Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 00:32 03.07.24 
Политика, Свят
   >> Македония
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | >> (покажи всички)
Тема (НЕ)ДЕМОКРАТИЈА НА БУГАРСКИ НАЧИНнови  
АвторMAKEДOHEЦ (Нерегистриран)
Публикувано09.02.01 22:42



ОМО ИЛИНДЕН

Полицијата спречи „омовци“ да положат цвеќиња на споменикот на Делчев



На 4 февруари годинава делегација на политичката партија ОМО Илинден - Пирин од полицијата од Благоевград била спречена да положи цвеќиња на споменикот на Гоце Делчев по повод годишнината од неговото раѓање, соопшти оваа партија. Почитувајќи ја наредбата на претставникот на државниот обвинител, Снежана Кацарска, полицијата не ја пуштила делегацијата да положи цвеќиња со образложение дека партијата не е легална. Полицијата одбила да покаже копија од наредбата.
Бугарската политичка партија, ОМО Илинден - Пирин, чии членови повеќето се етнички Македонци, лани беше забранета со одлука на Уставниот суд на Бугарија. Поради тоа партијата поднесе жалба пред Европскиот суд за човекови права во Стразбур.
------------------------------------------------------------------------------------------------------

И после Бугарија сакала во Европа, ХАХАХАХАХАХА. Трагикомика.




Тема а, само вака му е мајкатанови [re: MAKEДOHEЦ]  
АвторMapko Kиceлиckи (Нерегистриран)
Публикувано09.02.01 23:16



Кај си бре Мацедонек? Баш ми фали твојот интелект. А доаѓај почесто, те молам!



Тема Вие ОМО-вци сте 10 човека а..нови [re: MAKEДOHEЦ]  
АвторKocтaдин (Нерегистриран)
Публикувано09.02.01 23:42



дигате джбала за 10000
Ама сега и сърбите няма да ви плащат и ще останете 3-4 колкото за белот
Айде че си имам работа



Тема intelektнови [re: Kocтaдин]  
АвторLaci (Нерегистриран)
Публикувано10.02.01 08:01



abe shto e vazhno kolku se.

nikoj od vas ovde ne ja komentira bugarskata glupost da im zabrani na slobodni gragjani da posetat nekoj grob, bez razlika chiv e.

zarem vo 21 vek vo Bugarija mozhat vakvi raboti da se sluchuvaat?

pa posle sakash so tebe nekakva diskusija.

abe ajde be odi uchi tamu.



Тема Re: Laci i intelektotнови [re: Laci]  
АвторPirotski (Нерегистриран)
Публикувано10.02.01 09:31



Laci ne se pravi na absoluten glupak

1 Tezi hora ne priznavat nacionalnata opredelenost na
Goce DELCHEV
2 Psuvat i pejat pesni sreshti prijatelite na G.DELCHEV ot
Vyrhovnija komitet.
3 Pametnika e povdignat ot bylgarskija narod za dejnosta na Delchev
za osvobozdavane na makedonskite bylgari ot tursko igo.
4. Vjarno e che G DELCHEV skysva s Vyrhonija komitet no nikoga ne e pluval po Bylgarskata dyrzava.
5 Toj ne moze da byde chestvan ot MAKEDONISTI zashtoto imal tochno obratnoto mnenie kym koja narodnost prihadlezi
BIL E UCHITEL PO BYLGARSKI EZIK V NOVO SELO SHTIPSKO
NAZNACHEN OT EXARHIJATA.
Taka che OMO v tozi sluchaj se gavri s pametta na BYLGARSKIJA narod
kato po Jugoslavski model s nashi kamyni po nas.



Тема трагикомичното е, ченови [re: MAKEДOHEЦ]  
Автор П.M. (член)
Публикувано10.02.01 12:20



разчитате на шепата лумпени от ОМО да оказват натиск върху българските власти...



