Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 16:15 17.06.24 
Политика, Свят
   >> Македония
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | >> (покажи всички)
Тема Imam rodnini vo Varna..нови  
Автор Makedonec ()
Публикувано12.08.00 10:36



Tie se chuvstvuvaat kako Makedonci ama se plasat od vlastite...............pozdrav do site Makedonci...

Тема Imam rodnini vo Varna..нови [re: Makedonec]  
Автор Pirinski makedonec ()
Публикувано12.08.00 10:45



Ти говориш за трета световна война, бе човек!

Тема Imam rodnini vo Varna..нови [re: Makedonec]  
Автор B v l g a r i ()
Публикувано12.08.00 10:47



Opaaaa, znaev si jas deka taka ke "skokne zajcheto". Mozhi i nie so tebe da izlezeme rodnini...:-)))))))))))))

Тема Imam rodnini vo Varna..нови [re: Makedonec]  
Автор Edin Shop ()
Публикувано12.08.00 12:19



Ti govorish gluposti be chovek. V Balgaria vseki moje da se samoopredeli kato kakav si iska. Niakoi da prechi na karakachanite da se samoopredeliat kato garci?( makar che izobshto ne sa takiva).niakoi da kazva na turci, cigani, armenci, vlasi, evrei, gagauzi, i.t.n. kakvi sa. Makedonec iavno dobre sa ti promili mozaka. A pak i ne znam kak moje da se izkazvash taka avtoritetno za deistviata na balgarskite vlasti kato ne si bil v Balgaria:)).

Тема Ти рече некой да одиш да садиш бостан...нови [re: Makedonec]  
Автор Аспарух ()
Публикувано12.08.00 12:45



...ама ти не слушаш. Много си досаден бе, Виктор. Дай нещо по-ново, хептен, като разбита грамофонна плоча си. Поздрава ти няма как да стигне до "македонците" в България, не знаеш ли, че на тях и интернета им е забранен от властите?

Тема Sum bil vo Bugarija i gi posetiv moite rodniniнови [re: Edin Shop]  
Автор Makedonec ()
Публикувано12.08.00 20:11



Vo Varna. I tie mi rekoa deka se plasat otvoreno da kazat deka se Makedonci. Zosto ne mi veruvate?

Тема Sum bil vo Bugarija i gi posetiv moite rodniniнови [re: Makedonec]  
Автор Edin Shop ()
Публикувано12.08.00 21:02



Ami shtoto otkrovenno lajesh. Koga si bil v Balgaria. Ti opita li v razgovor na obshtestveno miasto da kajesh che si makedonec i ako si opital niakoi napravi li ti problem. Ili i tia tvoi rodnini vav Varna sa plod na fantaziata ti kato diado ti deto bil makedonec. Sam saznavash che teoriite ti sa dosta absurdni. vseki moje da si izmisli kakvito shte rodnini i da im pripishe kakvito si iska dumi. Taka che dai da govorim za konkretni neshta. Kade, koga i kak balgarskite vlasti sa poprechili na niakoi balgarski grajdanin da iziavi etnicheskoto si samoopredelenie. I stiga s tia mahlenski kliuki

Тема Sum bil vo Bugarija i gi posetiv moite rodniniнови [re: Edin Shop]  
Автор Dobrin ()
Публикувано13.08.00 00:40



Abe az mu obiasnih kak stoi vaprosa za rodninite ama kato ne mu uvira glavata. Neka da si prikazva za rodninite. Kakto kazah vseki Makedonec sas sobstvena teoria za proizhoda na Makedonskiot narod. Napravo da umresh ot smiah. Ama nali sa si nashi hora Bulgari, kakvito sme nie takiva i te. To nali i pri nas veche mnogo stanaha teoriite. Nie Bulgarite sme golemi teoretici. Filosofiata ni e v krvta. Da ni e zhiv i zdrav Makedonec che bez nego sivi shte stanat dnite. Samo malko poveche originalnost da proiaviava che neshto mnogo se povtaria. Stava skuchno taka i osven tova razvalia debata.

Тема Imam rodnini vo Varna..нови [re: Edin Shop]  
Автор Laci ()
Публикувано13.08.00 10:51



me nasmeja. toa shto vazhi za drugite ne vazhi za Makedoncite. vo Bugarija se tolku dobri kon tie koi se chuvstvuvaat Makedonci razlichni od Bugari sigurno nagradi davaat.

Тема Sum bil vo Bugarija i gi posetiv moite rodniniнови [re: Edin Shop]  
Автор Laci ()
Публикувано13.08.00 10:53



jas sum bil i koga kazhuvav deka sum Makedonec me vikaa Srbin.


Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.