Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 08:29 25.05.24 
Политика, Свят
   >> Македония
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Тема ZASHTO ????  
Автор REPTILE ()
Публикувано05.08.00 16:10



Zashto ni mrazite za tova che nashite opravnici ne zashtitiha srubskia narod ???? Az sum bulgarin i kato vseki takuv mrazia albancite koito izkustveno biha integrirani v edna darjava za da ia razcepat !!!! Nasheto delikatno polojenie ne pozvoliava da napravim kakvo to i da bude . Nie vi podkrepiahme prez cialoto vreme , izjiviavahme vsichko sus van , no uvi samo do tuk !!!! Chao !!!

Тема Slobodno bidi si Bugarian, ama jas sum Makedonecнови [re: REPTILE]  
Автор Makedonec ()
Публикувано05.08.00 16:42



Ti imas Bugarsko chuvstvo Jas imam Makedonsko Chuvstvo Jas te pochituvam kako Bugarian Ti treba mene da me pochituvash kako Makedonec. .

Тема Slobodno bidi si Bugarian, ama jas sum Makedonecнови [re: Makedonec]  
Автор REPTILE ()
Публикувано05.08.00 17:06



I az taka mislia ama povecheto ni otbiagvat i ni mraziat !!!!!

Тема ZASHTO ????нови [re: REPTILE]  
Автор Stambolov ()
Публикувано05.08.00 17:59



Pishe se upravnici, a ne opravnici.

Тема e ZASHTO de????нови [re: REPTILE]  
Автор Laci ()
Публикувано07.08.00 04:29



izgleda ne te razbiram. inaku kje povtoram kaj nas nema omraza kon nikogo. vas ve uchele vo sprotivnoto a ti zamislise zoshto????.

Тема ZASHTO ????нови [re: Stambolov]  
Автор Xe-xe ()
Публикувано07.08.00 13:39



Права е рептилията. Оправници от оправям, не Управници от управлявам. Грешката е верна.

Тема e ZASHTO de????нови [re: Laci]  
Автор Крум Страшни ()
Публикувано07.08.00 13:53



Лаци, Няколко пъти повтаряш, че на лошо са ни научили в училището. Хайде, кажи конкретно, по кои въпроси - как са ни учили според теб. И ние честно ще ти отговорим, какво са ни учили по всеки въпрос. А да мразим някого, не, не са ни учили. По площадите в София никой не викал "Умрете македонци". А в Скопие, преди няколко месеца, какво викаха? "Умрете Бугари" викаха. Не "бугаромани", а "Бугари".

Тема e ZASHTO de????нови [re: Крум Страшни]  
Автор Laci ()
Публикувано08.08.00 03:33



Лаци, Няколко пъти повтаряш, че на лошо са ни научили в училището. Хайде, кажи конкретно, по кои въпроси - как са ни учили според теб. И ние честно ще ти отговорим, какво са ни учили по всеки въпрос. **neznam dali vo uchilishte ili na nekoe drugo mesto ama sudejki prema vashite izjavi po forumive imam vpechatok deka nekoj ve nauchil deka nie ve mrazime. mi se chini deka e toa namerno napraveno so cel da se oddalechuvame edni od drugi odnosno za da nie ne bideme ich prifatlivi za vas - demek srbomani i predavnivi itn. ne e vistina deka ima omraza no mozhe da ima iskluchoci. sigurno deka porano imashe netrpelivost, shto mozhe lesno da se objasni zoshto i kako, ama jas ne se sekjavam za vreme na Jugoslavija deka imalo omraza od nas kon vas a nitu kon nekoi drugi. vo ponovo vreme mozhe se dobiva takov vpechatok bidejki provocirate a mozhe i poradi jazot megju glavnite makedonski partii koi edni na drugi si lepat etiketi (so vasha pomosh). А да мразим някого, не, не са ни учили. По площадите в София никой не викал "Умрете македонци". **ushte ne ste imale takva prilika. kojznae shto kje kazhete togash. vo sekoj sluchaj i megju vas ima netrpelivost kon Makedoncite iako se prepravate deka ste potolerantni od nas. А в Скопие, преди няколко месеца, какво викаха? "Умрете Бугари" викаха. Не "бугаромани", а "Бугари". **abe ti treba da razberesh deka tie ne mozhele nikako da razberat deka vie ja zabranivte OMO Ilinden. toa shto vikale umrete nema vrska i ne veruvam deka site vikale ili bash toa go mislele. toa ti e kako na nekoj fudbalski natprevar kade razni paroli se izvikuvaat. jas sum slushal kako isto si vikaat megju sebe. a shto, tebe pomalku li kje te boleshe ako vikaa umrete bugaromani.? mozhe niv gi mislat za svoi a mozhe i ednite i drugite da im se isti. moshe i poteshko se izgiovaralo. kojznae?

Тема И малко спомени :-)нови [re: Laci]  
Автор Крум Страшни ()
Публикувано08.08.00 17:11



neznam dali vo uchilishte ili na nekoe drugo mesto ama sudejki prema vashite izjavi po forumive imam vpechatok deka nekoj ve nauchil deka nie ve mrazime. mi se chini deka e toa namerno napraveno so cel da se oddalechuvame edni od drugi odnosno za da nie ne bideme ich prifatlivi za vas- demek srbomani i predavnivi itn. Само ти се чини, Лаци. Аз, например, когато започнах да чета писанията по вашите форуми, бях много дружелюбно настроен и наистина се изненадах от отношението на участниците към всичко Българско. Македонци от Вардарско бях срещал три пъти в живота си - първия път в Париж, 1983 г. В хотела, на рецепцията беше македонец. Той се разплака от умиление, когато разбра, че съм Българин и веднага проговори Български. От 10-тина години живеел в Париж. Дъщеря му - около 15 годишна, също се държа нормално. Втория път беше в Цюрих, 1988 г. Също в хотела си, чух чистачките да говорят на познат език. Когато им казах, че съм българин, едната си призна, че и мъжът й е българин.Те пък от три години били гурбетчии. Поприказвахме си малко и толкова. Никаква враждебност. Третата ми среща беше с една колежка от Скопския университет - в Прага 1988 и Тулуза (Франция) - 1995. Също не прояви никаква враждебност или дистанцираност. Говорехме си всеки на своя език и се разбирахме чудесно. Бяхме като сънародници - поне на мен така ми се стори, но мисля, че и за нея не бях чужденец. Та опитът ми до 1998, когато за първи път прочетох, че съм татаромонголец беше такъв - положителен. Когато през 1986 във Виена срещнах четирима сърби, те демонстрираха същото отношение, каквото наблюдавам сега от вашите хора. СЪЩОТО. ОМРАЗА. ПРЕНЕБРЕЖЕНИЕ. ПРОСТОТИЯ. Та правя логичния извод, че това отношение ви е наследство от Югославия - нали сте се клели на "петокраката" и сте плакали на "Хей, словени". Това е. Лични наблюдения и обобщения. Никой не ме е учил да мразя съседите. И за да не се чудиш, като бях по-млад, пътувах доста по научни конференции и симпозиуми. С приети и публикувани доклади. Инженер съм, не съм историк, нито професионален пропагандист-агитатор на Българщината.


Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.