Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 19:53 24.06.24 
Политика, Свят
   >> Македония
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Тема Quid est veritas macedoniensis?нови  
Автор Stambolov ()
Публикувано04.07.00 10:03



Poglednah malko foruma boardhost.com/makedonija - majkata si dzhasa! Samo kato gi gledam kolko sa zombjasali horata tam, losho mi stava. No interesnoto e, che te se nahvyrljat kym vsichko bylgarsko, mislejki ja "istinata" na svojata strana.... Za tova mi se shteshe da perefraziram Pilat Pontijski s negovoto "quid est veritas?" Kakvo kazvate vie?

Тема Хич да не ти пука!нови [re: Stambolov]  
Автор Pirinski makedonec ()
Публикувано04.07.00 10:28



Не мисля, че и ние особено ги "обичаме" и че имаме нужда от тях... Всяко "македонско" залитане на България е опасно за самите нас. Нашата борба трябва да е концентрирана главно в отбиване на абсурдните им посегателства върху Пиринска Македония и за защита на правата на осъзнатите българи там (странно, но имам чувството, че те много мразят всичко македонско).

Тема Pirinнови [re: Pirinski makedonec]  
Автор Stambolov ()
Публикувано04.07.00 10:56



Ima li makedonistki tezhnenija iz pirinskija kraj? Chuh, che makedonstvujushtite jadeli perdah.

Тема Pirinнови [re: Stambolov]  
Автор Pirinski makedonec ()
Публикувано04.07.00 11:20



Честно казано не знам, но мисля, че ентусиазмът на ОМО-вците силно намаля последните години. През първите години на демокрацията тези момчета бяха успели да размътят главите на доста хора с по-слабо образование, но такава пасмина не може да поддържа доверие дълго време... И все пак най-твърдите елементи си остават - тях не можеш да промениш.

Тема Pirin [re: Pirinski makedonec]  
Автор ;-)))zm ()
Публикувано04.07.00 17:19



Tyka si s greshka - te sa tvardi shtoto im se plashta v tvarda valuta ako im platish poveche te shte propejat che Pirinsko e Grazcko - az obache puknat zcent ne davam za tazi izmet. sas zdrave

Тема uchenite bile pogreshno ucheniнови [re: Pirinski makedonec]  
Автор Laci ()
Публикувано05.07.00 01:59



zatoa tie so pomalo obrazovanie poubavo razbiraat.

Тема maloobrazovaniteнови [re: Laci]  
Автор Stambolov ()
Публикувано05.07.00 07:11



Tija kato tebe?

Тема Sirenje za pariнови [re: ;-)))zm]  
Автор Aristotel Makedonecot ()
Публикувано07.07.00 05:19



ako im platish poveche te shte propejat che Pirinsko e Grazcko - Tova li e b'lgarskiot nacionalen karakter? VIe ste i Italijanci, i Tjurki, i Gurci, i Vlasi. Kolku da vi se plati pa da se reshite kakvo ste za vinagi?

Тема bravoнови [re: Aristotel Makedoneco]  
Автор Laci ()
Публикувано07.07.00 06:06



ubavo kazhano. ako makedoncite bile najgolemite/najsvesnite bugari a mnogu lesno drugo stanale togash kakvi se ostanatite.

Тема Sirenje za pariнови [re: Aristotel Makedoneco]  
Автор Stambolov ()
Публикувано07.07.00 07:48



Za OMO stava duma, tova e tehnija harakter. Za pari sa gotovi da se pishat i gyrci i italianci i kvoto kazhesh. Ta tija sa ti svetinite na tebe....


Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.