва да имаш. Особено ако си виртуален сваляч - представям си как излизаш на улицата и си някакъв грозен, дебел, очилат, а тук си ВЕЛИКИЯТ ЛЮБОВНИК. Болно ми става всъщност...






Aledar~


Тема Re: (размисли на един кретен)нови [re: Aлeдap]  
Автор Aлeдap ()
Публикувано22.08.03 12:35



kakto se kazvashe w edna tema: Gybke, pomni si obeshtanieto!





Aledar~


Тема Re: (размисли на един кретен)нови [re: Aлeдap]  
Автор @MORlL (ТВЪРДЕ ЯКОТО)
Публикувано03.09.03 14:48



помни си го и ти. щото аз го помна баси.

DUM SPIRO OTPORIL


Тема Re: (размисли на един кретен)нови [re: @MORlL]  
Авторdedoviq (Нерегистриран)
Публикувано03.09.03 15:12



oooooooo, doyde li be tupan



Тема Re: (размисли на един кретен)нови [re: Aлeдap]  
Автор Octavia (пролетарий)
Публикувано07.09.03 21:13



Бе тва някакво съвпадение ли е или всички са на антидепресанти в тези клубове.

Aledar~


Тема Re: (размисли на един кретен)нови [re: Octavia]  
Автор @MORlL (ТВЪРДЕ ЯКОТО)
Публикувано10.09.03 14:06



не е съвпадение. тоя дедов е с още по-сериозен проблем щото мама и тате са санитари на 4-ти километър и той гепи от нощното шкафче (при вазелина и тампоните на мама и вакуумния удължител за патето на тати) къде кво свари....лошото е че понекога буйства от хаповете и се напикава ама тва само понекога. мммм. много мъка има по тоо свет.

DUM SPIRO OTPORIL


Тема Re: (размисли на един кретен) [re: @MORlL]  
Автор Aлeдap (демон)
Публикувано16.09.03 16:40



хахахаха



Aledar~


Тема Re: (размисли на един кретен)нови [re: Aлeдap]  
Автор Dedo Uluk (пристрастен)
Публикувано07.10.03 11:14



Ми това е едно от основните предназначения на нет-а. Човещинка, кво да правиш...



Тема Re: (размисли на един кретен)нови [re: Aлeдap]  
Автор ASSASSlN-1 (носещият дарове)
Публикувано09.10.03 23:03



Малиииии каке най прекрасна как само го каза.Улии къ ма кефиш.Ми ти незнаеш ли че туй е клуб за комплексари с председател г-н Порилов и неговата фен група Крейз,Дедовия и моя милост.Ох изчервих се.

ЗА ВСИЧКИ - ПО МНОГО



Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.