Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 12:40 28.05.24 
Политика, Свят
   >> Македония
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | >> (покажи всички)
Тема Най-много за мене имамнови [re: torbesh]  
Автор Acnapyx ()
Публикувано24.05.00 14:57



За мен са писали много като мен - Партений Зогравски, Григор Пърличев, Райко Жинзифов, братя Миладинови, Георги Динков, отец Паисий, Йордан Джинот, Кирил Пейчинович, Йоаким Кърчовски, Димитър Македонски, Гоце Делчев, Даме Груев, Димо Хаджидимов, Христо Татарчев, Тодор Александров, Ванчо Михайлов... За теб кой е писал? Новакович и платените от него "македонци"? Колишевски, Апостолски, Темпо? … Бъди горд с "духодните си бащи", да са ти честити, но не ми обяснавай аз кой съм и що съм! Какви паузи, то тия твойте бели петна са си направо кратери…

Тема Ти наистина си пълен идиот!нови [re: torbesh]  
Автор Acnapyx ()
Публикувано24.05.00 15:02



Значи според теб само фашистите могат да работят по амбасади, така ли? И за какъв otto ми говориш бе, сине?! Професора се казва Heinrich Stammler /ХАЙНРИХ ЩАМЛЕР/, Ото Кронщайнер е съвсем друг човек, но на тебе явно толкова ти е акъла, та едно име не можеш да запомниш. Ти можеш да заключаваш от текста каквото си искаш, това на мен ми е последна грижа. А с глупостите за "lazhnite ubeduvanja" не ме впечатляваш особено - ти май наистина вярваш, че ако повтаряш юго-репертоара си, като папагал той ще се превърне в истина, … Sweet dreams. Тия, като мене сме горе долу два пъти повече от тия, като тебе. Все пак не всички сме имали "удоволствието" да бъдем югославяни, нали разбираш…

Тема sakash da navreduvash li?нови [re: Acnapyx]  
Автор torbesh ()
Публикувано24.05.00 19:13



tochno. ne se raboti za otto tuku za drugiot. otto beshe vo drugite postovi pogore i gi izmeshav. ama izgleda isti gomna se. a na tie kako tebe takvi ti trebaat. ne ti lichi da navreduvash. shtom znaesh da koristish kompjuter treba da bidesh barem malku nad prosekot. mislish jas neznam da te oteram kade zasluzhuvash. ili mislish deka taka kje soberesh povekje poeni kaj tie sho te merat, kako da si na norma.

Тема ama ne e dovolnoнови [re: Acnapyx]  
Автор torbesh ()
Публикувано24.05.00 19:30



abe ne e vazhno koj za tebe pishuva. najvazhno e shto ti za sebe pishuvash. ti prochitaj shto vika darwin. mislam toj za tebe najubavo napishal.

Тема Клин, клин избива.нови [re: torbesh]  
Автор Acnapyx ()
Публикувано24.05.00 22:26



Защо ми прехвърляш твойте болки на мен? Ти имаш проблеми с нормалната комуникация, а сега започваш да ми четеш нравоучителни лекции. Аз просто "превключих" на твоята вълна… Безкрайно ясна ми е хлямавата ви пропаганда - не е важно какво пишат австрииски, американски, немски лингвисти, историци и филолози, по-важно е мнението на Иван Катарджиев, Блаже Ристовски, Славе Димевски, Гане Тодоровски, Любен Лапе, Александър Донски и цялото съзвездие провинциални "доктори", "професори" и "академици". … Както няколко пъти вече ти казах техните шедьоври са си за вас - да си държите сказки в бръснарници и кръчми и да се лъжете един други, нормалните хора четат по-сериозни издания.

Тема Клин, клин избива.нови [re: Acnapyx]  
Автор torbalan ()
Публикувано25.05.00 08:04



mersi. obache ne gi poznavam tazi hora. gane beshe poet edno vreme. a za aco (make)donski sum prochital po forumite. i kakvo kazvat tie? a shto mislish ti - na kogo treba da mu veruvam ako vekje treba drugi da me uchat?

Тема Клин, клин избива.нови [re: torbalan]  
Автор Acnapyx ()
Публикувано26.05.00 15:13



Очевидно ти си получил някакво просветление, на едно място ме съветваше да си чукам главата в масата, да не си стигнал от чукане до тука? … Кажи как стават тия работи, стига съм хабил време да чета книги, като можело и по-лесно да стане. Гане Тодоровски е жесток поет, чувам, че и неговата поема „Майко Сърбио" била много силна, Донски няма и къде другаде да го четеш освен в нета, аз по едно време даже бях решил да взема да му издам книгата, че то срамота толкова епохални творения да не видят бял свят, ами само в интернет да може човек да ги чете. Торбеш, спри с чукането на главата в масата и доста вече си оцветявал книги, голем човек си - вземи прочети някоя най-накрая…

Тема knigiнови [re: Acnapyx]  
Автор torbesh ()
Публикувано26.05.00 17:07



od tolku chitanje knigi mozhe samo glava da boli i da ti se izmeshaat rabotite. premnogu chitanje ne ostava dovolno vreme za mislenje. chukanje glava e dobro za tebe za ti se namestat rabotite kako shto treba.

Тема Светът на книгитенови [re: Acnapyx]  
Автор Стамболов ()
Публикувано28.05.00 12:02



Оня ден пратих на Манговски един мейл да ме светне откъде да си ги купя "Етногенетските разлики....", чакам отговор и ще го публикувам -)

Тема Светът на книгитенови [re: Стамболов]  
Автор torbesh ()
Публикувано28.05.00 12:32



mozhe mangovski kje ti odgovori. jas samo kje ti kazham deka ima razlika meghu etnos i rasa. nauchnicite na osnova na genetski karakteristiki vo evropa gi imaat klasificirano glavnite rasi i podrasi. za sekoja drzhava ima pregled vo % narodot od koi rasi se sostoi. megju makedonija i bugarija ima golema razlika. rasno gledano, grcija e mnogu poblisku do bugarija. etnos, e nadgradba na rasite i sodrzhni socijalni karakteristiki kaok jazik, obichaji, religija i sl.


Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.