Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 23:52 24.09.24 
Политика, Свят
   >> Македония
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Тема nishto ne ste nauchile!!!  
Автор Laci ()
Публикувано07.08.00 03:54



http://clubs.dir.bg/read.php?f=74&i=6518&t=6518

Тема Дай си ми куклите, на ти си парцалките.нови [re: Laci]  
Автор Аспарух ()
Публикувано07.08.00 14:04



Абе, чиче, ти верно си абсолютен инфантил. … Направо се просълзих. Добре, че клавиатурата ми е "уотър резист", иначе да е дала фира, до такава степен се трогнах, от това, което си написал! Значи няма значение, ФАКТА, че народноста "македонец" беше създадена през 20-ти век, а до тогава така наречените "македонци" бяха Българи, няма значение, че така нареченият "македонски jaзик" е ЕДИНСТВЕНИЯТ В СВЕТА, на които се знае точната дата и място на създаване, а до тогава се пишеше на литературан Български, по-важното е, че вие имате проблеми с Гърци, Албанци и Сърби и, ако ние сме ви братя не трябва да ви казваме какви сте и що сте, а да вземем да ви решим проблемите, да плеснем с ръце и да се прегърнем. … Е, ще продължим да слушаме от вас, сръбските циганий, че сме татаро-монголи, че сме убили Алеко, защото ни е усмял в "Бай Ганьо", че Екзархията и Българските училища "създавали Бугари" в МК, че македонските Българи, които оставяха семействата си, че да ходят по горите и да се борят със Сърби, Гърци и Турци не били Българи, а били "етнически македонци", които се борели против върховисти, ванчомихайловисти, тодорживковисти, фашисти, чикисти, онанисти, контрабасисти и други такива "-исти", че Възрожденците от географската област Македония, благодарение на които ние днес НЕ СМЕ Сърби и Гърци също не са били Българи, а са се "позаблудили", като са се имали за такива, че в Пирин имало незнам си колко милиони и милярди "поробени етнически македонци" и т.н., и т.н. … Ееееее, кво толкова бе, това са дребни неща, защо да им обръщаме внимание, а и нали за това сме братя - за да си прощаваме и да не си разваляме един друг рахатлъка, дай да си затворим очите и да се правим на слепи за очевидни неща само мир да има, какво толкова… Какво ще кажеш да ти пратя една "Берданка", за да се гръмнеш бе, Лаци?

Тема Дай си ми куклите, на ти си парцалките.нови [re: Аспарух]  
Автор Laci ()
Публикувано08.08.00 02:28



Какво ще кажеш да ти пратя една "Берданка", за да се гръмнеш бе, Лаци? abe jas ti nudam mir a ti sakash omraza ili nishto ne razbirash. od takvite kako tebe nema da ne bide. a ako mi pushtish edna berdanka chances are prvo tebe kje te grmnam. aj ostani so zdravje i pamet u glaa. ne se pali za dzabe.

Тема Аз ли искам омраза?нови [re: Laci]  
Автор Аспарух ()
Публикувано08.08.00 14:15



Чакай малко, ти хем искаш мир, хем искаш да ме стреляш, две изречения са ти необходими, за да започнеш да си противоречиш. Последно какво искаш - мир или омраза, за да знам дали има смисъл да дискутираме каквото и да било? Всичко добро и на тебе, но много лесно избяга от темата. Не се прави на Свети великомъченица Юлия девица и да ни обясняваш какви лоши типове сме ние Българите, които постоянно ви "негират", като ви казват какви сте и що сте, ами вземи погледни първо във вашата градина. Не сме ви виновни за нищо, ако си имате проблеми с идентета, то това са си ваши проблеми, но ако мислиш, че за тяхното "решаване" ние Българите трябва да си затваряме очите и да се правиме на ударени само мир да има си сбъркал адреса.


Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.