Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 01:25 09.06.24 
Политика, Свят
   >> Македония
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Тема uf sto li da kazamнови  
Автор Vicky ()
Публикувано21.06.00 21:22



Ej luge i jas ne znam veke sto da vi kazam , seki den citam vesti gledam TV i pak ne mozam da svatam sto e ovaa omraza .Ima li vrska dali ke bides macedonec ili bugarin , za mene licno nema , za mene vazen e karakterot na samiot coek . Znaete li jas sum cist bugarin , nisto makedonsko nema vo mene , ali mozebi mi bese interesno i nauciv makedonskiot jazik , e da ima razlika mezdu niv. p.s. Ta taka Bratq obichajte se zivota e tolkova kratyk , ne go pogubvajte v bezmisleni sporove , vse pak si lichi che sme blizki narodi , dori bratski bih mogyl da si pozvolq da kaza !!! sys zdrave

Тема uf sto li da kazam [re: Vicky]  
Автор Laci ()
Публикувано22.06.00 09:08



kako da se obichame koga ti izleze deka si mashko.

Тема uf sto li da kazamнови [re: Vicky]  
Автор Pirinski makedonec ()
Публикувано22.06.00 10:30



Човек може да си е чист българин и когато е чист македонец :-)

Тема "Vicky" - Македонски хермафродит од Буганови [re: Vicky]  
Автор Angel Petrov ()
Публикувано22.06.00 10:40



"Vicky",што имаш меѓу нозе? Ха-ха-ха! За малку ќе те помешав со Шиптар! Пред да провоцираш - УЧИ,УЧИ,И САМО УЧИ (МАКЕДОНСКИ)! Ха-ха-ха..... Ангел Петров П.С. Не ти одат добро машки-женски именки,исто како на Шиптарите!

Тема "Vicky" - Македонски хермафродит од Буганови [re: Angel Petrov]  
Автор Pirinski makedonec ()
Публикувано22.06.00 11:43



Мисля, че ти трябва да поучиш малко, Ангеле, преди да влизаш в нашия форум.

Тема "Vicky" - Македонски хермафродит од Буганови [re: Angel Petrov]  
Автор Македонец ()
Публикувано22.06.00 11:48



Е по-прост македонец от тебе не бех виждал в Интернет. И на онези простеещи македонски форуми при вас нема такива. Честито. Направо се гордея, че съм БЪЛГАРИН от македонски произход.

Тема "Vicky" - Македонски хермафродит од Буганови [re: Македонец]  
Автор Stambolov ()
Публикувано22.06.00 11:58



Ako ste mu cheli predishnite izlijanija na Geleto tova tuka ne bi trjabvalo da vi uchudva ni naj-malko -)

Тема ehhhнови [re: Vicky]  
Автор Vicky ()
Публикувано22.06.00 12:08



abe vie maj samo povodi za karanici si tyrsite , maj vi trqbva psiholog na vsichki , vyv vsqko edno neshto shte namerite kosuri i shte zapochnete da se zaqzdate . Prosto ne razbiram az kakvo tolkova losho sum kazal , a da kazvam se Viktor , i taka mi vikat priqtelite a ako iskate za vas moze i VITKUR.......

Тема "Vicky" - Македонски хермафродит од Буганови [re: Angel Petrov]  
Автор делта-план ()
Публикувано22.06.00 13:08



Както вече отбелязах по друг повод, ангелчето е тъпо парче. Не вдява.

Тема Angele kakyv ti e problemaнови [re: Angel Petrov]  
Автор Vick ()
Публикувано22.06.00 13:41



Az kato chetqh tvoite pisanici tuk vyv foruma ne mi se stori losho momche , ama kato shte se obizdame , az sum pas , nikoj ne sum obidil i nqma da obidq , a ako mislish che se zasqgam ot tova kak si me narekyl , greshish aj chao che imam i druga rabota , trqbva da otskocha i v klubcheto na Formula 1 , i vsichko dobro


Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.