Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 04:50 28.06.24 
Политика, Свят
   >> Македония
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Тема Костов ме пропусна за "Българския Великден&quнови  
Автор Димитър Делевски ()
Публикувано30.04.00 07:01



Много се говори за "Българския Великден", инициативата искрено ме зарадва, но искам да кажа какво бе пропуснато. Поканени са предимно българи от Западна Европа и САЩ, останалите са пропуснати. Без да имам голямо самочувствие, ми се струва, че и аз трябваше да бъда сред поканените. Аз съм от Република Македония и съм с българско гражданство от 1993 г. със специален указ на президента Желев. За разлика от хората, които са живели безгрижно на Запад, аз бях бит в Охрид, защото се противопоставих на официалната власт, казвайки, че съм българин. Вярно е, че живея в бивша соцстрана, но бих могъл да бъда полезен на България по пътя й към Европа. Надявам се, че поне президентът Стоянов ще ме покани на Рожен. Димитър Делевски, кореспондент на македонското списание "Фокус" Емисия: Събота, 29 Април 2000

Тема Костов ме пропусна за "Българския Великден&am [re: Димитър Делевски]  
Автор Laci ()
Публикувано30.04.00 08:35



go boli Kostov za tebe i takvite kako tebe. ve koristat samo koga imaat potreba od vas.

Тема аман бенови [re: Laci]  
Автор Аспарух ()
Публикувано30.04.00 21:35



го претепа бе. Сущината е що вие не сакате да имате демокрация кога се работи за Българите.

Тема най-тъпото е...нови [re: Димитър Делевски]  
Автор Аспарух ()
Публикувано30.04.00 21:38



че в дискусията на "Монитор" няма нито едно мнение конкретно по тази тема. ... Иначе и мен ме забравиха за "Българския Великден". :))

Тема Костов ме пропусна за "Българския Великден&amнови [re: Димитър Делевски]  
Автор Kaiser ()
Публикувано01.05.00 02:29



Gospodin Delevski! Kostov Vi propusna, no naroda njama da Vi propusne. Ako pitate mene, v Bylgarija vlastta trjabva da se smenja po-chesto i ot Italija! Njakolko meseca, i hajde...... Mnogo dobre pravite, che ne si mylchite! Na tija debelokozhi svine i sto tojagi sa malko! Vyzmuten sym! Kaiser

Тема Asparuh,нови [re: Аспарух]  
Автор Белота ()
Публикувано01.05.00 08:47



приятелю, извини ме, че не съм ти се обаждал толокова време, но имах доста тъпотии да оправям, а и си подложих нови!:))) Ще ти пиша след 2-3 дни и щи разправям разни работи!:)) поздрави

Тема 100% подкрепямнови [re: Kaiser]  
Автор Белота ()
Публикувано01.05.00 08:58



Идеята не беше лоша, но бе опрочена - първо от условията поставени в нея ("успели българи; тоз е успял, но не е успял на Запад, а в Русия така, че сори; онзи го каним - прашаме му билет, но разбираме, че критикувам правителството и го режем и т.н.), след това дори и от президента, който не благоволи да си покаже конската физиономия на събитието. Каквото и "съревнование" на идеи да има между него и Костов, то не трябваше да рефлектира върху присъствието му! Ако можеше над всяка депутатска и управляваща глава да висеше по един "демоклиев меч" и по една летяща сопа - първото да се употребява в случай на предателство, а втората в случай на измама и лъжа, то грижи нямаше да имаме ... или по-точно Н.С. и министерски съвет!:))) Ех, мечти, мечти ...

Тема ама не си преуспялнови [re: Димитър Делевски]  
Автор П.М. ()
Публикувано02.05.00 10:30



Цел на инициативата бе не да се канят патриоти-българи, а хора, които са направили пари и ако се сетят, че са българи по рождение, биха могли да се бръкнат в джоба за някоя инвестицийка. Колкото до Рожен, май там по принцип са поканени всички българи по света, стига сами да се оправят, т.е. няма да има настаняване и т.н. Е, не знам, може да има и изключения.

Тема ама не си преуспялнови [re: П.М.]  
Автор 1984 ()
Публикувано02.05.00 21:08



Нещо не си разбрал, П.М. Само обявиха, че канят преуспелите. Всъщност поканиха кого ли не. Между другото, мен също ме поканиха - нищо че съм си в България и по собственото ми мнение въобще дума не може да става за "успял", камо ли "преуспял".

Тема е, честитонови [re: 1984]  
Автор П.М. ()
Публикувано03.05.00 13:17



Беше ли на бала?


Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.