Тема Re: intelektнови [re: Laci]  
АвторMiki (Нерегистриран)
Публикувано10.02.01 16:52



Laci e prav toja pyt. Ako horata od OMO iskat da slozhat cvetia na nikoj grob bi trebvalo da ne im se prechi. Pametnizi i grobove sa sveshtenni mesta. kakvo shte navredi na niakoi ako chlen na OMO otide na groba no Goce kato chastno lice? Nishto. Ako policiata ne mu razreshi togava trigva milvata che Bylgaria e policejska dirzhava. Mislia che intervenciata na policiata poveche vredi na Bylgaria od kolkoto pomaga.
Inache az ne sim siglasen z Laci po makedonskia vipros. Ama tova ne e sluchajno zashtoto nie sme zavirshili dve razlichni uchilishta. kolkoto i da mi se iska da kazha che tova koeto az lichno mislia po tozi vipros e moe lichno mnenie do koeto sim doshil sam, kato izpolzvam sobstvenia si intelkekt, shte si izkrivia dushata ako tvirdia tova. Edin chovek e product na sredata v kojato zhiveee. mene sa me uchili edno, Laci drugo. A inache nie sme mnogo bliski, i nema da se uchudia ako sme rodnini. Az sim mezhdu tia nikolko miliona Bylgari koito sa potomci na bezhancite od Makedonia. Tretirajme vsichko tova kato malka kavga mezhdu rodnini i ne zabraviajme che dazhe i da se karat, rodninite sa pak naj blizki i v trudni momenti samo na teh mozhe da se razchita. Tova vazhi poveche za horata od Makedonia ponezhe te sa po malko.
Inache Laci e logichen i ne argumentira svoite mnenia s psuvni i obidi kakto mnogo hora od Makedonia za zhalost.
Az za priv pyt pisha tuka inache cheta mneniata redovno z interes.
Ajde sis zdrave.



Тема АКО....нови [re: Laci]  
АвторБЪЛГAPИH (Нерегистриран)
Публикувано10.02.01 17:59



ЛАЦИ - АКО ЕДНА ПАРТИЯ ОТ 20 ЧОВЕКА ДОЙДЕ У СКОПИЕ ДА СКАНДИРА,ЧЕ ИСКА ОХРИД У БЪЛГАРИЯ - КАКВО ЩЕ КАЖЕШ?
ТИЯ ХОРА ОТ ОМО ИСКАТ ДА ДЕЛАТ БЪЛГАРИЯ - КОЯ ВЛАСТ ЩЕ Е СЪГЛАСНА С ТОВА?
У МАКЕДОНИЯ БИЯТ НАПРАВО АКО РЕЧЕШ ЧЕ СИ БЪЛГАРИН А У БЪЛГАРИЯ МАКЕДОНЦИТЕ СЕ ГОРДЕЯТ СЪС ЖИВОТА СИ И ЖИВЕЯТ ДОБРЕ!
НЕ ЗАЩИТАВАЙ ХОРА , КОИТО ИСКАТ ВОЙНА!
РЕЗУЛТАТА ТРЯБВА ДА ТИ Е ЯСЕН!



Тема Re: (НЕ)ДЕМОКРАТИЈА НА БУГАРСКИ НАЧИН [re: MAKEДOHEЦ]  
АвторBълk (Нерегистриран)
Публикувано10.02.01 20:46



Мдаааааааааа ...

Първо: И да ви се ще, и да не ви се ще, ние ще си влезем в Европа, за вас не знам ...
Второ: Що е то "македонец" и с какво се то яде?
Трето: Що не си налягате парцалките в държавицата си, дето е метър на метър, а сте тръгнали перде-кириз да правите на това, дето става у нас?
Четвърто: Ако ви се иска да си създавате опасни неприятели, попаднали сте точно на когото трябва.
Пето: ОМО "Илинден" е незаконна в България!!! Ако толкова ви дреме за тая фантомна организация, приберете си я у вас и правете с нея каквото ви е кеф.

Аре чао, братя македонци (демек - заблудени българи, срам!!!), нямам време за повече приказки във връзка с вашите простотии ... Видов Ден идва ... и умната, нали? :-)))



Тема Re: (НЕ)ДЕМОКРАТИЈА НА БУГАРСКИ НАЧИНнови [re: Bълk]  
АвторBълk (Нерегистриран)
Публикувано10.02.01 20:53



... а, излиза един филм - "На изток е раят" ... гледайте го, белким забравите досадния си навик да плюете корените си ...




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.