Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 13:20 08.06.24 
Политика, Свят
   >> Македония
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Тема dosta beshe romantika, ajde malku pragmatikaнови  
Автор Laci ()
Публикувано19.06.00 01:59



pomina vremeto na dokazhuvanje na makedonshtinata. ostanuva ushte od dobrite bugari da napravime makedonci.

Тема dosta beshe romantika, ajde malku pragmatika [re: Laci]  
Автор Готвача ()
Публикувано19.06.00 11:34



И после? После какво ще правиш , братко? От албанците македонци или от американците балканци? Я всеки да си бъде себе си - като си се харесва - пък ако иска нека да е и ескимос.

Тема kako se pravi BG sirenje?нови [re: Готвача]  
Автор Laci ()
Публикувано20.06.00 01:01



edno vreme bugarite vikaa: makedoncite se za nas amerikanci bugarite se za rusite makedonci sega za nas albanija e zapad ne se sekiraj. pomina vremeto na promena na identitetot so sila. sekoj kje si bide toa shto saka. so arno, so kroce.

Тема kako se pravi BG sirenje?нови [re: Laci]  
Автор Vicky ()
Публикувано21.06.00 14:20



jas mozam da ti kazam kako se prai makedonska nadenica , ako sakas javi mi se , abe ne mozan da svatam zasto tolku se mrazat bugari i makedonci ist narod sme ,ne e li taka lele kolku mi odel makedonskiot jazik

Тема nadenicaнови [re: Vicky]  
Автор Laci ()
Публикувано22.06.00 01:38



da ne e toa nekakvo nadenuvanje? kaj prochita be deka se mrazime? ili mozhe za vas kazhuvash?

Тема nadenicaнови [re: Laci]  
Автор murgash ()
Публикувано22.06.00 02:21



Vie Laci ni mrazite - ne nie vas. Nashite dedi za vas jivota sa si davale. Zaradi taia skapana Macedonia, izgubihme zlatna Tracia. 5 voini vodihme zaradi vas i to vse sreshtu Velikite sili - Anglia, Francia, USA, Rusia... Vashite dedi vse v Bulgaria begaha i ot Surbi i ot Gurci i ot Turci - vse v Bulgaria, zashtoto tia om beshe Rodinata. Nikude drugade nema tolkoz macedonski bejanci kakto v Bulgaria. Horata idvaha tuk pri svoia si narod da tursiat zakrila ot vsichki drugi okupatori! Vzemi procheti pismata ot Ilindenskoto vuzstanie v original V ORIGINAL!!! DA RAZBERESH KAKVI BEHA "VASHITE" GEROI -:))))))))

Тема nadenicaнови [re: murgash]  
Автор Laci ()
Публикувано22.06.00 06:08



ne sakam da povtoruvam toa shto sum kazhal porano nekade na ovoj forum. tie shto begaa kaj vas normalno deka tamu mozhea da begaat. sigurno deka vie ste ni najbliski. i jas da bev vo toa vreme najverojatno kaj vas kje izbegav, ako ne mozhev da otidam vo amerika.................. toa shto mislish deka ve mrazime voopshto nee e tochno, tuku nekoj sakal taka da ve nauchi. tochno deka nemame nekoja silna prichina da ve obichame (toa bi bila perverzna ljubov) ama ne ve mrazime. ima netrpenie, da, za koe vie ste najchesto krivi.

Тема kako se pravi BG sirenje?нови [re: Vicky]  
Автор Македончо ()
Публикувано22.06.00 09:53



Си ти бугарин или македонец? Много убаво го зборуваш нашиот јазик -)

Тема prijatelstvoнови [re: Македончо]  
Автор Vick ()
Публикувано22.06.00 13:34



Macedonco , bas Bugarin sum i nemam nisto opsto so MAkedonija , samo se interesiram od vasata istorija , kultura i jazik .Stvarno ne mi bese mnogu tesko da go naucam , samo dva meseci na IRC i ete na pola macedonci im se cini deka sum macedonec ! Sakam da vi kazam deka jas nikoj ne mrazam , duri ke mi bide milo da druzam so makedonci ( e i makedonki se razbira) p.s...... edno bugarce od Plovdiv

Тема nadenicaнови [re: murgash]  
Автор Stambolov ()
Публикувано24.06.00 10:50



Murgash, Laci nikoga ne shte si skyrshi hatyra da gi priznae tija neshta. Na mene oshte ne mi e otgovoril zashto Goce si e pisal pismata na knizhoven bylgarski-) s drugarski pozdrav


Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.