Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 20:21 16.06.24 
Политика, Свят
   >> Македония
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | >> (покажи всички)
Тема nekoi Makedonci se pogolemi Bugari od Bugariteнови  
Автор Laci ()
Публикувано08.08.00 04:22



zoshto?

Тема nekoi Makedonci se pogolemi Bugari od Bugariteнови [re: Laci]  
Автор B v l g a r i ()
Публикувано08.08.00 05:26



Ova retorichko prasanje li e ili shto? Ako e- odgovori si sam, ako li pa ne, prasaj nekoi od tie "Makedonci koi se pogolemi Bugari od Bugarite", da chuesh shto ke ti kazhi. Nishto pozitivno nema da dobiete vo idnina, cim vaka dlabaete so kalachka vo grbot na brakjata vashi Bulgari.

Тема nekoi Makedonci se pogolemi Bugari od Bugariteнови [re: B v l g a r i]  
Автор Laci ()
Публикувано08.08.00 07:32



prashanjeto e sushtinsko a ti nishto ne mi kazha. znam kje rechesh isti se. no eve i da se isti sepak mozhe da se primeti deka e vistina toa shto go kazhuvam a za toa sigurno ima dobri prichini. me interesirashe shto mislat Makedoncite, ako voopshto im teknalo za toa.

Тема nekoi Makedonci se pogolemi Bugari od Bugariteнови [re: Laci]  
Автор B v l g a r i ()
Публикувано08.08.00 08:09



Ami prvo se prasuvaj za koi Makedonci zborish, za nivntata borba i se shto se prezhiveali zaradi Bulgarskoto si ime, pa togash ke razberesh zosto se "po-golemi Bulgari od drugite Bugari".

Тема nekoi Makedonci se pogolemi Bugari od Bugariteнови [re: B v l g a r i]  
Автор Laci ()
Публикувано08.08.00 10:15



prashanjeto mi beshe do Makedoncite na forumov. a verojatno slichno e i so drugite vo razlichni istoriski periodi.

Тема nekoi Makedonci se pogolemi Bugari od Bugariteнови [re: Laci]  
Автор B v l g a r i ()
Публикувано08.08.00 10:38



Sive tuka na forumov sme malku ili mnogu Makedonci. Demek, imame soj od Makedonija.

Тема nekoi Makedonci se pogolemi Bugari od Bugariteнови [re: Laci]  
Автор Аспарух ()
Публикувано08.08.00 14:20



Ако дедовците ти са дошли в свободна България, защото са били Българи, а не "българогласни елини" или "южни сърби" или са водени под строй на преброяване /попис/ с изричната заповед в графата за народност да пишат "македонци" ти какъв щеше да бъдеш? ... Индианец? Некой Македонци имат по-сръбско мислене и от Сърбите. ... Защо?

Тема genie [re: Аспарух]  
Автор Laci ()
Публикувано09.08.00 10:40



abe ti ili nikogash ne me razbirash ili taka ti odgovara. tochno deka imalo i od takvite a imalo i pogolemi Grci od Grcite. prashanjeto e interesno, kako i zoshto toa se sluchuva kaj Makedoncite. a ti begash od odgovorot as usual.

Тема genieнови [re: Laci]  
Автор B v l g a r i ()
Публикувано09.08.00 11:45



Abe kolku pati ti odgovaraa chovek, a ti se praish na udren so mokar parcal. Prasash zoshto tie se po golemi Bulgari od drugite Bulgari. Ami oti Makedonskite Bulgari se naj-svesnite, naj-golemite, i naj-geroichnite Bulgari: spravka; Paisij Hilendarski(Makedonski Bulgarin). Konstantin i Dimitar Miladinovi(Makedonski Bulgari), Kuzman Shapkarev (Makedonski Bulgarin), polkovnik Boris Drangov(Makedonski Bulgarin) i t.n. i t.n. listata e dolga.

Тема tarpenieнови [re: B v l g a r i]  
Автор Zevs OT GORNO NANADOLNO ()
Публикувано09.08.00 12:00



s gramofonna plocha(srabska gramofonna plocha) njama smisal da se spori


Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.