Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 05:46 12.05.24 
Политика, Свят
   >> Македония
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Тема OMO-propagandataнови  
Автор torbesh ()
Публикувано26.05.00 08:56



eve go golemiot dokaz spored koj omo ilinden se fashisti. пропагандна литература, в. "Нова Македония", разни брошурки, македонска граматика, българско-македонски речник - от тоя род pa vie treba bre da gi strelate za vakvi raboti. eeeeeejjjjjjjj, dali da se smejam ili da ve zhalam?

Тема П А Т Е Т И К А [re: torbesh]  
Автор Acnapyx ()
Публикувано26.05.00 14:48



Не знам дали има на какво да се смееш, но определено мен много ме разсмя! Може би трябваше да цитираш само "литература", за да попиташ дали това не е фашистка дума, или толкова ли е лошо някой да чете нещо. Наистина си много зле! ;-)

Тема П А Т Е Т И К Анови [re: Acnapyx]  
Автор torbesh ()
Публикувано26.05.00 16:38



ok, znachi sum go izvadil od tvojot kontekst. no fakt e deka chovekot shto site go citirate toa go kazhal kako golema rabota a vie ushte povekje ja zgolemuvate. znachi ne bilo dovolno toa tuku ima ushte neshto. tie od omo mnogu mislele................zatoa bile opasni po bugarskata drzhava. shto drugo mozhele da pravat? da ne piele vino i rakija od makedonija?

Тема П А Т Е Т И К Анови [re: torbesh]  
Автор Acnapyx ()
Публикувано26.05.00 18:24



Абе според тебе го е казал, като супер работа, няма проблем. Можеш да си вадиш цитати от контекста и да им придаваш какъвто ти текне смисъл, това си е твоя работа, но не ми приписвай неща, които никога не съм казал и не ме убеждавай, че бялото е черно и черното бяло. За мисленето на такива, като ОМО-вците, "Македонеца на века" се беше изказал в сп."Вардар" много отдавна, още през 1905г. - Тези българи, които са се отделили от българския си род с пари, от тях можеш да направиш и цигани. Ако на мен не вярваш, поне в думите на Мисирков се вслушай, нали го имате за голям човек в Македония. Ела в България и на тебе може да ти излезе късмета - да те зачислят да носиш инструментите на Шумадийската задруга на майсторите например, тогава хептен ще ти се избистри мисленето, а и достъпа до интернет може да ти поемат, … "мислители", като тебе не са за изпускане.

Тема Bugaro-Ciganska nacijaнови [re: torbesh]  
Автор Zevs makedonski ()
Публикувано26.05.00 19:21



Se znae koj vo Bugarija gi prekrstuvashe ciganite,koga se pripoznavte vo vashiot nasleden gen im gi prekrstivte iminjata i sega mozete da zaspite spokojno. *BOZE PAZI BUGARIJA*

Тема Bugaro-Ciganska nacijaнови [re: Zevs makedonski]  
Автор Dilber Tanas ()
Публикувано27.05.00 00:10



Abe negi prekrstuvashe Bugarija ciganite, ami oni sami sakaa Bugarski iminja. Duri sega, koga e takva slobodija, poveketo cigani se vikaat Ivan, Dragan, Ceca, Angelina, Vasko, Pero, Atanas... Ti sborish za turci -- ne gi meshaj tie so cigani. Turcite se turci! ...I ne beri gajle -- nema da bide Bugarija ciganska nacija. Makedonija ke stani albanska! Veke ste gore-dole... 50%-50% , neli? Toa vi e armaganot od Yugoslavia, Zevse! Alal da vi e! Imam edno malku prashanje --> mislish li shto ako vo Makedonija vladata beshe Bugarska, albancite deneska ke formirat 30-40% od celoto naselenie? Malku verojatno, a?..... :) Se ti ubavo!

Тема На чија страна си ?нови [re: Dilber Tanas]  
Автор Angel Petrov ()
Публикувано27.05.00 04:02



Ти на чија страна си во Македонија? Ако користиш Албанска пропаганда против Македонците....демек 50-50 сме,а фактички 23% се Албанци,по сите броења. Како го објаснуваш ти (и твоите сонародници) “искреното пријателство“ спрема Македонците после ова? Или се работи за големо и ефтино лицемерие,а? Ангел Петров


Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.